Mydays: Przedłuż swój voucher – tak to działa

Mydays: Przedłuż swój voucher – tak to działa

Dzięki kuponowi Mydays możesz podarować wycieczkę lub wydarzenie, które odbiorca będzie mógł wybrać z oferty. Jak każdy kupon, prezenty Mydays są ważne tylko przez ograniczony czas. Jeżeli nie uda Ci się zrealizować vouchera na czas, możesz przedłużyć ważność boxów prezentowych Mydays.

Bezpośrednio do odnowienia w Mydays

Przedłużenie nie jest jednak możliwe w żadnym momencie i tylko pod pewnymi warunkami. Jak to działa?

Jak długo kupony Mydays są ważne?

Zgodnie z przepisami prawa vouchery Mydays ważne są 3 lata. Termin rozpoczyna się zawsze 31 grudnia. rok zakupu bonu. Oznacza to, że wygasają jako pierwsze pod koniec roku. Przykładowo vouchery zakupione w 2021 roku zachowują ważność do 31 grudnia 2024 roku. Przedłużenie terminu możliwe jest wyłącznie w okresie ważności. Jeżeli termin upłynął i voucher utracił ważność, w końcu popadł w ruinę. Nie można go później wykupić ani przedłużyć. Możesz jednak zarezerwować przedłużenie w ciągu 3 lat.

Zobacz aktualne promocje Mydays

Ze względu na Koronę dostawca nieco złagodził przepisy, ale i tutaj wygasły terminy na starsze vouchery. Tylko z powodu zamknięć spowodowanych blokadą nie można już przedłużać kuponów Mydays.

Przedłuż kupon Myday: Tak to działa

Jeśli nie wiesz już, czy Twój kupon jest nadal ważny, możesz to sprawdzić online na stronie Mydays. Aby to zrobić, użyj kodu wydrukowanego na karcie znajdującej się w pudełku upominkowym na tej stronie: Aby sprawdzić.

W okresie ważności możesz Przedłużenie terminu o 1 rok. Na powiązanej stronie możesz również ubiegać się o przedłużenie terminu po sprawdzeniu ważności. Następnie pojawi się wyskakujące okienko z odpowiednią opcją. Upewnij się, że takie dodatkowe okna dają się otworzyć w Twojej przeglądarce. Postępuj zgodnie z instrukcją, aby przedłużyć voucher na 1 rok.

Niebezpieczeństwo: Przedłużenie kosztuje! Opłata zależy od rodzaju vouchera i zwykle wynosi od 50 do 70 euro.

Kupony można jedynie przedłużać nierefundowane. Dostawca zauważa, że ​​oryginalna promocja opisana w pudełku upominkowym może wówczas nie być już dostępna. Wartość bonu pozostaje niezmienna nawet po przedłużeniu. Jeśli cena atrakcji wzrosła, przy jej wykorzystaniu może być konieczne uiszczenie dodatkowej opłaty.

Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach przedłużenie kuponów Mydays nie jest możliwe. Dotyczy to nie tylko kuponów, które straciły ważność, ale także następujących przypadków:

Vouchery na lokalizacje, którego już nie ma. W takich przypadkach możliwa jest jednak wymiana na nowe doświadczenia.
Kupony nie może zostać przedłużony. Przedłużenie voucherów na przeżycia odbywające się jednorazowo odbyć się w ustalonym terminiejest również wykluczone.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech