Aldi sprzedaje drona z kamerą HD w okazyjnej cenie

Aldi sprzedaje drona z kamerą HD w okazyjnej cenie

Czy zawsze chciałeś zobaczyć świat z lotu ptaka, nie rozbijając banku? W takim razie Aldi ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Za jedyne 69,99 euro można dostać składanego drona z kamerą HD. Ale co czyni tę ofertę tak wyjątkową i dlaczego warto skorzystać z niej już teraz?

Aldi: Dron Maginon WiFi QC-800SE bezlitośnie tani

W świecie technologii zawsze pojawiają się innowacje i gadżety, które nas zadziwiają. Drony nie są już tylko zabawkami dla elity, ale trafiły do ​​codziennego życia fotografów-amatorów i poszukiwaczy przygód. Z Dron Maginon WiFi QC-800SE Aldi oferuje teraz model, który zapewnia radość z latania zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom, bez konieczności sięgania głęboko do kieszeni. Model jest obecnie dostępny w sklepie internetowym Aldi 69,99 Euro zamiast sugerowanej ceny detalicznej 149 euro (sprawdź ofertę w Aldi). Istnieją również koszty wysyłki w wysokości 5,95 euro. Porównywalne produkty mogą z łatwością kosztować ponad dwukrotnie więcej, więc tutaj otrzymujesz ofertę pierwszej klasy.

Maginona QC-800SE

Maginona QC-800SE

Zamiast 149 euro sugerowana cena detaliczna: składany dron WiFi ze zintegrowaną kamerą HD. Prześlij nagrania do smartfona lub zapisz nagrania na karcie pamięci.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 13 lutego 2024 r. o godzinie 12:11

Co potrafi dron Maginona?

Wyjątkowość tego drona to nie tylko jego przystępna cena. Maginon QC-800SE jest wyposażony w jeden Funkcja Wi-Fico pozwala cieszyć się wrażeniami z lotu przesyłaj bezpośrednio na swój smartfon. W ten sposób możesz przeglądać swoje nagrania w czasie rzeczywistym. Do drona dołączona jest jedna Kamera HD wyposażony tak, aby zapewnić wyraźną jakość zdjęć i filmów z powietrza.

Kiedy po raz pierwszy spojrzysz na drona, od razu zauważysz jego smukłą konstrukcję. jest światło I składanyco czyni je idealnymi do transportu. Zakres dostawy obejmuje również jeden pasującą torbę transportową.

Szczególnie interesujące dla początkujących: QC-800SE jest przyjazny dla użytkownika i posiada takie funkcje, jak automatyczny start i lądowanie, a także Funkcja utrzymywania wysokości wyposażony dla jednego stabilne wrażenia z lotu opiekować się. Dzięki temu możesz w pełni skoncentrować się na nagraniach, nie martwiąc się zbytnio o sterowanie.

Kolejną atrakcją jest Zakres dron. Z do 40 metrów masz wystarczająco dużo miejsca, aby eksplorować otoczenie z powietrza. I nie martw się o czas lotu: Maginon QC-800SE wytrzyma przy pełnym naładowaniu do 12 minut w powietrzu, więc wystarczy czasu na wykonanie jednego lub dwóch efektownych zdjęć.

Dla kogo warto kupić drona?

Za cenę zaledwie 69,99 euro Aldi oferuje pakiet, którego nie da się przebić. Niezależnie od tego, czy będzie to prezent dla bliskich, czy też nowa zabawka dla siebie – dron Maginon WiFi QC-800SE to inwestycja, która obiecuje zabawę i radość. Ale bądź ostrożny: takie oferty zwykle nie trwają długo. Jeśli więc jesteś gotowy na kolejny haj, nie wahaj się.

Maginon QC-800SE teraz od 69,99 € w Aldi

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 13 lutego 2024 r. o godzinie 12:11

Czy wolisz od razu zainwestować w drona wyższej jakości? W takim razie Aldi ma dla Ciebie na stanie model z praktyczną funkcją GPS i nieco dłuższym czasem lotu:

Maginona QC-90Maginona QC-90

Maginona QC-90

Zamiast 199 euro sugerowanej ceny detalicznej: dron GPS z kamerą HD, długi czas lotu około 12-15 minut, funkcja powrotu do domu i funkcja podążania za mną.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 13 lutego 2024 r. o godzinie 13:51

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech