Amazon: Zmień metodę płatności – tak to działa (nawet później)

W Amazon masz do wyboru różne metody płatności. Przed każdym zamówieniem możesz zmienić sposób płatności. Możesz także wybrać różne metody płatności za usługi Amazon. Na przykład zakupy na Amazonie można opłacić w inny sposób niż za subskrypcję Amazon Prime. Jak zmienić opcję płatności na Amazon?

Amazonka

Zmień teraz metody płatności

Czy masz nowe konto bankowe lub zmieniłeś dane karty kredytowej i chciałbyś zmienić metodę płatności Amazon? W sklepie internetowym możesz w każdej chwili dostosować metody płatności Amazon. Działa to jednak tylko wtedy, gdy zamówienie nie zostało jeszcze wysłane.

Zmień metodę płatności Amazon – instrukcja

Aby dodać nową metodę płatności lub edytować istniejącą, możesz skorzystać z tego linku. Alternatywnie możesz uzyskać dostęp do menu, aby dostosować metodę płatności dla przyszłych zamówień Amazon:

Najpierw zaloguj się na swoje konto Amazon i kliknij „Moje konto„.Następnie przełącza się do obszaru”Moje płatności„Tutaj możesz przejść do „Portfela Amazon” z przeglądem wszystkich kont, kart i innych metod płatności. Jeśli chcesz edytować swoje metody płatności, kliknij wpis dotyczący odpowiedniego rachunku bankowego lub karty kredytowej. Możesz także usunąć określone dane, np. a Usuń wygasłą kartę kredytową ze swojego konta Amazon. Możesz także zapisać konto lub kartę płatniczą jako ustawienie „standardowe”. Dostęp do tego będzie miał pierwszeństwo w procesie zamówienia. Aby zapisać nową metodę płatności, naciśnij „Dodaj metodę płatności„.Po kliknięciu „Potwierdź” Twoje wpisy zostaną zapisane.
W tym oknie możesz edytować swoje metody płatności (źródło zdjęcia: GIGA)

Zmień metodę płatności w aplikacji

W aplikacji Amazon zmieniasz metodę płatności w następujący sposób:

Otwórz aplikację Amazon na swoim smartfonie z Androidem lub iPhonie i dotknij paska poniżej na ikonie zdjęcia profilowego.Następnie przejdź do menu „Moje konto“.W obszarze “Płatności„wybierasz pierwszą opcję”Płatności i transakcje„Tutaj możesz dodać, zmienić lub usunąć kartę płatniczą lub konto.

Metodę płatności możesz także zmienić w trakcie składania zamówienia. Aby to zrobić, najpierw umieść żądany artykuł w koszyku, a następnie przejdź do kasy. Po wybraniu adresu wpisz w punkcie 2 metodę płatności. Tutaj naciskasz „Zmień”, jeśli nie chcesz płacić standardową metodą.

Oszczędzaj pieniądze robiąc zakupy online: 6 łatwych trików

Zmienić metodę płatności później?

Należy pamiętać, że Zmiany nie wprowadzone później wpływa na zamówienia, które zostały już złożone, ale jeszcze nie opłacone. Jeśli chcesz zapłacić za zakupiony już przedmiot inną metodą płatności niż pierwotnie wybrana, będziesz musiał postąpić inaczej.

Możesz dostosować daty otwartych zamówień. Warunkiem jest to, że produkty jeszcze nie wysłane Czy. Aby to zrobić, wykonaj poniższe kroki:

Przejdź do przeglądu swojego konta, tutaj wybierasz obszar „Moje zamówienia“Spójrz na zamówienie nie zostało jeszcze wysłane w przeglądzie. Kliknij “Szczegóły zamówienia” obok zamówienia. Jeśli chcesz zmienić zamówienie z dostawą przez Amazon, kliknij na “Zmiana„ obok metody płatności. Jeśli zamawiasz u zewnętrznego dostawcy, możesz to zmienić w ciągu 30 minut od złożenia zamówienia. Po 30 minutach przejdź do „skontaktuj się z Dostawcą“, aby poprosić go o dokonanie zmiany. Czy sprzedawca nie ma możliwości dostosowania szczegółów Twojego zamówienia? Następnie żąda anulowania. Następnie zmień nowe dane do płatności zgodnie z instrukcją powyżej i złóż zamówienie ponownie.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech