Xiaomi trafiło na MediaMarkt: 13T Pro z taryfą tańszą niż bez + przydatny prezent

Xiaomi trafiło na MediaMarkt: 13T Pro z taryfą tańszą niż bez + przydatny prezent

W MediaMarkt możesz obecnie kupić topowy smartfon Xiaomi 13T Pro z 35 GB pojemności na dane w sieci o2 w absolutnie okazyjnej cenie. Jest też przydatny prezent. Obliczyliśmy wszystkie koszty i pokażemy, dlaczego warto go kupić.

MediaMarkt: Xiaomi 13T Pro w okazyjnej cenie + mikser gratis

Xiaomi ma telefon komórkowy z 13T Pro doskonały sprzęt sprzętowy dostarczony. W MediaMarkt szczególnie tanio i przez krótki czas można go dostać w wersji z 512 GB pamięci z taryfą „Basic 30” w sieci o2: za jedyne 19,99 euro miesięcznie Jest flagowy smartfon ze zryczałtowanymi opłatami za wszystkie sieci i SMS-y 35 GB Ilość danych LTE (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowe koszty wynoszą 119,98 euro za dodatkową opłatę, opłatę za połączenie i wysyłkę. Dostajesz za to jednego Xiaomi Smart Blender o wartości 64 euro za darmo. Na naszej fakturze pokazujemy, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Podstawowa 30 Sieć: o2
35GB LTE– Ilość danych (maks. 50 MBit/s) Allnet i SMS-y, ryczałtowa stawka za roaming w UE, obejmujący minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia Xiaomi Smart Blender o wartości 64 euro za darmo

Xiaomi 13T Pro z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
19,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 79,99 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) bezpłatnie

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
599,74 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 569 euro (telefon komórkowy) + 63,98 euro (mikser)

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i premia) -33,24 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-1,39 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 13T Pro z 512 GB i 12 GB RAM Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie co najmniej 569 euro łącznie z wysyłką. Mikser kosztuje co najmniej 64 euro. Jeśli odejmiesz te wartości od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, pozostanie Ci -33,24 euro za taryfę. Odpowiedni -1,39 euro miesięcznie – Otrzymujesz więc taryfę 35 GB w sieci O2 za darmo i dodatkowo zarabiasz ponad 30 euro w porównaniu z zakupem indywidualnym.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co oferuje Ci Xiaomi 13T Pro?

Na naszym praktycznym filmie możesz zobaczyć, co potrafi Xiaomi 13T Pro:

Xiaomi 13T Pro łączy w sobie najlepsze funkcje z poręczną konstrukcją. Xiaomi 13T Pro ma taki Wyświetlacz AMOLED 6,7-Zoll-144-Hz z Dolby Vision i HDR10+. Akumulator o pojemności 5000 mAh ładuje się w 19 minut 120 W. Zintegrowany Aparat Leica oferuje 50 MP dla obiektywów głównych i teleobiektywów, ultraszerokokątny 12 MP i przedni aparat 20 MP.

Do oferty w MediaMarkt

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android