Wypróbuj Raid: Shadow Legends teraz po darmowego legendarnego mistrza

Wypróbuj Raid: Shadow Legends teraz po darmowego legendarnego mistrza

Po trzech latach Raid: Shadow Legends pozostaje premierową turową grą RPG na komputery PC lub urządzenia mobilne, a deweloperzy z Plarium z pełną szybkością dostarczają nowe treści dla ogromnej bazy graczy, liczącej ponad milion graczy dziennie. Raid: Shadow Legends to kolekcja RPG z ponad 500 wysoce animowanymi i realistycznymi postaciami, które w połączeniu z ich unikalnymi artefaktami oznaczają, że gracze mogą stworzyć ponad milion różnych buildów. Gracze będą tworzyć swoich bohaterów, budować zespoły, a następnie angażować się w epickie bitwy CVC i PVP, aby przejąć kontrolę nad światem Telerii. Ponieważ twórcy Raid rozumieją, że początek jest zawsze najtrudniejszy, w tej chwili gra oferuje mnóstwo darmowych rzeczy, aby zachęcić nowych graczy. Aktualne bezpłatne przedmioty obejmują legendarnego bohatera w Delianie, bezpłatny kod promocyjny z korzyściami wyłącznie dla użytkowników GameSpot oraz szansę na wygranie karty podarunkowej o wartości 80 USD poprzez otwarcie dwóch świętych odłamków w ciągu 30 dni. Te bezpłatne przedmioty to tylko kilka z wielu powodów dlaczego powinieneś sprawdzić RAID: Shadow Legends i chociaż z pewnością nie mamy dzisiaj czasu na zapoznanie się z nimi wszystkimi, oto więcej informacji o tym, co sprawia, że ​​te gratisy są świetne.

Darmowa legendarna gra, której nie chciałbyś przegapić

Deliana to legendarna mistrzyni najwyższej klasy z frakcji wysokich elfów, specjalizująca się w HP. Jej zestaw zawiera wiele osłabień niezbędnych do przełamania obrony wroga oraz wzmocnienie blokowe, które jest odporne na wszystkie ataki wroga przez dwie proste tury. Potrafi również leczyć wrogów w zależności od jej maksymalnego poziomu HP, a także wzmacniać ich za pomocą zaklęć wspierających. Jest wiele rzeczy do polubienia w tej konkretnej bohaterce i możesz dodać ją do swojego składu za przystępną cenę „za darmo”. Aby dodać Delianę do swojej drużyny, pobierz Raid: Shadow Legends i zaloguj się na siedem dni. Nie musi to być siedem dni z rzędu, więc jeśli Twoje urządzenie mobilne ulegnie uszkodzeniu lub będziesz zbyt zajęty, aby grać przez jeden dzień, bonus nie zniknie. Jest to jednak oferta ograniczona czasowo, więc jeśli chcesz zacząć z legendarnym bohaterem po swojej stronie, pobierz Raid i zdobądź ją, póki jeszcze jest do zgarnięcia.Użyj kodu promocyjnego RaidGameSpot2022, aby otrzymać ekskluzywne prezenty Innym sposobem na rozpoczęcie gry jest użycie kodu promocyjnego RaidGameSpot2022 kod promocyjny „RaidGameSpot2022” w grze. Doda to do Twojego konta kilka bonusów dla początkujących, w tym podwójne PD i trzy doładowania darmowej energii. Aby zdobyć te nagrody, po prostu pobierz grę i wpisz kod promocyjny na rozwijanym pasku po lewej stronie ekranu głównego – znanym również jako „bastion”. Lista wszystkiego, co zyskasz dzięki kodowi promocyjnemu, znajduje się poniżej: XP Brew Magic X5Wkład energii X31 000 000 SilverSkill Tome Rzadki X1XP +100% X1

Ta niezwykle płynna i przemyślana walka turowa

Wreszcie, podczas gdy większość gier RPG koncentruje się na walce z akcją, Raid: Shadow Legends trzyma się wypróbowanej i prawdziwej walki turowej z klasycznych starych gier RPG. Nie tylko nadal działa, ale wersja Raida jest tak głęboka i urzekająca, że ​​jest o wiele bardziej satysfakcjonująca niż jakiekolwiek RPG akcji. System walki jest zbudowany wokół bohaterów, których odblokujesz z czasem, grając w grę. Ci mistrzowie tworzą twoją drużynę, drużynę stworzoną wyłącznie przez ciebie, a jak wspomniano wcześniej, podczas gry można stworzyć ponad milion różnych kombinacji drużyn. Żadne doświadczenie dla dwóch graczy nigdy nie będzie takie samo. Niezależnie od tego, czy walczysz z najtrudniejszymi bossami w grze, czy rzucasz wyzwanie znajomym w solidnej ofercie PvP w grze, turowy system walki Raid: Shadow Legends przetestuje twój umysł i refleks w każdym z nich. bitwa. Zwycięstwa nie da się łatwo osiągnąć, ale dotarcie do niego będzie niezwykle satysfakcjonujące. Nie chcesz tego przegapić — pobierz Raid: Shadow Legends już dziś.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games