Huawei sprowadza do Niemiec dwa telefony z Androidem i specjalny smartwatch

Huawei sprowadza do Niemiec dwa telefony z Androidem i specjalny smartwatch

Huawei nie zrezygnował jeszcze z niemieckiego rynku. Dwa smartfony, które zostały już zaprezentowane w Chinach, teraz również wchodzą na rynek tutaj. Oferujemy również smartwatch, który jest przeznaczony specjalnie dla biegaczy. W przypadku smartfonów trzeba jednak pogodzić się z kilkoma wadami, a atrakcją może być zegarek.

Huawei P50 Pro: starsze smartfony dla Niemiec

Żaden z produktów zapowiadanych przez Huawei na Niemcy nie jest nowy. Zarówno smartfony Huawei P50 Pro i P50 Pocket, jak i smartwatch Watch GT Runner zostały już zaprezentowane w Chinach. P50 Pro nawet w lipcu 2021 roku. To w zasadzie „stary” model. Jednak ze względu na niedobór komponentów i znane problemy nie można było rozpocząć wcześniej i teraz próbuje ponownie w Niemczech .

Huawei P50 Pro to klasyczny smartfon z wyższej półki, skupiający się na aparacie. Ma 6,6-calowy wyświetlacz OLED 120 Hz i jest zasilany przez Snapdragon 888 firmy Qualcomm. Jest to specjalna wersja 4G, z której korzysta tylko Huawei. Nie możesz dostać chipów 5G z powodu sankcji USA i musisz iść tą drogą. W smartfonie z wyższej półki jest to oczywiście gorzkie, ponieważ telefon komórkowy nie jest z nim przyszłościowy.

50 MP True Chroma zapewnia imponujące zdjęcia. Dotyczy to zarówno nagrań dziennych, jak i nocnych. Ponownie instalowany jest również czujnik monochromatyczny, za pomocą którego można robić prawdziwe czarno-białe zdjęcia, które nie zostały utworzone z kolorowych zdjęć. Smartfon jest wodoodporny i ma baterię o pojemności 4360 mAh, którą można szybko naładować za pomocą kabla 66 watów i bezprzewodowo 50 watów. System operacyjny to Android z EMUI 12. Wszystkie inne szczegóły techniczne znajdziesz w tym artykule.

Huawei P50 Pro zostanie wydany w Niemczech 26 stycznia 2022 roku w cenie 1199 euro . Każdy, kto dokona zamówienia między 26 stycznia a 13 lutego 2022, otrzyma Huawei FreeBuds Pro w kolorze Silver Frost za darmo.

Huawei P50 Pocket: składany telefon jest znacznie bardziej aktualny

Podczas gdy Huawei P50 Pro jest w zasadzie już przestarzały, Huawei P50 Pocket został właśnie wprowadzony jako składany telefon komórkowy i dość szybko trafi do Niemiec. Ale znowu, w zasadzie dostajesz nieco przestarzały sprzęt ze Snapdragonem 888 i modemem 4G . Nie ma w tym nic więcej. Ciekawy jest mechanizm składania, który działa znacznie lepiej niż Samsung. Telefon komórkowy można całkowicie zamknąć i nie pozostawia luki. System operacyjny to Android z EMUI 12. Wszystkie szczegóły techniczne znajdziesz w tym artykule.

Huawei P50 Pocket pojawi się również w Niemczech 26 stycznia 2022 roku. Początkowo jednak tylko wersja „Premium Gold” kosztuje 1599 euro. Biała wersja będzie dostępna pod koniec lutego w cenie 1299 euro. Działa też ta sama akcja, co w przypadku Huawei P50 Pro.

Huawei Watch GT Runner: smartwatch dla biegaczy

Huawei chce w przyszłości skupić się na specjalnych obszarach zastosowań swoich smartwatchy. Tak powstał Watch GT Runner. Ten zegarek jest skierowany do biegaczy. Huawei zwrócił więc szczególną uwagę na pewne właściwości. Pozycja GPS jest ustalana niezwykle szybko, więc nie musisz czekać w nieskończoność, zanim zaczniesz biegać. Istnieje specjalny program do biegania . Jest to szczególnie pomocne dla osób, które potrzebują motywacji do rozpoczęcia biegania. Zasadniczo masz trenera na nadgarstku.

Oczywiście Huawei Watch GT Runner oferuje również wszystkie udogodnienia zwykłego smartwatcha. Obejmuje to czas pracy do 14 dni, duży wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,43 cala, który jest czytelny na zewnątrz, wiele czujników monitorujących na przykład tętno i oczywiście wodoodporną obudowę, dzięki czemu można z nią pływać. . Dostępne są również dwa kolory, klasyczny czarny i przyciągający wzrok szary/neonowy żółty. Zegarek jest kompatybilny zarówno ze smartfonami z systemem Android, jak i iPhone'ami.

Huawei Watch GT Runner zostanie również wydany 26 stycznia 2022 roku. Cena wynosi 299 euro . Ci, którzy uderzą bezpośrednio, otrzymają Huawei FreeBuds 4i w kolorze Silver Frost za darmo.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android