Paymorrow: Otrzymywanie przypomnienia lub wezwania do zapłaty – co to jest?

Paymorrow: Otrzymywanie przypomnienia lub wezwania do zapłaty – co to jest?

Co jakiś czas użytkownicy zgłaszają e-maile z żądaniami płatności, fakturami, a nawet przypomnieniami w imieniu „Paymorrow”. O czym jest Paymorrow? Czy ta wiadomość jest „fałszywa”?

W Internecie krąży wiele metod oszustwa. W tym przypadku użytkownicy są zastraszani przez firmy windykacyjne w celu dokonania płatności, mimo że w rzeczywistości nie ma żadnych przeterminowanych wierzytelności. W przypadku Paymorrow sytuacja często wygląda jednak inaczej.

Żądanie zapłaty od Paymorrow: prawdziwe czy fałszywe?

Wielu użytkowników skarży się, że otrzymali wezwanie do zapłaty od Paymorrow, mimo że nigdy nie dokonali zakupów. Należy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

Jutro jest brak sklepu internetowego, gdzie zamawiasz coś bezpośrednio. Zamiast tego chodzi o usługodawca, która obsługuje płatności dla różnych dostawców. Jeśli chcesz zapłacić coś online od dostawcy, Paymorrow może to zrobić w celu przetworzenia płatności odpowiedzialny jest. Również o godz bezdotykowe metody płatności Z dostawcy korzysta się za pośrednictwem smartfona, na przykład za pomocą aplikacji Netto lub Payback Pay. Jeśli otrzymasz wiadomość od Paymorrow, prawdopodobnie będzie to epłatność nie została dokonana stać się. Powody mogą być różne. Na przykład masz taki nieprawidłowe dane bankowe stwierdzono podczas przetwarzania płatności, nastąpiła problem techniczny lub własne Konto nie było wystarczające pokryty. Otrzymując wiadomości od Paymorrow, upewnij się, że jesteś ostatnią osobą zamówił coś przez internet masz lub w sklepie zapłać przez aplikację poszukiwany. Mógł wystąpić błąd, który uniemożliwił przetworzenie płatności.

Oszczędzaj pieniądze robiąc zakupy online: 6 łatwych trików

Paymorrow: żądanie płatności e-mailem? Niebezpieczeństwo!

Niektórzy użytkownicy również narzekają wysokie opłaty, które były spowodowane obciążeniami zwrotnymi. Wiele z tych skarg ma swoje korzenie w nieudanych płatnościach za pośrednictwem Paypack-Pay.

Z niektórych postów wynika, że ​​do konta Payback dostają się obcy ludzie, aby móc robić zakupy na cudzy koszt i nie płacić rachunków (źródło: Trustpilot). Podobnie jak w przypadku wszystkich usług, w Payback powinieneś używać bezpiecznego hasła i mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne nie dostać się w niepowołane ręceaby uniknąć takich prób oszustwa.

Jeżeli podejrzewasz, że ktoś wykorzystuje Twoje dane bez upoważnienia, powinieneś to zrobić natychmiast zgłosić się na policję.

Niestety często w imię Paymorrow również fałszywe e-maile wysłane, które w ogóle nie pochodzą od dostawcy. Jeśli więc otrzymałeś fakturę, z którą nie możesz nic zrobić, skontaktuj się z obsługą Paymorrow lub obsługą klienta wspomnianego sklepu internetowego. Dane kontaktowe Paymorrow:

Czasami oszuści po prostu chcą wywrzeć presję za pomocą fałszywych żądań płatności i nakłonić użytkowników do dokonania nieautoryzowanych płatności. Zwłaszcza jeśli w wiadomości e-mail lub e-mailu występują zauważalne błędy ortograficzne Faktury w formacie ZIP lub PDF są załączone, prawdopodobnie jest to próba oszustwa.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech