Mistrzostwa Świata 2022: Dzięki tym gadżetom piłkarskie święto będzie naprawdę udane

Mistrzostwa Świata 2022: Dzięki tym gadżetom piłkarskie święto będzie naprawdę udane

W niedzielę nadszedł czas: rozpoczynają się Mistrzostwa Świata 2022, a wraz z nimi najważniejsze sportowe wydarzenie roku. Niezależnie od tego, czy wygrasz finał, czy odpadniesz w rundzie wstępnej: z odpowiednimi gadżetami piłkarskie święto zawsze będzie dobrą zabawą.

Ubiegłoroczne mistrzostwa Europy były rozczarowaniem z niemieckiej perspektywy. Nawet na Mistrzostwach Świata 2022 Niemcy będą tylko outsiderem, a Francja, Brazylia i Argentyna będą zdecydowanymi faworytami. Ale kto wie, może i nas zaskoczą „Kupy Hansiego” – reprezentacja słynie z turniejowych walorów. Aby piłkarskie święto nie zakończyło się fiaskiem nawet w przypadku (miejmy nadzieję mało prawdopodobnej) przedwczesnej eliminacji Niemców, przygotowaliśmy praktyczne gadżety, których nie powinno zabraknąć na Mistrzostwach Świata 2022.

Podekscytuj się odpowiednim telewizorem

Duży telewizor za niewielką cenę: Oto, co oferuje Medion Life X16596. Na Telewizor 65 cali sprawia, że ​​każdy mecz piłki nożnej jest dwa razy przyjemniejszy. Technicznie telewizor Medion nie musi się ukrywać mimo swojej niskiej ceny. Technologia obrazu QLED? Sprawdzać. Rozdzielczość 4K? Sprawdzać. HDR10 i Dolby Vision? Sprawdzać. Dostępne są również 3 wejścia HDMI, do których można podłączyć odbiorniki satelitarne, konsole do gier i inne.

MEDION X16596 QLED 65 zol

Teraz cena może być wyższa. Cena od 16.11.2022 21:40

W naszym przeglądzie zebraliśmy inne polecane telewizory.

Jeśli nie chcesz być zależny od telewizji satelitarnej, DVBT-2 lub telewizji kablowej, musisz subskrybować usługę przesyłania strumieniowego, taką jak Zattoo (oglądaj na Zattoo) lub Magenta TV (oglądaj na Magenta TV), aby móc oglądać mecze .

Grill raclette zapewnia dobre samopoczucie fizyczne

Ponieważ Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 odbędą się zimą, grillowanie w ogrodzie jest bardziej prawdopodobne, że wpadnie do wody. Niemniej jednak wspólne jedzenie z przyjaciółmi i rodziną jest oczywiście ważne i jest wisienką na torcie udanego piłkarskiego święta. To pasuje idealnie Raclette Grill. Tutaj każdy może przygotować własną patelnię, tak aby różne gusta (od wegan po mięsożerców) były zadowolone.

WMF Lono Raclette Grill z patelniami i suwakami, raclette dla osób 8, 1500 W, matowa stal nierdzewna

WMF Lono Raclette Grill z patelniami i suwakami, raclette dla osób 8, 1500 W, matowa stal nierdzewna

Teraz cena może być wyższa. Cena od 11.16.2022 13:15

Zapewnij sobie zwycięstwo dzięki grze FIFA 2022

A jeśli Niemcy naprawdę – nie daj Boże – odpadną w rundzie wstępnej? Następnie musimy naprawić to na samym kontrolerze: In FIFA 2022 jako selekcjoner reprezentacji odpowiednio ustawiamy drużynę i zapewniamy zwycięstwo. Dostępne na PlayStation 4 (zobacz w Amazon), PlayStation 5 (zobacz w Amazon), Xbox One (zobacz w Amazon), Xbox Series X (zobacz w Amazon), wersję na PC (zobacz w Amazon) oraz na Nintendo Switch (zobacz w Amazon) w Amazonie).

Wszędzie czarno-czerwono-złoto

Dopasowanie Zestaw “Schlaaand”. nie może oczywiście zabraknąć, aby pokazać swoją fanowską pasję światu zewnętrznemu. Składa się z niemieckich flag, peruki, gwizdków i wielu innych.

9 sztuk upominków na imprezę piłkarską na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022, peleryna z flagą Niemiec, silikonowa bransoletka, A

9 sztuk upominków na imprezę piłkarską na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022, peleryna z flagą Niemiec, silikonowa bransoletka, A

Teraz cena może być wyższa. Cena od 11.16.2022 13:45

A jeśli szybko stracisz orientację, kto gra przeciwko komu między wieloma grami, możesz skontaktować się z a harmonogram gry pomoc – idealna również do gier bukmacherskich.

Teraz możemy tylko mieć nadzieję, że Müller, Musiała i Spółka nas nie zawiodą!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android