Hit Apple: MacBook Air (M1) z taryfą 40 GB w specjalnej cenie

Hit Apple: MacBook Air (M1) z taryfą 40 GB w specjalnej cenie

Jeśli szukasz taniego MacBooka Air i jednocześnie potrzebujesz nowego planu na telefon komórkowy, oferta Curved może Cię zainteresować. Można tam dostać szykownego notebooka Apple wraz z taryfą „o2 Grow” w znacznie niższej cenie niż bezpośrednio u operatora sieci. Ujawniamy, dlaczego jest to umowa premium.

Zakrzywiony: MacBook Air (M1) z taryfą 40 GB w okazyjnej cenie

W Curved każdy, kto dołączy, otrzymuje Macbook Air chcesz się leczyć, ale nie chcesz od razu stawiać około 900 euro na stole, świetna oferta. Otrzymujesz elegancki notatnik od Apple Chip M1, 8 GB RAM i 256 GB SSD jako dodatek do umowy na telefon komórkowy o2 „Grow” dla 59,99 euro miesięcznie a także jednorazową opłatę w wysokości 5,99 euro za dodatkową płatność i wysyłkę (zobacz ofertę na Curved). Cena połączenia nie dotyczy kampanii. Zamiast płacić 69,99 euro miesięcznie bezpośrednio od o2, możesz otrzymać pakiet Apple z taryfą Grow od Curved z dobrą zniżką.

Taryfa obejmuje zryczałtowaną stawkę Allnet/SMS oraz 40 GB 5G/LTE w sieci o2 i może być używana z routerem mobilnym (sprzedawanym osobno) z MacBookiem Air lub oczywiście smartfonem. Cechą szczególną tej taryfy jest to, że otrzymujesz 10 GB danych rocznie. Tak więc w drugim roku masz już 50 GB wolumenu danych.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Rosnąca stawka Allnet i SMS
Limit danych 40 GB 5G (maks. 300 MBit/s pobierania) Roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
Funkcja połączenia: Z taryfy można korzystać jednocześnie na maksymalnie 10 urządzeniach. Ilość danych rośnie z roku na rok 10 GB (maks. 240 GB)

MacBook Air z planem 40 GB: dla kogo warto skorzystać z oferty?

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
59,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) jest pomijany

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.445,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 918 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 527,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
21,99 Euro

Do oferty Curved

MacBooki uchodzą za szczególnie stabilne cenowo – więc tym bardziej cieszy, gdy pojawia się oferta z przyzwoitym potencjałem oszczędności. W porównaniu cenowym nadal trzeba wydać co najmniej 918 euro za MacBooka Air M1 w oferowanej konfiguracji (256 GB, 8 GB RAM). Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitych kosztów za minimalny okres umowy wynoszący 24 miesiące, zostajesz 527,75 Euro wyjechał do taryfy co 21,99 euro miesięcznie jest równa. To bardzo niska cena za stałą stawkę Allnet i SMS obejmującą 40 GB wolumenu danych 5G/LTE z szybkością do 300 MBit/s. Normalna cena pakietu taryfowego w o2 to aż 69,99 EUR miesięcznie. Z Curved oszczędzasz przez 24 miesiące 240 euro.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Na tym możecie zobaczyć, co ma do zaoferowania MacBook Air z układem M1 Wideo:

Wszystko o MacBooku Air z Apple M1

Alternatywa z taryfą nieograniczoną: Macbook Air M2

Chip M1 to dla Ciebie za mało, a wolisz nowszego i mocniejszego Macbooka Air M2? Wtedy jest też odpowiednia umowa z Curved z nieograniczoną taryfą. Dostajesz elegancki laptop od Apple Chip M2, 8 GB RAM i 256 GB SSD jako dodatek do umowy na telefon komórkowy o2 „Free Unlimited Max” dla 74,99 euro miesięcznie a także jednorazową opłatę w wysokości 69,98 euro za opłatę za połączenie, dopłatę i wysyłkę (zobacz ofertę na Curved). Jeśli od kosztów taryfowych odejmiesz wartość urządzenia (około 1219 euro), otrzymasz efektywna miesięczna cena 27,11 euro.

Zobacz Macbooka Air M2 na Curved

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Free Unlimited Max Allnet- i SMS-Flat
Nieograniczona ilość danych 5G (maks. 500 MBit/s pobierania) Roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech