Dropbox: koszty przechowywania w skrócie

Dropbox: koszty przechowywania w skrócie

Jeśli chcesz mieć dostęp do swoich danych z dowolnego urządzenia lub jeśli ilość miejsca na dysku Twojego komputera lub smartfona jest zbyt mała, możesz przechowywać swoje dane online w chmurze. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań do przechowywania danych w chmurze jest Dropbox. Ile kosztuje miejsce w Dropbox i z czego można skorzystać za darmo?

Wersja: 169.4

Języki niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows, Windows 10

Sprawdź opcje Dropbox

Dostęp do danych Dropbox możesz uzyskać z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenia, pod warunkiem, że masz połączenie z Internetem. Na komputerze PC działa to bezpośrednio po zalogowaniu się do Dropbox w przeglądarce, na smartfonie i tablecie korzystasz z bezpłatnej aplikacji Dropbox (pobierz na Androida | pobierz na iOS).

Ile kosztuje Dropbox?

Dropbox oferuje różne opcje. Różnią się one zapewnianą przestrzenią do przechowywania. Droższe subskrypcje oferują również dodatkowe funkcje, takie jak „Przewijanie Dropbox”, umożliwiające odzyskanie usuniętych plików. Opcje subskrypcji można przetestować bezpłatnie, aby uzyskać przegląd różnych zalet. Dropbox rozróżnia dostępy dla indywidualnych użytkowników prywatnych jak również Realizować. Konto „Basic” jest na stałe bezpłatne dla wszystkich użytkowników. To daje 2 gigabajty przestrzeni dyskowej do zdjęć, dokumentów i innych plików. Treść można przechowywać online do użytku prywatnego lub udostępniać innym uczestnikom za pośrednictwem łącza. Jeśli potrzebujesz więcej niż 2 gigabajty przestrzeni dyskowej, rezerwujesz subskrypcję. Dostęp jest tańszy, jeśli wykupisz abonament na cały rok z góry. Oto opcje i koszty Dropbox dla użytkowników prywatnych i firm:

Plus
Niezbędniki
Biznes
Biznes Plusa

Koszty miesięczne (rozliczenia miesięczne) 11,99 € 22 € 20 za użytkownika 24 € za użytkownika Koszty miesięczne (rozliczenia roczne) 9,99 € 18 € 16 € za użytkownika 20 € za użytkownika Użytkownik 1 1 z 3 z 3 Miejsce na dysku 2 TB 3 TB od 9 TB od 15 TB Maksymalny rozmiar pliku 2 GB 100 GB 100 GB 250 GB Odzyskiwanie usuniętych danych maksymalnie 30 dni maksymalnie 180 dni maksymalnie 180 dni maksymalnie 180 dni

Ceny można w każdej chwili zmienić, a funkcje usunąć lub rozszerzyć. Wszystkie aktualnie dostępne opcje znajdziesz bezpośrednio w ofercie Dropbox w skrócie (do Dropbox). Jeśli chcesz zapłacić cenę za przechowywanie online, firma oferuje następujące metody płatności:

Karta kredytowa PayPal z poleceniem zapłaty (VISA, MasterCard, American Express)

Jeśli chcesz korzystać z Dropbox Business, możesz zapłacić za 15 lub więcej licencji przelewem bankowym.

Dzięki Dropbox dokumenty PDF i inne pliki można łatwo uzyskać z innego komputera w przeglądarce lub za pośrednictwem aplikacji na smartfonie. Magazyn w chmurze służy również jako automatyczny system tworzenia kopii zapasowych i rozszerza lokalną pamięć masową.

Koszty Dropbox: od tego zależą ceny przechowywania online

Użytkownicy prywatni mogą zazwyczaj korzystać z Dropbox za darmo. Płacisz za miejsce w chmurze tylko wtedy, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz skorzystać z dodatkowych funkcji. Koszty Dropbox zależą od wymagań, jakie masz wobec usługi w chmurze. Przede wszystkim należy zadać sobie następujące pytania dotyczące własnych potrzeb:

Ile pamięci jest wymagane? Czy korzystasz z przestrzeni dyskowej Dropbox jako firma lub stowarzyszenie i chcesz skorzystać z dodatkowych usług, takich jak wsparcie?

To jest dostępne bezpłatnie:

2 GB Pamięć Dropbox Korzystaj z bezpłatnej aplikacji na komputerze PC, Mac, smartfonie lub tablecie

Liczba urządzeń, które mogą uzyskać dostęp do danych na koncie Dropbox nie jest ograniczony. Opcje „Biznes” i „Biznes Plus” skierowane są do firm oraz większych grup i zespołów. Dotyczy to również organizacji non-profit. Dzięki opcjom danymi w Dropbox może zarządzać kilku różnych użytkowników. Każdy użytkownik otrzymuje oddzielny Dropbox i tyle miejsca, ile potrzebuje. Odzyskiwanie danych odbywa się bez ograniczeń, istnieją dodatkowe kontrole administracyjne i wsparcie telefoniczne.

Możesz dowiedzieć się, czy Dropbox Business jest dla Ciebie opłacalny w porównaniu z Amazon Cloud Drive, w naszym artykule Amazon Cloud Drive: przechowywanie w chmurze w porównaniu z Dropbox – koszty, szczegóły i więcej. Dropbox nie jest jedynym dostawcą usług w chmurze w Internecie: najlepsze 3 bezpłatne miejsca do przechowywania danych online.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech