Ile kosztuje Apple TV Plus na całym świecie?

Ile kosztuje Apple TV Plus na całym świecie?

Edgar Cervantes / Android AuthorityApple TV Plus przeszedł długą drogę w krótkim czasie, a bogactwo dobrych programów i filmów czyni go obecnie godną szacunku alternatywą dla serwisu Netflix. Mieszkańcy USA płacą za usługę 9,99 dolara miesięcznie, ale nie tyle płaci każdy inny kraj. W rzeczywistości niektóre kraje płacą prawie tyle samo miesięcznie, ile inne płacą rocznie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje Apple TV Plus na całym świecie, przeprowadziliśmy dla Ciebie badanie. Usługa jest dostępna w ponad 100 krajach, ale nie chcieliśmy Cię przeciążać liczbami. Sprawdziliśmy ceny w 36 najważniejszych krajach pod względem udziału w rynku, reprezentujących większość regionów, w których dostępna jest usługa Apple TV Plus. Pozostaliśmy również przy stałej opłacie miesięcznej, aby uprościć porównanie, zamiast wdawać się w różne dostępne oferty i pakiety.

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Cena Apple TV Plus waha się od 1,19 dolara miesięcznie w Indiach do 12,61 dolara miesięcznie w Wielkiej Brytanii.


PRZEJDŹ DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Ile kosztuje Apple TV Plus na całym świecie?

Poniższa tabela przedstawia cenę Apple TV Plus w każdym kraju, zarówno w walucie lokalnej, jak i w równowartości cenie w dolarach amerykańskich w chwili pisania tego tekstu. Następnie uporządkowaliśmy je od najtańszego do najdroższego. Warto zauważyć, że w niektórych krajach Ameryki Południowej, takich jak Argentyna i Boliwia, opłaty za usługę są już pobierane w dolarach. KrajLokalna cena Odpowiednik w USDKrajIndie
Cena lokalna 99 INR
Ekwiwalent w USD 1,19 USD
KrajBrazylia
Cena lokalnaBRL 21,90
Równowartość w USD 4,44 USD
KrajKorea Południowa
Cena lokalna 6500 KRW
Odpowiednik w USD 4,87 USD
KrajPolska
Cena lokalna 24,99 zł
Odpowiednik w USD 6,27 USD
KrajIndonezja
Cena lokalna 99 000 IDR
Ekwiwalent w USD 6,33 USD
KrajPeru
Cena lokalnaPEN 24,90
Równowartość 6,55 USD w USD
KrajArgentyna
Cena lokalna6,99 USD
Równowartość 6,99 USD w USD
KrajBoliwia
Cena lokalna6,99 USD
Równowartość 6,99 USD w USD
KrajWietnam
Cena lokalna 179 000 VND
Równowartość 7,29 USD w USD
KrajMeksyk
Cena lokalnaMXN 129
Równowartość 7,56 USD w USD
KrajKolumbia
Cena lokalna COP 29 900
Równowartość 7,62 USD w USD
KrajWęgry
Cena lokalna 2790 HUF
Równowartość 7,78 USD w USD
KrajTajwan
Cena lokalnaTWD 250
Równowartość 7,96 USD w USD
KrajCzechy
Cena lokalna 199 CZK
Równowartość 8,48 USD w USD
KrajHongkong
Cena lokalna 68HKD
Ekwiwalent w USD 8,69 USD
KrajNowa Zelandia
Cena lokalna 14,99 NZD
Równowartość 9,25 USD w USD
KrajSłowacja
Cena lokalna9,99 EUR
Równowartość 9,29 USD w USD
KrajAustria
Cena lokalna9,99 EUR
Równowartość 9,29 USD w USD
KrajBelgia
Cena lokalna9,99 EUR
Równowartość 9,29 USD w USD
KrajFrancja
Cena lokalna9,99 EUR
Równowartość 9,29 USD w USD
KrajNiemcy
Cena lokalna9,99 EUR
Równowartość 9,29 USD w USD
KrajIrlandia
Cena lokalna9,99 EUR
Równowartość 9,29 USD w USD
KrajWłochy
Cena lokalna9,99 EUR
Równowartość 9,29 USD w USD
KrajHolandia
Cena lokalna9,99 EUR
Równowartość 9,29 USD w USD
KrajPortugalia
Cena lokalna9,99 EUR
Równowartość 9,29 USD w USD
KrajHiszpania
Cena lokalna9,99 EUR
Równowartość 9,29 USD w USD
KrajNorwegia
Cena lokalna 99 NOK
Odpowiednik w USD 9,47 USD
KrajSzwecja
Cena lokalna 99 SEK
Równowartość 9,56 USD w USD
KrajKanada
Cena lokalna 12,99 CAD
Równowartość 9,62 USD w USD
KrajAustralia
Cena lokalna14,99 AUD
Równowartość 9,80 USD w USD
KrajJaponia
Cena lokalna 1490 JPY
Odpowiednik w USD 9,94 USD
KrajStany Zjednoczone
Cena lokalnaUSD 9,99
Równowartość 9,99 USD w USD
KrajSingapur
Cena lokalna 13,98 SGD
Równowartość w USD 10,42 USD
KrajDania
Cena lokalna 79 DKK
Równowartość w USD 11,45 USD
KrajSzwajcaria
Cena lokalna 10,90 CHF
Równowartość w USD 12,39 USD
KrajWielka Brytania
Cena lokalna 9,99 GBP
Równowartość w USD 12,61 USD
Indie to kraj z najtańszym abonamentem, płacący równowartość zaledwie 1,19 dolara miesięcznie. To o 3 dolary mniej niż gdziekolwiek indziej, które badaliśmy i ponad osiem razy taniej niż w Stanach Zjednoczonych. Najtańsze opcje nie ograniczają się do tej części świata – kolejne trzy miejsca na liście zajmują Brazylia, Korea Południowa i Polska. Stany Zjednoczone należą do najdroższych miejsc, w których można kupić Apple TV Plus, ale nie jest to nie najdroższy. Mieszkańcy Singapuru zaskakująco płacą więcej, stanowiąc równowartość 10,42 dolara miesięcznie, ale prym wiedzie Wielka Brytania. Ludzie po drugiej stronie oceanu wydają 9,99 funtów miesięcznie, co daje kwotę około 12,61 dolarów. Dania i Szwajcaria również znajdują się na złym końcu tabeli. Chociaż rozpiętość może być duża, wszystkie kraje na liście z wyjątkiem siedmiu płacą od 6 do 10 dolarów za usługę przesyłania strumieniowego Apple. Średnia wynosi około 8,50 dolara i znacznie wzrosła w październiku 2023 r., kiedy Apple podniosło cenę usługi w niektórych krajach, m.in. w USA, Wielkiej Brytanii i Europie kontynentalnej.

Czy powinienem używać VPN, aby pobrać Apple TV Plus z innego kraju?

VPN zdjęcie stockowe 2Edgar Cervantes / Android AuthorityJeśli usługa Apple TV Plus jest znacznie tańsza w innym kraju, a VPN można wykorzystać do fałszowania Twojej lokalizacji, czy to oznacza, że ​​możesz używać VPN, aby zaoszczędzić pieniądze na Apple TV Plus? Czy możesz i czy powinieneś to robić dwa różne pytania. Z technicznego punktu widzenia możesz uruchomić VPN i przejść przez proces rejestracji tak, jakbyś był w innym kraju, ale prawdopodobnie będzie problem z płatnością. Nie próbowaliśmy tego z oczywistych powodów, ale zdecydowanie podejrzewamy, że konieczne będzie skorzystanie z metody płatności powiązanej z tym samym krajem. Inne usługi, takie jak Spotify, mają ten wymóg. Byłaby to znacznie większa przeszkoda do pokonania, zwłaszcza w sposób, który nie naraziłby Cię na kłopoty z władzami. Nawet gdyby było to praktyczne i legalne, Apple z pewnością nie byłby zadowolony. Technologiczny gigant prawie na pewno ma zespoły i systemy zajmujące się wykorzenianiem takich naruszeń warunków korzystania z usług. Jeśli i kiedy Twój spisek zostanie ujawniony, minimalną sankcją, jaką otrzymasz, będzie utrata konta. Nie radzimy ani nie tolerujemy próbowania tego ze wszystkich powyższych powodów. Poza tym treści w Twoim kraju będą bardziej dostosowane do osób takich jak Ty i prawdopodobnie będzie ich więcej, jeśli przebywasz w USA.

Dlaczego Apple TV Plus jest droższy w niektórych krajach niż w innych?

Apple TV Zdjęcie stockowe 1Edgar Cervantes / Android AuthorityWspomnieliśmy właśnie o jednym z oczywistych powodów dysproporcji cenowych, a mianowicie tym, że filmy i programy dostępne w każdym kraju są inne. Wynika to z licencji, lokalnego zapotrzebowania, języka i innych powodów. Jest oczywiste, że jeśli każdy kraj otrzymuje inną wersję usługi, cena nie powinna być jednakowa na całym świecie. Kolejną odpowiedzią na to pytanie, podobnie jak na wiele innych pytań, jest zysk. Apple zajmuje się zarabianiem pieniędzy, a jego model cen subskrypcji zostanie zaprojektowany tak, aby maksymalizować zyski wszędzie, gdzie prowadzi działalność. Ważnym czynnikiem będą średnie zarobki i dochód rozporządzalny w każdym kraju, ponieważ to one określą, ile osób może sobie pozwolić na zapełnienie kasy Apple. Na przykład może się wydawać, że mieszkańcy Indii otrzymują dobrą ofertę w porównaniu z USA, ale przy średniej pensji w USA ponad dziesięciokrotnie wyższej niż w Indiach miesięczny koszt Apple TV Plus będzie prawdopodobnie znacznie bliższy średniej pensja obywatelska. W prawdziwie wolnorynkowym stylu Apple będzie pobierać tyle, ile według niego zapłacą ludzie. Kiedy dokonujemy takiego porównania, w grę wchodzą także kursy wymiany walut. Przeliczając na potrzeby ćwiczenia wszystkie ceny lokalne na dolary amerykańskie, zmieniamy je ze stałej ceny lokalnej na taką, która zmienia się codziennie w zależności od rynków walutowych. W burzliwej sytuacji gospodarczej kolejność na powyższej liście mogła być inna sześć miesięcy temu i prawdopodobnie będzie wyglądać inaczej za sześć miesięcy.


Często zadawane pytania

W jakim kraju Apple TV Plus jest najtańszy? Spośród krajów, które sprawdziliśmy, Apple TV Plus jest najtańszy w Indiach. Ile kosztuje Apple TV Plus w Europie? Cena Apple TV Plus jest różna w Europie, chociaż we wszystkich krajach strefy euro płaci się 9,99 euro miesięcznie. Daje to kwotę około 9,29 USD. Jaka jest różnica między Apple TV a Apple TV Plus? Apple TV to nazwa urządzenia, które można podłączyć do telewizora w celu uzyskania dostępu do usług przesyłania strumieniowego i które jest płatne jednorazowo. Podczas gdy Apple TV Plus to rzeczywista usługa przesyłania strumieniowego z miesięczną subskrypcją. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android