Co to jest członkostwo Peloton Digital?

Co to jest członkostwo Peloton Digital?

Kaitlyn Cimino / Android AuthorityWprowadź do swojego domu doświadczenie w studio spinningowym dzięki członkostwu w aplikacji Peloton. To wybór dla każdego, kto nie ma miejsca w swoim budżecie (lub w salonie) na rower lub bieżnię marki Peloton. Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o najtańszym dostępie Peloton.

Co to jest członkostwo w aplikacji Peloton?

IPhone balansujący na rowerze treningowym wyświetla ekran główny aplikacji Peloton użytkownika.Kaitlyn Cimino / Android Authority Członkostwo w aplikacji Peloton umożliwia dostęp do platformy Peloton bez inwestowania w drogi sprzęt. Po prostu zapewnia użytkownikom dostęp do tysięcy zajęć treningowych marki Peloton. Innymi słowy, możesz wziąć udział w zajęciach Peloton taniej, korzystając z dowolnej ogólnej siłowni lub sprzętu do ćwiczeń w domu, w razie potrzeby. Możesz uzyskać dostęp do zajęć z telefonu, tabletu, telewizora lub przeglądarki internetowej. Ponieważ członkostwo jest przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego, możesz przesyłać strumieniowo tylko na jednym urządzeniu naraz. Członkostwo w Peloton App pozwala użytkownikom dołączyć do kultowego szaleństwa bez inwestowania w drogi sprzęt. Koszty członkostwa w aplikacji Peloton 12,99 USD miesięcznie. Niestety firma nie podaje ceny rocznej. Możesz jednak zapisać się na 30-dniowy okres próbny, aby przetestować członkostwo. Będziesz musiał podać dane swojej karty kredytowej, ale nie zostaniesz obciążony opłatą do końca okresu próbnego, jeśli zdecydujesz się zachować członkostwo. Peloton przypomina również siedem dni przed końcem okresu próbnego, aby anulować, jeśli nie chcesz kontynuować subskrypcji.

Kluczowe cechy

Zajęcia na żywo: Dzięki członkostwu w aplikacji Peloton użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do zajęć na żywo na preferowanym ekranie, niezależnie od tego, czy jest to telefon, tablet, komputer czy telewizor.
Różnorodność treningu: Aby treningi były urozmaicone i świeże, aplikacja oferuje różnorodne rodzaje treningów, w tym jazdę na rowerze stacjonarnym, bieganie, spacery, Bootcamp i ćwiczenia siłowe. Dostępne są nawet zajęcia plenerowe tylko z dźwiękiem. Oprócz zajęć na żywo Peloton oferuje również treści na żądanie.
Śledzenie i planowanie: Aplikacja Peloton śledzi treningi użytkowników i oferuje cotygodniowy widok nadchodzących treningów. Gdy zapiszesz się na zajęcia, pojawią się one w Twoim grafiku. Możesz także śledzić działania poza strukturą klas.
Szkolenie z przewodnikiem: Użytkownicy mogą również zapisać się na programy treningowe ukierunkowane na określone cele fitness.
Wyzwania: Aplikacja Peloton oferuje wyzwania, do których użytkownicy mogą dołączyć w celu dodatkowej motywacji. Obejmują one wszystko, od smug po miesięczne odległości.

Co możesz zrobić z subskrypcją aplikacji Peloton?

Subskrypcja aplikacji Peloton oferuje bardziej przystępny sposób na dołączenie do szaleństwa. Co ważniejsze, aplikacja zapewnia strukturę i wskazówki dotyczące prowadzenia zdrowszego stylu życia. Dzięki cyfrowemu kontu Peloton możesz ćwiczyć razem z innymi i uzyskać dostęp do większej społeczności fitness. Możesz śledzić wskaźniki, dołączać do wyzwań i zmieniać ćwiczenia w długoterminowy nawyk.

