Najlepsze aplikacje na Androida 2023

Najlepsze aplikacje na Androida 2023

Redakcja 21 marca 2023 r

Nowe gry i inne aplikacje są regularnie publikowane w tak zwanym Google Playstore. Można je zainstalować na najbardziej odpowiednich urządzeniach i są one w większości bezpłatne. Ale przy dużej liczbie programów nie jest łatwo wybrać odpowiedni do własnych celów. Dlatego w tym artykule przedstawiamy kilka bardzo przydatnych aplikacji, którym zdecydowanie powinieneś się przyjrzeć.

Każda pojedyncza aplikacja jest wynikiem wielu godzin pracy nad oprogramowaniem przez wyspecjalizowane firmy. Proces ten określany jest jako tzw. outsourcing IT. Twórcy aplikacji współpracują z doświadczonymi zespołami. W ten sposób możliwe jest osiągnięcie jak najlepszego wyniku. Podczas opracowywania oprogramowania życzenia klienta są zawsze brane pod uwagę w najlepszy możliwy sposób.

Źródło obrazu: Unsplash

Nieskończony malarz

Dzięki temu programowi wszyscy użytkownicy, którzy lubią rysować i malować na swoich smartfonach, otrzymają pieniądze. Istnieją różne opcje, więc zawsze możesz spróbować czegoś nowego. Aplikacja jest bardzo wszechstronna i nadaje się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych malarzy.

Libby

Dzięki aplikacji Libby nie musisz już kupować e-booków. Ponieważ po przeczytaniu często nie potrzebujesz więcej. Zamiast tego po prostu pożyczasz je za pośrednictwem programu. Masz ogromną bibliotekę do wyboru. Wypożyczaj wybrane e-booki i zwracaj je, gdy już ich nie potrzebujesz.

Dropbox

Być może znasz Dropbox jako wersję na komputer. Jest to rozwiązanie chmurowe, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Twórz własne foldery dla poszczególnych plików i zapisuj je w Internecie, aby mieć je zawsze pod ręką. Możesz uzyskać do nich dostęp z dowolnego urządzenia, takiego jak smartfon lub tablet. Początkowo otrzymujesz dwa gigabajty całkowicie darmowej przestrzeni dyskowej.

Przestrzeń nad głową

Aby wyciszyć się po ciężkim dniu w pracy, bardzo dobrym wyborem jest medytacja. Na smartfonie lub tablecie możesz zainstalować tzw. aplikację Headspace. Kurs podstawowy jest całkowicie bezpłatny. Poznasz podstawowe techniki i odpoczniesz. Jeśli zdecydujesz się wykupić abonament, możesz uzyskać dostęp do całej biblioteki. Poruszane są różnorodne tematy, takie jak sen, sport lub ukierunkowany nacisk na ćwiczenia.

MójFitnessPal

Czy chcesz schudnąć lub po prostu uzyskać lepszy wgląd w swoje zużycie kalorii? Następnie przyjrzyj się bliżej aplikacji MyFitnessPal. Pomaga to kontrolować dietę i rejestrować wszystkie ćwiczenia. To da ci lepszy ogląd sytuacji i pozwoli ci wprowadzić odpowiednie zmiany, jeśli po prostu nie tracisz na wadze. Wyznaczaj nowe cele i osiągaj je, pozostając skupionym dzięki aplikacji MyFitnessPal.

Wniosek

W Google Playstore jest wiele ciekawych aplikacji. Koniecznie przyjrzyj się bliżej wyżej wymienionym programom. Ponadto dostępnych jest wiele innych aplikacji. Jednak przed instalacją sprawdź, jakich uprawnień wymagają. W ten sposób jesteś po bezpiecznej stronie i nie ujawniasz zbyt wiele o sobie. Ważne jest również zwrócenie uwagi na wielkość poszczególnych programów, aby oszczędzić pamięć smartfona lub tabletu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android