Google psuje Fitbit, więc zdobądź starego Fitbita, póki jeszcze możesz

Google psuje Fitbit, więc zdobądź starego Fitbita, póki jeszcze możesz

Jimmy Westenberg / Android Authority Fitbit ogłosił niedawno długo oczekiwane kontynuacje swoich dwóch najwyższej klasy smartwatchy: Fitbit Versa 4 i Fitbit Sense 2. W naszej recenzji Sense 2 nie mogliśmy nie zauważyć, że Fitbit zrobił wiele kontrowersyjnych i szczerze dziwacznych decyzji dotyczących produktu. Po pierwsze, Sense 2 i Versa 4 nie mają obsługi Asystenta Google, mimo że oryginalne Sense i Versa 3 je mają. Sense 2 i Versa 4 mają również zero aplikacji innych firm, co jest kolejną rzeczą, którą mają ich poprzednicy. Obsługa Wi-Fi to kolejny aspekt, który Fitbit odsunął od swoich najnowszych urządzeń do noszenia. Kiedy firma wprowadza na rynek nowe produkty, które mają mniej ważnych funkcji niż jej poprzednie modele, oznacza to, że przechodzi przez jakąś poważną przemianę. Prawdę mówiąc, Fitbit jako marka zaczyna stać się tym, czym jest teraz: sub-marką Google. (Google ogłosił zamiar zakupu Fitbita w 2019 r., oficjalnie finalizując transakcję w 2021 r.) Fitbit jako marka zaczyna stać się tym, czym jest teraz: sub-marką Google. Oznacza to, że Fitbit nie wytycza już własnej ścieżki. Jego produkty muszą teraz zostać przefiltrowane przez Google, który może dokonać ostatecznych zapytań o to, co powinno zostać uwzględnione — lub wykluczone. W przyszłości Fitbit stanie się zupełnie inną firmą, która wypuszcza bardzo różne produkty. Dlatego właśnie teraz jest najlepszy czas na kupowanie starszych urządzeń Fitbit.

Korzyści z wcześniejszej wersji Google Fitbit

Fitbit Versa 3 wyświetla wiele aplikacji przechowywanych na urządzeniu, w tym Starbucks, Spotify, Deezer i Pandora.Kaitlyn Cimino / Android Authority Dzięki Fitbit Sense 2 firma nie tylko usunęła funkcje. Dodano nową, sprytną technologię monitorowania stanu zdrowia w postaci czujnika ciągłej aktywności elektrodermalnej (cEDA). Ten czujnik wykonuje okresowe skany EDA w ciągu dnia, co pozwala monitorować poziom stresu. Nie możesz tego uzyskać na żadnym innym Fitbit – ani na żadnym innym smartwatchu na rynku. Sense 2 jest również wyposażony w nową wersję Fitbit OS, która dodaje 20 nowych ćwiczeń do funkcji śledzenia, w tym HIIT, jazdy na rolkach, kajakarstwa i innych. Chociaż są to z pewnością fajne funkcje, tak naprawdę nie rekompensują utraty Asystent Google, aplikacje innych firm i Wi-Fi. Dzięki Sense 2 nie możesz nawet wyjść na bieg i używać zegarka do sterowania muzyką odtwarzaną w telefonie, co wydaje się być podstawowym aspektem nowoczesnego urządzenia do noszenia na siłowni. W najnowszych zegarkach Fitbit brakuje podstaw nowoczesnego smartwatcha: Wi-Fi, sterowania muzyką, aplikacji innych firm. Na szczęście nadal możesz kupić starszy Fitbit i uzyskać te funkcje. Jeśli weźmiemy pod uwagę wprowadzenie Sense 2 i Versa 4 jako linię na piasku, która oddziela Fitbit sprzed Google i nowy Fitbit, którego właścicielem jest Google, teraz jest absolutnie najlepszy czas, aby przyjrzeć się tym starszym produktom. Jasne, mogą nie być jak nowe, ale nadal działają świetnie i są wyposażone w nowoczesne funkcje. Łatwo jest znaleźć zupełnie nowe po niższej cenie, a jeszcze łatwiej znaleźć używane lub otwarte pudełka z dużymi rabatami. Starsze Fitbity nadal oferują wiele doskonałych funkcji i można je teraz kupić z dużymi rabatami. Jednak im dłużej będziesz czekać, tym bardziej te produkty zaczną zanikać. Z biegiem czasu Fitbit przestanie je wspierać, a funkcje, które kiedyś były najnowocześniejsze, zaczną być starym kapeluszem.

Kup starszego Fitbita: nasze najlepsze wybory

Fitbit Versa 3 Recenzja Komunikat Asystenta GoogleC. Scott Brown / Android AuthorityW tej chwili absolutnie najlepszym starszym Fitbitem, jaki możesz zdobyć, jest Fitbit Sense. Został wprowadzony na rynek w 2020 roku w cenie detalicznej 329 USD, ale teraz można go znaleźć, zupełnie nowy, za znacznie ponad 100 USD mniej. Jeśli pójdziesz używaną trasą, możesz znaleźć ją w świetnym stanie za absurdalne ceny. Jest to teraz drugi najpotężniejszy dostępny Fitbit, z każdym czujnikiem zdrowia, który pojawia się w Sense 2, z wyjątkiem wspomnianego wcześniej czujnika cEDA. Nie otrzyma również nowego systemu Fitbit OS, ale ma Asystenta Google, wiele aplikacji innych firm, Wi-Fi i wiele innych. Jeśli Fitbit Sense nie działa dla Ciebie, Fitbit Versa 3 może być wart obejrzenia. Jest to zasadniczo rozwodniona wersja Sense z mniejszą liczbą czujników do śledzenia stanu zdrowia. Nadal ma jednak Asystenta, aplikacje i Wi-Fi. Podobnie jak w przypadku Sense, możesz znaleźć go jako nowy w bardzo niskich cenach lub używany do niewiarygodnie wysokich rabatów. Jeśli nie potrzebujesz smartwatcha i po prostu chcesz mieć świetny tracker, warto zajrzeć do Fitbit Charge 5. Kiedy został uruchomiony, miał zbyt wysoką sugerowaną cenę detaliczną 150 USD, co zbliżało go do terytorium smartwatchów. Teraz możesz go łatwo znaleźć za 120 USD lub mniej, zupełnie nowy. Jeśli się zużyjesz, możesz go dostać nawet za mniej niż 100 USD. Jest to jeden z najlepszych trackerów, jakie Fitbit ma w swoim spisie, a jedynym godnym uwagi pominięciem jest wysokościomierz. Jeśli tego potrzebujesz, Versa 3 będzie najlepszym wyborem. Wreszcie, jeśli potrzebujesz tylko podstaw, Fitbit Inspire 2 to świetna wartość. Posiada monochromatyczny wyświetlacz, który pomaga przedłużyć żywotność baterii. Został wprowadzony na rynek w sugerowanej cenie detalicznej 99 USD, ale teraz można go znaleźć w zupełnie nowym stanie za jedyne 50 USD. To doskonały sposób na uzyskanie podstawowych danych dotyczących zdrowia przy ograniczonym budżecie. W przyszłości Fitbit może nie wyglądać tak, jak dzisiaj. Google może skłonić Fitbit do zmiany zakresu swoich produktów, dzięki czemu skupi się bardziej na zdrowiu, a mniej na inteligencji. Dlatego zakup starszego Fitbita teraz może być najlepszym sposobem na poznanie tego, co firma miała dla Ciebie, gdy zaczęła. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android