Najlepsze nowe aplikacje wrzesień 2022

Najlepsze nowe aplikacje wrzesień 2022

Michael Derbort 29. wrzesień 2022

Na kolejnych stronach znajdziesz najlepszych przedstawicieli tych aplikacji, które w ostatnich tygodniach trafiły do ​​sklepów z aplikacjami. Miłego przeglądania!

Astronomiczny
Mars Patrol: Misja na Marsa

Trudno odmówić fascynacji: dzięki obrazom łazika marsjańskiego odległa planeta, do której nigdy nie dotarł człowiek, staje się natychmiast namacalna.
Ta aplikacja daje nam bezpośredni dostęp do obrazów i danych przesyłanych z urządzeń na Ziemię. Każdego dnia otrzymujemy coraz więcej fascynujących spostrzeżeń, ponieważ zawsze dodawane są nowe zdjęcia. Są też dodatkowe dane, takie jak aktualna pogoda na Czerwonej Planecie. Tylko tyle: jeśli planujesz tam wycieczkę, kąpielówki możesz spokojnie zostawić w szafie pomimo słonecznej pogody, gdy temperatura powietrza wynosi -67 stopni
Dzięki wielu zdjęciom aplikacja jest absolutnie fascynująca i warta kilku centów za Playstore.

Notatka: Jelito

Mars Patrol: Misja na Marsa

Gotowy na stoki
Naucz się jeździć 2022

Nic nie działa bez teorii. Każdy kandydat na prawo jazdy musi zapoznać się z przepisami ruchu drogowego, aby uzyskać upragnione prawo jazdy.
Podczas gdy arkusze ćwiczeń i podręczniki zapewniały kiedyś niezbędny wkład, teraz jest to również możliwe w nowoczesny sposób – np. na komputerze lub smartfonie. Ta aplikacja dostarcza oficjalne pytania egzaminacyjne i umożliwia efektywną naukę – w razie wątpliwości na kilku urządzeniach, ponieważ postępy w nauce są przechowywane centralnie. W ten sposób możesz uczyć się zawsze i wszędzie – w zależności od tego, na ile pozwalają na to osobiste okoliczności.
Do aktywacji aplikacji wymagany jest numer seryjny, który jest dostępny dla kandydatów po zarejestrowaniu się w szkole nauki jazdy.

Notatka: bardzo dobry

Nauka jazdy 2022

Nauka jazdy 2022

lekki
Microsoft Outlook Lite

Klasyczny Outlook Microsoft Office znalazł się teraz również w naszych smartfonach.
Każdy, kto zna wersję na PC, wie, czego się tutaj spodziewać. To narzędzie jest używane przede wszystkim jako klient poczty e-mail, ale może zrobić znacznie więcej. Dostępne są potężne narzędzia do zarządzania kontaktami osobistymi, a urządzenie może być również używane jako kalendarz spotkań.
Godne pochwały jest to, że aplikacja na Androida nie jest zabójcą zasobów. Raczej dodatek „Lite” programu. Przy rozmiarze pobierania wynoszącym zaledwie 5 megabajtów, ten pomocnik jest bardzo szczupły i nie jest zbytnio obciążany podczas pracy.
Ta aplikacja jest zatem ciekawą alternatywą dla zwykłych narzędzi pokładowych.

Notatka: bardzo dobry

Microsoft Outlook Lite

Microsoft Outlook Lite

Przewodnik po roślinach
Roślina rodzicielska – przewodnik po pielęgnacji

Pielęgnacja roślin to sztuka, która do dziś się przede mną nie otworzyła. Jednak, jak wiadomo, nadzieja umiera ostatnia. W końcu istnieją teraz cyfrowi pomocnicy – ​​tacy jak ta aplikacja.
Te zielone rzeczy mogą być naprawdę wredne: mogę je podlewać za dużo lub za mało. Potem są różne dolegliwości roślinne, które szybko popychają mnie do granic moich możliwości.
Ta aplikacja pomaga, mówiąc mi, co mam robić i kiedy. Bardzo obszerna książka informacyjna przypomina również o podlewaniu, wyjaśnia, kiedy roślinę należy nawozić lub w inny sposób zepsuć oraz oferuje porady i pomoc w każdej sytuacji.
Jeśli nie wiem dokładnie, co rośnie na moim parapecie, wystarczy, że zrobię zdjęcie zieleni, a aplikacja poda niezbędne informacje.

Notatka: bardzo dobry

Roślina rodzicielska - przewodnik po pielęgnacji

Roślina rodzicielska - przewodnik po pielęgnacji

Gotowanie
Aplikacja Mr Kitchen

Lidlowy odpowiednik słynnego Thermomixa to Monsieur Cuisine. Profesjonalny elektroniczny kucharz łączy się teraz z siecią WLAN, dzięki czemu jest dostępna aplikacja z odpowiednimi przepisami.
Wybór jest bardzo duży, sama aplikacja jest skonstruowana w taki sposób, aby użytkownik mógł szybko znaleźć to, czego szuka. Wadą jest jednak to, że nie ma możliwości znalezienia wyłącznie przepisów wegetariańskich lub wegańskich. Pozostaje tylko żmudne przeszukiwanie pewnych kategorii. Ta aplikacja jest przeznaczona nie tylko dla posiadaczy tych urządzeń. Przepisy są publicznie dostępne.

Notatka: Jelito

Aplikacja Mr Kitchen

Aplikacja Mr Kitchen

Zagadki ponad zagadkami
Lekcje gry na pianinie

Szczegółowy samouczek ma być tą aplikacją. Każdy początkujący powinien być w stanie nauczyć się grać na klawiaturze, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Opis aplikacji obiecuje nam to wszystko i chętnie pobieramy ten wirtualny cud.
Rozczarowanie następuje po pierwszym starcie. Ponad dwie oktawy otrzymujemy elegancką klawiaturę. Ale to jest o tym. Nigdzie nie mogę znaleźć menu, które ładuje reklamowane lekcje. Pozostały tylko ciche klawisze, które są bezużyteczne

Notatka: Wystarczająco

Lekcje gry na pianinie

Lekcje gry na pianinie

powiększające
Lupe

Myśl jest oczywista: dlaczego po prostu nie używamy aparatu w telefonie komórkowym od czasu do czasu, aby zmienić smartfon w szkło powiększające?
Nic innego nie robi tej aplikacji. Dzięki temu zakres funkcji jest również bardzo przejrzysty.
Współczynnik powiększenia można ustawić w pewnych granicach za pomocą suwaka, a dioda LED wbudowana w smartfon działa jak latarka do niezbędnego oświetlenia przy niedostatecznym oświetleniu. Jeśli fragment obrazu wydaje się zbyt rozmazany, obraz można zamrozić i ostatecznie tryb aparatu pozostanie również do rejestrowania obrazów.
Tak więc pod względem zamierzonej funkcji ta aplikacja nie jest przełomowym rozwojem, ale robi to, co powinna.

Notatka: Jelito

Lupe

Lupe

Pożegnanie z tłem
Usuwanie tła – Kreator PNG

To, co zawsze jest denerwujące w przypadku wielu zdjęć, to denerwujące tła. Jak miło by było, gdyby można je było łatwo usunąć.
A to prowadzi nas do dobrej nowiny. To działa! „Usuwanie tła” przejmuje dokładnie to zadanie. W rzeczywistości jest to niezwykle proste, ponieważ metoda pracy wspierana przez sztuczną inteligencję ułatwia nam ten krok. W przebiegu testowym całe tło można było usunąć bez dalszych działań, bez znakowania.
W przypadku bardziej złożonych zadań dostępny jest wariant ręczny, który jest również bardzo łatwy w użyciu.
Po pierwszym darmowym uruchomieniu testowym użytkownik ma wybór: albo otrzymamy reklamę przed pojawieniem się pożądanego wyniku, albo należna jest jednorazowa opłata w wysokości prawie dwunastu euro. Jeśli chcesz szybko i łatwo edytować swoje zdjęcia, to narzędzie jest dobrym wyborem.

Notatka: bardzo dobry

usuwanie tła

usuwanie tła

mozaika
Magiczne malowanie diamentami

Starsi z nas mogą jeszcze znać tę zabawkę, która składała się z perforowanej siatki i kolorowych kamyczków do wstawienia i która przy odrobinie kreatywności ma prowadzić do mniej lub bardziej atrakcyjnych mozaikowych obrazów.
Teraz całość jest zdigitalizowana, połączona z innym klasycznym „malowaniem po numerach”, pozbawionym haptyki, ale z dodatkowymi opcjami projektowymi.
Stwarza to bardzo relaksującą rozrywkę pomiędzy, atrakcyjną wizualnie, niesamowicie złożoną i bardzo zabawną: wybierz szablon, pokoloruj i ciesz się rezultatem.

Notatka: Jelito

Magiczne diamenty do malowania

Magiczne diamenty do malowania

podwodne światy
Spar Stickermania HR

Chorwacki oddział Spar zaprasza dzieci do odkrywania podwodnego świata wraz z bohaterami Oskarem i Bo.
Ta aplikacja ma być rozumiana jako cyfrowy album kolekcji, naklejki ze zwierzętami można skanować i częściowo projektować indywidualnie. Niektóre naklejki są dostarczane z przykładowymi ramkami, w razie potrzeby można również dostosować tła.
Aplikacja ma świetną grafikę i wyjście głosowe. Jako aplikacja reklamowa jest imponująca i obiecuje dzieciom świetną rozrywkę.
Niestety Stickermania nie jest dostępna w języku niemieckim.

Notatka: Jelito

SPAR Stickermania HR

SPAR Stickermania HR

bezinteresowny
Być prawdziwym. twoi prawdziwi przyjaciele

Przedstawianie ludzi zupełnie nie przebranych: dokładnie tego chce BeReal. Ta nowatorska sieć nie daje zbyt wiele czasu na zainscenizowanie się. Ta aplikacja odzywa się raz dziennie, a następnie użytkownik ma tylko dwie minuty na przedstawienie zdjęcia tego, co robi. Te same kwiaty też w tym samym czasie pozostali uczestnicy.
Gdy tylko zdjęcia krążą, każdy ma możliwość skomentowania ich lub opcjonalnie dodania emotikonów.
Oczywiście kwalifikują się tylko te osoby, które użytkownik wyraźnie umieścił na swojej liście znajomych. Znajomych, którzy sami nie są jeszcze wyposażeni w BeReal, można namówić do wzięcia udziału za pomocą zaproszenia.
Już teraz jesteśmy podekscytowani tym, ilu przyjaciół znajdzie ta nowa koncepcja.

Notatka: Przerażający

Być prawdziwym.  twoi prawdziwi przyjaciele

Być prawdziwym.  twoi prawdziwi przyjaciele

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android