Konwertuj zdjęcie na rysunek za pomocą aplikacji i online

Konwertuj zdjęcie na rysunek za pomocą aplikacji i online

Niektóre z twoich zdjęć są z pewnością tak dobre, że wyglądałyby naprawdę artystycznie jako rysunek. Dzięki odpowiednim aplikacjom możesz przekonwertować swoje zdjęcia na rysunek. GIGA przedstawia strony internetowe i odpowiednie aplikacje na Androida, iPhone'a i iPada.

Twórz kreskówki, rysunki kredką lub ołówkiem ze swoich zdjęć i przekształcaj swoje portrety, zdjęcia zwierząt lub krajobrazów w małe dzieła sztuki. Aplikacje do tego można znaleźć w sklepach z aplikacjami Apple i Google, wiele z nich jest nawet bezpłatnych. Jeśli potrzebujesz tego efektu tylko raz, możesz również skorzystać z usług online: prześlij obraz, przekonwertuj go na szkic i zapisz ponownie.

Ta aplikacja może zamienić zdjęcie w szkic lub obraz animowany

Aplikacja do rysowania ołówkiem jest bezpłatna dla systemów Android i iOS. Możesz go używać do edycji obrazów z urządzenia lub robienia nowych zdjęć aparatem, a następnie konwertowania ich na rysunki. Można wybrać różne style rysowania w czerni i bieli lub w kolorze. Możesz także edytować zdjęcia za pomocą różnych filtrów lub ramek. Dostępna jest również aplikacja bez reklam za aż 8,49 EUR.

Siła efektów jest regulowana. Od szorstkich rysunków ołówkiem przez drobne szkice po komiksowe obrazy – wiele jest możliwych. Sterowanie jest w dużej mierze intuicyjne, a wyniki imponujące.

Zamień zdjęcia w rysunki online

Istnieje wiele witryn internetowych, na których można przesyłać zdjęcia, a następnie przekształcać je w rysunki. Jednak wiele z nich ostatecznie okazuje się zbyt skomplikowanych, daje słabe wyniki, dodaje promocyjne znaki wodne lub wymaga subskrypcji.

Z tego powodu obecnie polecamy serwis PhotoMania. Jest łatwy w użyciu, gotowe rysunki Twoich zdjęć wyglądają świetnie i możesz wyłączyć znak wodny.

W ten sposób możesz wykonać rysunek ze swojego zdjęcia online:

Otwiera stronę internetową PhotoMania. Na stronie głównej kliknij „ Edytuj swoje zdjęcia ”. Następnie możesz przesłać swoje zdjęcie za pomocą przycisku „Prześlij zdjęcie”. Następnie wybierz kategorię „ Szkic ” lub „ Malowanie ” po lewej stronie, aby wyświetlić całą gamę dobrych filtrów do obróbki obrazu. Kliknij ciekawie wyglądający filtr, a Twój obraz zamieni się na przykład w rysunek ołówkiem. Na obrazku widać znak wodny PhotoMania . Kliknij go, a następnie kliknij Usuń znak wodny, aby go usunąć. Po prostu baw się filtrami i ich siłą, aż będziesz zadowolony. Następnie kliknij symbol pobierania ( strzałka w dół ) nad obrazem, aby zapisać go na dysku twardym.

Filtry takie jak „Master Sketch” lub „Ink Wash” dają bardzo imponujące rezultaty. Oprócz „filtrów rysunku” dostępne są również kategorie, takie jak „kreskówka” czy „pop-art”. Pobaw się trochę i nie zapomnij dodać strony do zakładek.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech