Darmowe karty SIM: przegląd aktualnie najlepszych ofert

Darmowe karty SIM: przegląd aktualnie najlepszych ofert

W obszarze przedpłaconym dostępne są obecnie liczne taryfy z przystępnymi cenami za wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości SMS oraz tani pakiet danych LTE dla nieregularnych użytkowników. Niektóre z tych kart SIM są nawet całkowicie bezpłatne, inne są faktycznie bezpłatne z kredytem początkowym. Sprawdziliśmy dostępne oferty i przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze taryfy.

Darmowe karty przedpłacone: najlepsze oferty w sieciach Telekom, Vodafone i o2

Masz już telefon komórkowy i potrzebujesz tylko odpowiedniej taryfy na kartę? Istnieje wiele ofert, z których część jest całkowicie bezpłatna. W przypadku niektórych dostawców musisz zapłacić cenę za połączenie, ale otrzymasz kredyt początkowy w co najmniej tej samej wysokości.

Jednak znalezienie najlepszej taryfy może być żmudne, ponieważ istnieje wiele ofert z różnymi warunkami. Oprócz ceny za minutę i SMS-y, cena wykorzystanego wolumenu danych i sieci są kluczowymi czynnikami przy wyborze najlepszego dostawcy. Przyjrzeliśmy się wszystkim taryfom w sieciach Telekom, Vodafone i O2 i przedstawiamy Państwu przegląd (efektywnie) bezpłatnych kart SIM typu prepaid, które obecnie oferują najlepszy stosunek ceny do wydajności.

Ay Yildiz aystar Przedpłata o2 moja przedpłata 9 Ct. discoTEL 6 centów blue komunikacja mobilna taryfa 9 centów (na kartę) ALDI Talk podstawowa taryfa na kartę Cena (miesięczna¹) 0,00 euro 0,00 euro 0,00 euro 0,00 euro 0,00 euro Cena połączenia (jednorazowa) 4,99 euro 0,00 euro 9,95 euro 9,99 euro 9,99 euro Kredyt na start 10,00 euro 1,00 euro 10,00 euro 10,00 euro 10,00 euro Sieć Telefónica o2 Telefónica o2 Telefónica Termin 0 dni 28 dni 28 dni 0 dni 28 dni Ilość danych Brak wliczonej objętości Brak wliczonej objętości Brak wliczonej objętości Brak wliczonej objętości Brak wliczonej objętości Wliczone SMS / minuty 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 Cena za SMS / minutę 0,15 € / 0,15 € 0,09 € / 0,09 € 0,06 € / 0,06 € 0,09 € / 0,09 € 0,11 € / 0,11 € Przejdź do oferty Przejdź do oferty Przejdź do oferty Przejdź do oferty Przejdź do oferty Przejdź do oferty ¹) Cena kalkulacyjna dla taryf z terminem 28 dni

Dane na dzień 8 października 2023 r., godz. 11:23

Całkowicie darmowe karty SIM w skrócie

Oprócz matematycznie bezpłatnych kart SIM, istnieje również wybór całkowicie bezpłatnych kart SIM. Niektóre obejmują premię lub kredyt początkowy, dzięki czemu faktycznie osiągasz niewielki zysk. Ci trzej dostawcy oferują najlepsze warunki:

Jak znaleźć dobrą taryfę na kartę?

Powinieneś na Wybór sieci komórkowej – Telekom, Vodafone czy o2 – zwróć szczególną uwagę na to, która sieć oferuje najlepszy zasięg tam, gdzie mieszkasz. W miastach sieci są prawie na równi, ale poza nimi najlepsze możliwości odbioru mają Telekom, a następnie Vodafone i o2. Dla bezpieczeństwa możesz zapytać sąsiadów, przyjaciół i krewnych o ich doświadczenia Ilość danych odgrywa kluczową rolę w ustalaniu ceny taryfy przedpłaconej. Jeśli nie potrzebujesz żadnego pakietu danych, możesz łatwo zarezerwować taryfę z najtańszą ceną za połączenia i SMS-y. Jednak w przypadku wielu taryf można również dodawać dane za kilka euro lub rozliczać się na podstawie zużycia.
Taryfy za transmisję danych, które można zarezerwować, są wliczone w cenę głównie LTE. 5G nie odgrywa jeszcze roli w taryfach na kartę, gdyż szybszy standard jest oferowany jedynie w droższych taryfach Telekom, Vodafone i o2.
Umierać prędkość Szybkość transmisji danych mierzona jest w megabitach na sekundę. Im więcej Mbit/s, tym lepiej, nawet jeśli rzadko osiągana jest maksymalna prędkość. Prawie wszystkich niezbędnych aplikacji można używać już od 21,6 MBit/s. Większość taryf na kartę oferuje prędkość LTE do 50 Mb/s.Klasyczna umowa na telefon komórkowy zawierana jest na minimum 24 miesiące z okresem wypowiedzenia wynoszącym 1 miesiąc. Pozostają jednak taryfy przedpłacone w pełni elastycznyponieważ płacisz tylko za faktycznie wykorzystane minuty i SMS-y oraz za zarezerwowaną ilość danych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech