Niedroga alternatywa dla robota koszącego: Lidl sprzedaje doskonałe kosiarki do małych ogrodów

Niedroga alternatywa dla robota koszącego: Lidl sprzedaje doskonałe kosiarki do małych ogrodów

Kosiarki zautomatyzowane są modne. Ja też chciałem zafundować sobie jedną z automatycznych kosiarek po przebudowie mojego ogrodu, aby trawnik był regularnie koszony i miałem mniej pracy z tym do zrobienia. Ale teraz natknąłem się na tanią alternatywę, którą nazwałbym „zrobotyzowaną kosiarką zasilaną przez człowieka”. Kupiłem i do tej pory jestem bardzo zadowolony z tej kosiarki.

Robot koszący lidl za 70 euro

Właściwie byłem zdecydowany kupić kosiarkę zautomatyzowaną. Ceny ponad 500 euro do tej pory mnie zniechęciły, a przebudowa mojego ogrodu i tak nie była jeszcze wtedy zakończona. Teraz skończyłem i teoretycznie mógłbym uderzyć. Ale sposób, w jaki zaprojektowałem swój ogród układanie kabla byłoby bardzo kłopotliwe, do którego orientuje się kosiarka zautomatyzowana. Zwłaszcza w przypadku małych trawników, takich jak mój, który mierzy około 80 metrów kwadratowych i zawiera kilka niebezpieczeństw potknięcia się, wydatek był dla mnie zbyt wysoki.

Potem natknąłem się na bezprzewodową kosiarkę „Handy Mower” z Parkside w Lidlu (patrz Lidl). W zasadzie wygląda jak kosiarka zautomatyzowana, tylko z tyczką i bez automatycznego koszenia. Ale zasada jest taka sama. Skoszona trawa nie jest zbierana, lecz pozostaje jako nawóz. Dzięki małej kosiarce akumulatorowej po prostu jeździsz po pasach, tak jak w przypadku zwykłej kosiarki, zapewniając silny wzrost i piękny trawnik w regularnych odstępach czasu.

Od jakiegoś czasu mam małą bezprzewodową kosiarkę i uwielbiam ją. Mężczyzna w zasadzie jeździ nim po trawniku jak odkurzacz. Wysokość na poziomie 1 jest idealna, a trawnik wygląda świetnie. W przeciwnym razie nigdy tak naprawdę nie miałem ochoty wyjmować dużej kosiarki, potem ją ponownie sprzątać, wyrzucać skoszoną trawę i tak dalej. Wyciągam „ręczną kosiarkę”, podłączam akumulator i po prostu odjeżdżam. Można to zrobić nawet jedną ręką, a mój trawnik wygląda ładnie i czysto.

Co powinieneś wiedzieć o Lidlu:

Co musisz wziąć pod uwagę przy małej „ręcznej robot koszący lidl”?

Oczywiście nadal musisz sam kosić trawnik za pomocą kosiarki Parkside Handy Mower. (Źródło obrazu: GIGA)

Łapiesz to „Podręczna Kosiarka” od Parkside w Lidlu obecnie za 70 euro (spójrz na Lidla). Ale nie ma baterii ani ładowarki w zestawie. Trzeba je kupić osobno, żeby otrzymać trochę ponad 100 euro (patrz Lidl). Miałem już baterie, ponieważ używam kilku urządzeń Parkside korzystających z tej samej baterii. Dlatego pozostało już tylko kupić kosiarkę. Porównywalny model od Gardena kosztuje 140 euro bez akumulatora i ładowarki (spójrz na Obi) i jest niezwykle popularny.

Co więcej, nawet z małą kosiarką akumulatorową nie będziesz w stanie tego uniknąć sam musisz być aktywny. Trawnik sam się nim nie kosi. Moim zdaniem działa to jednak na tyle łatwo, że koszenie trawnika nie jest dla mnie w tej chwili obciążeniem, ale sensownym zadaniem, aby trawnik wyglądał lepiej. Dla mnie zakup był tego wart, a kosiarka zautomatyzowana jest początkowo spisana na straty. Ale nie porzuciłem całkowicie tego pomysłu. Być może wkrótce pojawi się model bez przewodu obwodowego, który będzie przystępny cenowo.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech