Spotify Premium kosztuje 2024: Cena dla nowych i obecnych klientów

Spotify Premium kosztuje 2024: Cena dla nowych i obecnych klientów

Ile kosztuje członkostwo premium Spotify i jakie korzyści ze sobą niesie? Z modelu „Spotify Free” można faktycznie korzystać bez płacenia – są jednak pewne ograniczenia. Możesz przeczytać cenę „Spotify Premium” w różnych wersjach i jakie są dokładne różnice tutaj.

Zasadniczo istnieją dwa członkostwa w Spotify: bezpłatne i wspierane reklamami Bezpłatne członkostwo Spotify i to Premium-Abonnement. Członkostwo Premium dostępne jest z tymi samymi korzyściami, ale w czterech różnych modelach cenowych: Individual, Duo. Rodzina i student.

Bezpośrednio do ofert Spotify

Koszty i korzyści członkostwa premium

członkostwo
Bezpłatne Spotify
Premium Spotify

koszty miesięcznie

Indywidualny: 10,99 Euro
Duet: 14,99 Euro (dla 2 osób w jednym gospodarstwie domowym) Rodzina: 17,99 Euro (dla maksymalnie 6 osób w gospodarstwie domowym) Student: 5,99 Euro (Dowód studenta, maks. 1 rok)

Jakość dźwięku
160 kb/s 320 kb/s

Muzyka bez reklam
nie tak

Słuchaj muzyki offline
nie tak

Nieograniczone odtwarzanie
nie tak

Wyłącz odtwarzanie losowe
Dla wybranych treści tak

dodatkowy
– Bezpośrednio do ofert Spotify

Sama aplikacja Spotify i odtwarzacz internetowy są całkowicie bezpłatne – podobnie jak samo konto. Jednakże, aby móc korzystać z niektórych funkcji i nieograniczonej przyjemności słuchania muzyki, należy wykupić subskrypcję premium.

Jeśli możesz żyć z reklamami i ograniczonymi możliwościami odtwarzania muzyki, możesz oczywiście także bezpłatnie korzystać z „Spotify Free”. Usługa przesyłania strumieniowego staje się jednak bardziej rodzajem radia internetowego niż prawdziwej usługi na żądanie.

Dzięki dostępowi premium masz pełną swobodę decydowania, która piosenka będzie odtwarzana jako następna, i uwolnij swojego wewnętrznego DJ-a.

O tym, co oferuje Ci konkurencja, możesz dowiedzieć się tutaj:

Podwyżka cen 2023

Początek października 2023 r Spotify podniosło ceny różnych subskrypcji premium w Niemczech. Dla Nowi Klienci To teraz oznacza co miesiąc jedno euro więcej za zwykły dostęp premium (poprzednio 9,99 euro) i abonament studencki (poprzednio 4,99 euro). Abonament Duo (wcześniej 12,99 euro) został podwyższony o 2 euro, a duży pakiet rodzinny (wcześniej 14,99 euro) został podwyższony o 3 euro. Istniejący klienci Teraz także płacą nowe ceny od początku 2024 r. Jeśli nie zaakceptowałeś zmiany ceny, Twoja subskrypcja została automatycznie obniżona do wersji Spotify Free.

W następującym filmie pokażemy Ci, jak jeszcze lepiej wykorzystać usługę strumieniowego przesyłania muzyki:

Szczegóły dotyczące płatnej subskrypcji „Spotify Premium”.

Członkostwo premium zapewnia całkowitą swobodę wyboru z całej oferty Spotify i zakłóca przyjemność słuchania nie z reklamą (z wyjątkiem podcastów). Na Darmowa wersja czy masz niższa jakość dźwiękumogę zrobić tylko jedno Pomiń ograniczoną liczbę utworów i muszę żyć z losowym odtwarzaniem.

The Rodzina-Abo pozwala dzielić subskrypcję Premium nawet z 5 innymi członkami rodziny, z których każdy może korzystać z własnego konta Spotify. Jest to dla par Dwa – pójdę, które jest nieco tańsze i oferuje zalety członkostwa premium dla dwóch kont. Spotify postrzega członków rodziny jako osoby, które mają ten sam adres, czyli mieszkają w tym samym gospodarstwie domowym. Wyjaśniamy tutaj, jak zaprosić członków rodziny lub współlokatorów do subskrypcji rodzinnej.

Jeśli chodzi o rabat godzinowy Spotify, należy zaznaczyć, że ten maksymalnie przez 12 miesięcy Obowiązuje (1 rok) i musisz potwierdzić swój status studenta za pomocą SheerID.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android