Peloton App vs Peloton Bike and Tread: Jaka jest różnica?

iPhone 11 wyświetla ekran Programy aplikacji Peloton.Kaitlyn Cimino / Android AuthorityKażda forma subskrypcji Peloton może pomóc użytkownikom osiągnąć ich cele fitness. Jednak członkostwo cyfrowe bardzo różni się od zakupu Peloton Bike lub Tread. Na początek członkostwo w Peloton App jest znacznie tańsze. Motocykl najniższego poziomu kosztuje prawie 1500 USD, a to nie wszystko. Nawet jeśli wydałeś pieniądze na sprzęt, nadal musisz płacić miesięczną opłatę członkowską, aby odblokować zajęcia! Członkostwo Peloton All-access kosztuje obecnie 44 USD miesięcznie. Członkostwo cyfrowe różni się od droższego doświadczenia tym, że nie potrzebujesz jednostki sprzętu treningowego Peloton, aby z niego korzystać. Z drugiej strony członkostwo z pełnym dostępem obejmuje dostęp do aplikacji. Droższe członkostwo zapewnia również każdemu domownikowi indywidualny dostęp do zajęć, wskaźników, klasowych rankingów i rekomendacji. Jeśli masz wielu użytkowników w domu, cena może wydawać się bardziej odpowiednia.

Peloton vs inne aplikacje fitness

Użytkownik przegląda swój plan zajęć Peloton na swoim iPhonie.Kaitlyn Cimino / Android AuthorityDoświadczenie Peloton jest równie drogie, jak popularne. Markowy sprzęt to niemała inwestycja, a dodatkowa miesięczna opłata to też nie kieszonkowe. Struktura cenowa marki odzwierciedla cenę zajęć stacjonarnych i wyjątkowe doświadczenie w studio. To, czy ta cena jest dla Ciebie odpowiednia, zależy w dużej mierze od tego, jak bardzo cenisz sobie te funkcje. Wejdź do członkostwa w aplikacji Peloton. O wiele tańsza opcja (choć nadal nie jest tania dla niektórych), to członkostwo oferuje niedrogie drzwi, przez które można wejść do społeczności Peloton. Użytkownicy nadal mogą uzyskiwać dostęp do zajęć na żywo, rejestrować wskaźniki i śledzić swoje postępy w czasie. Peloton oferuje solidne wrażenia, ale to nie jedyna nazwa w grze. Ale Peloton nie jest jedyną nazwą w grze. Aplikacje fitness są bardziej popularne niż kiedykolwiek, a wiele osób szuka ćwiczeń z przewodnikiem, które mogą wykonywać w domu. Niektóre aplikacje są zależne od urządzenia, na przykład Apple Fitness Plus. Aplikacja fitness Apple zawiera tylko nagrane zajęcia, więc nie masz takiego samego doświadczenia społeczności, jak w Peloton. Apple Fitness Plus nie oferuje funkcji organizacyjnych, takich jak układanie zajęć lub widok kalendarza Peloton z zaplanowanymi zajęciami. Podobnie Peloton oferuje znacznie więcej opcji filtrowania podczas wyszukiwania klas, w tym bardzo pomocny wskaźnik trudności. Apple oferuje jednak kilka unikalnych funkcji, w tym wrażenia dźwiękowe i wyjątkową integrację dla użytkowników Apple Watch. Centr autorstwa Chrisa Hemswortha to kolejny wybór dla każdego, kto szuka bardziej holistycznego doświadczenia. Aplikacja oferuje programy treningowe opracowane przez osobistych trenerów firmy Hemsworth i innych profesjonalistów fitness, obejmujące wszystko, od pilatesu po trening interwałowy. Centr promuje również równowagę i dobre samopoczucie dzięki funkcjom takim jak kursy uważności i treści dotyczące zdrowia psychicznego, a także wskazówki żywieniowe i planowanie posiłków.

Często zadawane pytania

Czy możesz korzystać z członkostwa w aplikacji Peloton zamiast członkostwa z pełnym dostępem? Jeśli korzystasz z Peloton Bike lub Tread, wymagane jest członkostwo z pełnym dostępem. W przeciwnym razie członkostwo cyfrowe jest świetną opcją. Czy peleton ma darmowe członkostwo? Niestety nie. Będziesz musiał zapłacić miesięczną opłatę abonamentową, aby uzyskać dostęp do pełnej platformy zajęć i funkcji. Jak połączyć Apple Watch z Peloton? Możesz połączyć swój Apple Watch z Peloton za pośrednictwem aplikacji Peloton. Przeczytaj nasz dedykowany przewodnik, aby uzyskać więcej informacji. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android