Książka Xiaomi S 12.4" w praktycznym filmie: tablet 2 w 1 wypróbowany w systemie Windows 11

Książka Xiaomi S 12.4" w praktycznym filmie: tablet 2 w 1 wypróbowany w systemie Windows 11

Xiaomi od dawna nie tylko buduje smartfony. Chińska firma ma w swoim asortymencie wiele innych produktów. Dziś zaprezentowano cztery nowe urządzenia, które już niedługo trafią do Niemiec. Nowością jest również specjalny tablet z systemem Windows.

Aktualizacja z 22 czerwca 2022 r.: Możesz zobaczyć nasze pierwsze wrażenie Xiaomi Book S 12.4 ″ na powyższym filmie. Jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży, dostaniesz tablet z klawiaturą i słuchawkami za jedyne 699 euro (spójrz na Xiaomi).

Oryginalny przedmiot:

Xiaomi Smart Band 7 kosztuje 59,99 euro

Xiaomi Smart Band 7 jest dostępny w wielu różnych kolorach. (Źródło obrazu: Xiaomi)

Zacznijmy jednak od Xiaomi Smart Band 7, któremu nadano nową nazwę. Xiaomi pomija Mi z Mi Smart Band 6, jak to ma miejsce w przypadku smartfonów. Nowy fitness tracker został już zaprezentowany w Chinach i teraz trafia do nas. Koszt to 59,99 euro, czyli dużo. Możesz dostać Xiaomi Mi Band 6 za nieco ponad 30 euro (spójrz na Amazon).

Co się zmieniło? Xiaomi Smart Band 7 ma um 25 procent większy wyświetlacz AMOLED z teraz 1,62 cala. Obecnie obsługiwanych jest ponad 110 sportów. Można stworzyć dokładny plan treningowy, aby monitor fitness optymalnie towarzyszył Ci podczas treningu. Możesz analizować nie tylko trening, ale także sen. Oczywiście monitorowana jest ilość tlenu we krwi i tętno. Monitor fitness jest również wodoodporny do 5 ATM. Bateria wystarcza na 14 dni. GPS lub NFC nie są wliczone w cenę. Zamówienia w przedsprzedaży można składać od 21 czerwca 2022 roku.

Xiaomi TV A2: Nowe telewizory od 449 euro

Xiaomi TV A2 działa na Android TV. (Źródło obrazu: Xiaomi)

Xiaomi rozszerza swoją ofertę telewizorów. Wraz z nową serią A2 chińska firma porusza się w niższym segmencie cenowym. Dostępne są trzy rozmiary 43, 50 i 55 cali w cenach 449, 499 i 549 euro. To, co przykuwa wzrok w nowych telewizorach, to smukła obudowa i nietypowy stojak, który zajmuje bardzo mało miejsca. Idealny dla tych, którzy mają tylko małą szafkę pod telewizor.

Wszystkie telewizory Xiaomi A2 mają wyświetlacz 4K, obsługuje Dolby Vision, HDR10, Dolby Audio i współpracuje z Android TV. Dzięki temu możesz zainstalować i korzystać ze wszystkich znanych usług przesyłania strumieniowego za pośrednictwem sklepu Google Play. Oczywiście do klasycznej telewizji montuje się odbiorniki telewizji kablowej, antenowej i satelitarnej. Wszystkie modele posiadają WiFi na pokładzie, posiadają pilota Bluetooth oraz kilka portów USB i HDMI. Telewizory zostaną uruchomione 28 czerwca 2022 r.

Xiaomi Book S 12.4″: tablet 2 w 1 z systemem Windows 11

Xiaomi Book S 12.4”: pierwszy tablet 2 w 1 z systemem Windows 11

Xiaomi Book S 12,4″ to nowość w ofercie Xiaomi. Chociaż jest to tablet z systemem Windows 11 sprzedawany z klawiaturą i ładowarką za 799 euro, działa na platformie ARM. Mianowicie jest używany Procesor Snapdragon 8cx Gen 2 firmy Qualcomm. Jest to porównywalne z notebookami Apple M-chip. Dzięki temu uzyskujesz dużą wydajność przy niskim zużyciu energii. Od Xiaomi w formie tabletu, ale można podłączyć klawiaturę i zamienić ją w laptopa. Istnieje również opcjonalny długopis. Na początku sprzedaży 21 czerwca 2022 r. Book S 12.4 można kupić o 100 euro taniej.

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro za 799 euro

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro ma bardzo wysoką wydajność i zasięg. (Źródło obrazu: Xiaomi)

Wreszcie jest nowa hulajnoga elektryczna od Xiaomi, która w Europie będzie kosztować 799 euro. Cena dla Niemiec i dostępność podana jest nieco później, ponieważ nasz model jeździ nieco wolniej z prędkością 20 km/h niż w innych krajach, w których dozwolona jest prędkość 25 km/h. Xiaomi Electric Scooter 4 Pro charakteryzuje się mocnym silnikiem o mocy 700 W, który Mistrzowskie nachylenie do 20 stopni. Zasięg określa się na 45 km, co zapewnia pojemna bateria o pojemności 12 400 mAh.

10-calowe opony DuraGel, które są odporne na przebicie, zapewniają płynną jazdę. Jest większy i dlatego może przenosić większą wagę. Kierowcy mogą teraz ważyć do 120 kg. Dwa niezależnie działające hamulce zapewniają większe bezpieczeństwo. Z przodu zastosowano system eABS, a z tyłu system hamulców tarczowych z dwoma klockami.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android