Megastrajk w poniedziałek: W ten sposób można jeszcze dostać się do biura i na uczelnię

Megastrajk w poniedziałek: W ten sposób można jeszcze dostać się do biura i na uczelnię

W poniedziałek w Niemczech nic nie działa: transport publiczny jest sparaliżowany podczas ogólnokrajowego strajku ostrzegawczego związków zawodowych ver.di i EVG. Ogromnych utrudnień w ruchu autobusowym i kolejowym można uniknąć również bez własnego samochodu.

Megastrajk: Niemcy stoją w miejscu

W poniedziałek 27 marca 2023 r Części transportu publicznego prawie stoją w miejscu. Związki zawodowe ver.di i EVG wezwały do ​​ogólnokrajowego strajku ostrzegawczego w walce o wyższe płace. Wpłynie to na ruch regionalny i dalekobieżny Deutsche Bahn, ale także na lokalny transport publiczny w niektórych krajach związkowych. Autobusy i tramwaje pozostają w zajezdniach.

Aby pracownicy nadal mogli przyjeżdżać do pracy bez własnego samochodu, warto blokować alternatywy. Studenci mogą nim również dojechać na uczelnię, tak jak uczniowie do szkoły.

Jak jeden Alternatywą są hulajnogi elektryczne. W zależności od tego, jak daleko znajduje się Twoja praca lub uczelnia, przesiadka na e-hulajnogi może być opłacalna. Do najbardziej znanych i największych dostawców w Niemczech należą Lime, Tier, Voi i Bird.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Lime:

Limonka – #RideGreen

Neutron Holdings, Inc.

Podobnie jak Lime, możesz również wypożyczyć rower przez Tier:

Skutery elektryczne TIERSkutery elektryczne TIER

Mobilność poziomu SE

W Voi jest więcej hulajnóg elektrycznych:

Voi – e-hulajnogi do wynajęciaTy – e-hulajnogi do wynajęcia

Voi Technology Ab

Warto też przyjrzeć się Birdowi:

Ptak — jazda elektrycznaPtak — jazda elektryczna

Przejażdżki ptakami, Inc.

Alternatywa transportu publicznego: Uber i car-sharing

Jeśli e-skuter to za mało, możesz przerzucił się na taksówki lub Ubera stać się. Tutaj za przejazd trzeba zapłacić więcej, ale w zależności od warunków pogodowych i odległości do celu przesiadka może się opłacić. Alternatywnie można skorzystać z lokalnych ofert car-sharingu. Jeśli to możliwe, należy dokonać rezerwacji jak najwcześniej.

Informacje o aplikacji Uber:

Uber — poproś o przejazdUber — poproś o przejazd

Uber Technologies, Inc.

Razem z kolegami z pracy można oczywiście również Carpooling zorganizowany stać się. Często są one opłacalne, nawet jeśli Niemcy nie są sparaliżowane strajkami.

W przypadku strajku: wsiądź na e-rower

Megastrajku można również uniknąć, korzystając z własnego roweru lub e-roweru. Występuje tu podobny problem, jak w przypadku e-hulajnóg, jeśli pada deszcz kotów i psów. Przynajmniej możesz jeździć na rowerze pokonywał również dłuższe dystanse stać się. W przypadku roweru elektrycznego możliwości odpowiednio rosną.

Ten e-rower firmy Acer obsługuje sztuczną inteligencję:

Acer ebii: rower elektryczny ze sztuczną inteligencją i ochroną przed kradzieżą

Jeśli żaden e-rower nie jest jeszcze dostępny, być może warto przyjrzeć się jednej z tych dwóch ofert. Sklep internetowy Aldi ma właśnie to Elektryczny rower górski R6 Neo V2 od producenta Sachsenrad w ofercie. Za obniżoną cenę 999 euro dostępny jest e-rower, który oferuje maksymalny zasięg 150 km i ma wyjmowaną baterię 500 Wh (spójrz na Aldi).

W dyskoncie Netto jest jeszcze taniej za 849,99 euro. Tutaj jest napisane składany rower elektryczny F820 firmy Telefunken gotowy. W zależności od stylu jazdy maksymalny zasięg podawany jest na 45 km, akumulator ma pojemność 270 Wh (patrz sieć).

Jest poprawne: Rowery elektryczne nie powinny być już dostarczane do strajku w poniedziałek. Spór zbiorowy powinien (niestety) być z nami jeszcze przez jakiś czas. Mówi więc: Przygotuj się na następny strajk!

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech