Informacje o Samsungu: Galaxy S23 Ultra z pakietem 40 GB + Galaxy Watch 5 za darmo

Informacje o Samsungu: Galaxy S23 Ultra z pakietem 40 GB + Galaxy Watch 5 za darmo

Nowy Samsung S23 Ultra z umową + smartwatch możesz dostać w specjalnej cenie od Curved. (Źródło obrazu: GIGA)


Zupełnie nowy Galaxy S23 Ultra to najpotężniejszy potomek najnowszej serii smartfonów Samsunga. Dzięki różnym bonusom za zamówienie w przedsprzedaży możesz otrzymać flagową potęgę z umową na telefon komórkowy w wyjątkowo dobrej cenie. Tutaj masz szczegóły.

Curved: Galaxy S23 Ultra z pakietem 40 GB 5G + Watch 5 LTE za darmo

Galaxy S23 Ultra został wydany dopiero w dniu Przedstawiono 1 lutego 2023 r i już pojawiają się pierwsze dobre oferty taryfowe z flagowcem Samsunga. W Curved możesz dostać smartfon w wariancie 512 GB z taryfą „Free M Boost” w sieci o2 za tyle 76,99 Euro Podstawowa opłata miesięczna (zobacz ofertę na Curved). Ponadto istnieje 5,99 euro za dodatkową płatność i wysyłkę. są wliczone w taryfę 40 GB 5Gwolumen danych oraz ryczałt za Allnet i SMS. Szczególną rzeczą jest to, że jej taryfa wynosi do 10 urządzeń jednocześnie mogą korzystać. Poza tym istnieją Samsung Galaxy Watch 5 LTE i zwrot gotówki w wysokości 100 Euro Ponadto. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego oferta jest dobrą okazją.

Zobacz ofertę Curved

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Free M Boost Netz: o2
40 GB 5G– Przepustowość danych (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS z ryczałtową opłatą roamingową w UE
Funkcja połączenia: Z taryfy można korzystać jednocześnie na maksymalnie 10 urządzeniach, minimalny okres 24 miesięcy, 1 miesięczny okres wypowiedzenia
Samsung Galaxy Watch 5 LTE za darmo
100 euro cashback jako wypłata

Samsung Galaxy S23 Ultra z kontraktem z Curved: Dlatego oferta jest tego warta

Samsung Galaxy S23 Ultra + o2 Free M Boost: przegląd kosztów

Opłata podstawowa (miesięczny)
76,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie (jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.853,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 1299 euro (telefon komórkowy) + 283,95 euro (zegarek) Cashback 100 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 94,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
3,95 Euro

Zobacz ofertę Curved

Samsung Galaxy S23 Ultra (512 GB) kosztuje 1299 euro, na Watch 5 trzeba jeszcze wyłożyć co najmniej 284 euro. Istnieje również zwrot gotówki w wysokości 100 euro wypłacany 4 tygodnie po aktywacji karty SIM. Jeśli odejmie się te wartości od całkowitych kosztów w ciągu 24 miesięcy, stanie się jasne, że płaci się tutaj taryfę za faktycznie nieco poniżej 4 euro miesięcznie odbiera. Z 40 GB wolumenu danych w sieci 5G to prawdziwy hit!

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie mogła być co miesiąc anulowana

Dla kogo Samsung Galaxy S23 Ultra z umową się opłaca?

To dobra oferta dla każdego, kto chce mieć najlepszego obecnie smartfona Samsunga S23 Ultra i może korzystać z umowy ze szczególnie dużą ilością danych oraz Galaxy Watch 5. Urządzenie będzie dostarczane od 17 lutego 2023 roku.

widzieć w Wideo praktyczne informacje na temat Samsunga Galaxy S23 Ultra:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android