Jak usunąć wszystkie swoje posty na Facebooku bez usuwania konta

Jak usunąć wszystkie swoje posty na Facebooku bez usuwania konta

Ponieważ Facebook jest jedną z najstarszych platform mediów społecznościowych, wszyscy z pewnością znajdziemy stare posty, które nas zawstydzą. Dlatego możesz rozpocząć nowy rozdział i usunąć wszystkie swoje posty, zwłaszcza gdy ubiegasz się o nową pracę. Oto, jak usunąć wszystkie posty na Facebooku bez usuwania konta, co pozwoli Ci zacząć od nowa. Ponadto przed usunięciem tych postów możesz chcieć je pobrać za pomocą aplikacji innej firmy.

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby usunąć wszystkie swoje posty na Facebooku, kliknij Dziennik aktywnościnawigować do Twoja aktywność na Facebooku > Posty > Twoje posty w menu po lewej stronie. Wybierać Wszystko i wtedy Kosz.


PRZEJDŹ DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak usunąć wszystkie posty na Facebooku na komputerze

Jeśli używasz komputera stacjonarnego, otwórz stronę swojego profilu na Facebooku i kliknij przycisk z trzema kropkami po prawej stronie, aby otworzyć opcje menu. Stamtąd kliknij „Dziennik aktywności.” Na następnej stronie przejdź do Twoja aktywność na Facebooku > Posty > Twoje posty w menu po lewej stronie. Możesz określić typy postów, które chcesz oglądać, np. zdjęcia, filmy lub posty z innych aplikacji. Wybierać Wszystko i wtedy Kosz aby usunąć wszystkie swoje posty. Pamiętaj, że jeśli masz długą historię korzystania z Facebooka, konieczne może być wielokrotne przewijanie w dół, aby wszystkie posty zostały załadowane. Alternatywnie możesz wybrać Aktywność, w której Cię otagowano a następnie kliknij Wszystko śledzony przez Usuń tagi aby usunąć z Twojego profilu wszelkie żenujące posty, w których oznaczyli Cię znajomi lub rodzina.

Kliknij „Dziennik aktywności”Aktywność na Facebooku w widoku FacebookaPrzejdź do „Aktywności na Facebooku”Facebook Usuń swoje postyWybierz „Wszystkie”, a następnie „Kosz”

Jak rozwiązać komunikat „Błąd techniczny” podczas usuwania postów na Facebooku

Jeśli napotkasz błąd techniczny podczas wykonywania Dziennik aktywności istnieje inny sposób usuwania postów na Facebooku za pośrednictwem Zarządzaj postami funkcjonować. Na stronie swojego profilu kliknij przycisk Zarządzaj postami przycisk.

Błąd technicznyBłąd technicznyFormat rozmiaru Canva na komputery stacjonarneKliknij przycisk „Zarządzaj postami”. Kliknij Zaznacz wszystko Następnie Następny.
Zaznacz Usuń posty opcja. Kliknij Zrobione.

Format rozmiaru Canva na komputery stacjonarne (1)Kliknij „Wybierz wszystko”, a następnie „Dalej”Format rozmiaru Canva na komputery stacjonarne (3)Zaznacz opcję „Usuń posty”.

Jak usunąć wszystkie swoje posty na Facebooku na telefonie komórkowym

W przypadku aplikacji mobilnej proces jest prawie taki sam. Najpierw przejdź do swojego profilu i dotknij ikony z trzema kropkami po lewej stronie. Stamtąd wybierz Dziennik aktywności od twojego Ustawienia profilu.

Rozmiar obrazu dla urządzeń mobilnychKliknij menu hamburgerów z trzema kropkamiRozmiar obrazu dla urządzeń mobilnych (1)Stuknij w „Dziennik aktywności”Rozmiar obrazu dla urządzeń mobilnych (2)Wybierz menu rozwijane „Twoja aktywność na Facebooku”. Na następnej stronie wybierz Twoja aktywność na Facebooku aby uporządkować rzeczy, które już opublikowałeś, takie jak własne posty na własnej osi czasu, swoje posty na osi czasu innych osób, zameldowania i inne ukryte posty. Uzyskiwać Wszystko a potem Kosz przycisk w prawym dolnym rogu ekranu, aby usunąć wszystkie posty lub tagi.

Rozmiar obrazu dla urządzeń mobilnych (3)Kliknij typ postówRozmiar obrazu dla urządzeń mobilnych (4)Zaznacz pole „Wszystkie”.Rozmiar obrazu dla urządzeń mobilnych (5)Stuknij w „Kosz”. Usuwanie wszystkich postów na Facebooku jest takie proste. To prawie tak, jakbyś był zupełnie nową osobą.


Często zadawane pytania

Co to jest Archiwum na Facebooku? Archiwizacja wpisu pozwala ukryć go w profilu, zachowując jednocześnie polubienia i komentarze. Innymi słowy, tylko Ty będziesz mógł zobaczyć zarchiwizowany post. Zdjęcia można archiwizować klikając na Archiwum przycisk zamiast Kosz przycisk na Zarządzaj postami strona. Czy mogę usunąć udostępniony album na Facebooku? Tak, zdjęcia w albumie, który utworzyłeś i udostępniłeś innym, można archiwizować lub usuwać. Jednak w przypadku albumów utworzonych przez inne osoby i udostępnionych Ci jako współautorowi jedyną opcją jest opuszczenie ich. Wszystkie zdjęcia udostępnione w tym albumie pozostaną tam, chyba że usuniesz je ze swojego konta. Czy mogę usunąć posty, w których mnie oznaczono na Facebooku? Nie, posty mogą być archiwizowane lub usuwane tylko przez osobę, która je utworzyła. Możesz jednak usunąć tag, aby post nie pojawiał się w Twoim profilu. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android