Najlepsze tarcze Google Pixel Watch

Najlepsze tarcze Google Pixel Watch

Kaitlyn Cimino / Android AuthorityZegarek Google Pixel Watch ma wiele do zaoferowania użytkownikom Androida, w tym elegancki, minimalistyczny wygląd, idealny do sparowania ze spersonalizowaną tarczą zegarka. Od opcji natywnych po typy innych firm, podsumowujemy najlepsze tarcze Pixel Watch, które możesz dodać do swojego urządzenia.

Jak zmienić tarczę Google Pixel Watch

Aby zmienić tarczę zegarka bezpośrednio z nadgarstka, naciśnij i przytrzymaj bieżącą tarczę zegarka. Następnie przesuń palcem do końca w lewo i stuknij Dodaj nowy. Możesz też przeglądać i zamieniać tarcze zegarka w aplikacji Pixel Watch na sparowanym telefonie.

Najlepsze tarcze Google Pixel Watch

Klasyczny

Dzięki skrótowi do aplikacji Fitbit, Classic jest pracowitą, atrakcyjną opcją.Kaitlyn Cimino / Android Authority Tarcza Classic Pixel Watch jest po prostu dobra, klasyczna. Podwyższony, nowoczesny analogowy pick z konfigurowalnymi stylami i kolorami, tarcza zegarka odzwierciedla elegancką estetykę samego urządzenia. Oferuje również miejsce na cztery okrągłe komplikacje, dzięki czemu możesz dodać wiele informacji do ekranu. Możesz nawet wyłączyć sekundnik, jeśli chcesz mieć mniejszy ruch.

Zdjęcia

Aplikacja Zdjęcia umożliwia natychmiastowe przechowywanie wszystkich ulubionych wspomnień.Kaitlyn Cimino / Android Authority Aby uzyskać prawdziwie osobistą tarczę zegarka, Zdjęcia obsługują do 30 ulubionych zdjęć. Jest to standardowa twarz dostępna w większości smartwatchy, ale to nie czyni jej mniej atrakcyjną. Pozwala również na komplikację w stylu pojedynczej linii. Po prostu wiedz, że niektóre zdjęcia mają tendencję do podkreślania dużych ramek urządzenia.

Koncentryczny

Concentric podkreśla okrągły kształt obudowy urządzenia.Kaitlyn Cimino / Android Authority Prawdopodobnie żaden projekt nie wykorzystuje bardziej okrągłej obudowy Pixel Watch niż Concentric. Dzięki sekcjom, które obracają się niezależnie od siebie, projekt jest zarówno hipnotyzujący, jak i uspokajający. Ta tarcza Pixel Watch zapewnia również miejsce na trzy dodatkowe komplikacje.

Kształty

Google Pixel Watch wyświetla tarczę zegarka Shapes.Kaitlyn Cimino / Android Authority. Analogowy wybór z odrobiną dziwacznej osobowości, Shapes to najbardziej jawnie natywny wybór „Google”. Twarz można dostosować według schematu kolorów i może przedstawiać 4 lub 12 godzin. Co dziwne, kształty nie mają nic wspólnego z godzinami, które reprezentują (można by się spodziewać na przykład trójbocznego trójkąta w tym miejscu). Niezależnie od tego, jest to zabawna, kolorowa tarcza zegarka z miejscem na jedną komplikację.

główny

Nowoczesna czcionka jest gwiazdą tarczy zegarka Prime.Kaitlyn Cimino / Android AuthorityZ kolei dla lubiących słowa Prime oferuje wyjątkową, czytelną tarczę zegarka. Zbyt duży tekst w Google Sans robi wrażenie, jednocześnie czyniąc aktualny czas bardzo oczywistym. Jest jednak minimalistyczny, a projekt pozwala tylko na jedną komplikację w stylu lin.

Ścieżka

Tarcza zegarka Śledź wyświetla dzienną liczbę kroków użytkownika.Kaitlyn Cimino / Android Authority Jedna z naszych ulubionych opcji Fitbit-forward, Track podkreśla Twoje ulubione statystyki dotyczące zdrowia lub kondycji. Wybierz dane, które chcesz mieć na oku i obserwuj, jak „śledzenie” zamyka się w ciągu dnia. Twarz oferuje łatwy sposób na szybkie śledzenie celów, takich jak liczba kroków. Pozwala również na jedną dodatkową komplikację.

Tarcze Pixel Watch ze Sklepu Play

Oprócz natywnych typów użytkownicy Google Pixel Watch mogą również uzyskać dostęp do tysięcy opcji innych firm za pośrednictwem Sklepu Google Play.

Facer

Cena: Bezpłatnie z zakupami w aplikacji Facer to jedna z najpopularniejszych aplikacji do niestandardowych tarcz zegarka Pixel Watch, a nawet zajmuje miejsce na naszej dedykowanej liście ogólnie najlepszych tarcz zegarka Wear OS. Aplikacja zawiera ponad 15 000 tarcz zegarka, w tym wszystko, od unikalnych projektów po nostalgiczny wygląd retro. Użytkownicy Pixel Watch mogą bezpłatnie pobrać aplikację Facer, a następnie wybierać produkty we wszystkich różnych przedziałach cenowych (w tym niektóre za darmo). Alternatywnie, Facer oferuje również opcję „zrób to sam”, która zapewnia podstawowy szablon i instrukcje tworzenia własnego, niestandardowego projektu.

Projekty zegarków Horizon

Cena: 2,99 USD plus zakupy w aplikacji Animowane, piękne i konfigurowalne tarcze zegarka Horizon tworzą mały wszechświat na Twoim nadgarstku. Każdy z 70 dostępnych projektów zawiera artystyczny i dynamiczny krajobraz, który podkreśla prognozę w danym momencie. Krajobrazy nie tylko zmieniają się, aby reprezentować dzień i noc, ale możesz także dotknąć dowolnego punktu dnia, aby sprawdzić prognozę o określonych porach. Tarcze zegarka obsługują również wiele komplikacji i mogą wyświetlać różne punkty danych pogodowych.

Minimalne piksele

Cena: Bezpłatnie z zakupami w aplikacjiGoogle Pixel Oglądaj Pixel MinimalAby uzyskać wygląd, który jest zgodny z marką i niezawodnie schludny, Pixel Minimal oferuje czysty, nowoczesny design z dużą ilością personalizacji. Wydajna bateria tarcza zegarka obsługuje cztery konfigurowalne widżety oraz wiele opcji kolorów i układów. Od pogody, przez kroki, po żywotność baterii, twarz pomaga mieć pod ręką czytelne dane bez zaśmiecania ekranu urządzenia. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android