Telefony komórkowe Xiaomi: cztery nowe hity cenowe wywołują zamieszanie

Telefony komórkowe Xiaomi: cztery nowe hity cenowe wywołują zamieszanie

Xiaomi sprowadza do Niemiec cztery nowe smartfony z Androidem, które powinny przekonać dobrym stosunkiem ceny do wydajności. Zgodnie z oczekiwaniami zmieniło się wyposażenie techniczne w Niemczech w porównaniu z modelami w Chinach. Przejęto optykę, co jest zaskoczeniem.

Redmi Note 11 Pro (5G): potęga Xiaomi

Wraz z Redmi Note 11 Pro 5G i Redmi Note 11 Pro, Xiaomi wprowadziło na rynek dwa smartfony, które staną na czele średniej klasy. Ale uwaga, smartfony różnią się nie tylko modemem 5G. Ale zacznijmy od podobieństw:

6,67-calowy wyświetlacz AMOLED z baterią 120 Hz 5000 mAh i technologią szybkiego ładowania 67 W W zestawie zasilacz 67 W Aparat główny 108 MP, ultraszerokokątny 8 MP i czujnik makro 2 MP Aparat przedni 16 MP Boczny czytnik linii papilarnych Gniazdo 3,5 mm Certyfikat IP53 ( bryzgoszczelny) 6 lub 8 GB RAM 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej Gniazdo microSD (maksymalnie rozszerzalne o 1 TB) Android 11 z MIUI 13 Bluetooth, NFC, IR -Blaster, funkcja dual SIM, głośniki stereo

Redmi Note 11 Pro 5G ma również modem 5G i jest wyposażony w procesor Snapdragon 695 firmy Qualcomm . Z drugiej strony model inny niż 5G opiera się na MediaTek Helio G96, a także ma czujnik głębokości 2 MP w aparacie. Ten smartfon jest również dostępny w specjalnym kolorze z gradientem, a model 5G jest również wyposażony w niebieski odcień z efektem specjalnym.

W każdym razie cieszy, że kanciasty wygląd modeli chińskich został po prostu zaadoptowany. To sprawia, że nowe smartfony Xiaomi wyglądają naprawdę nowocześnie. Wprowadzenie na rynek w trzech konfiguracjach zaplanowano na luty 2022 roku . Xiaomi nie ogłosiło jeszcze ceny. Xiaomi pisze jednak, że wszystkie modele będą bardzo przystępne cenowo.

W Chinach jest też edycja specjalna:

Redmi Note 11S: ekspert 108 MP

Bardzo ciekawym modelem jest też Redmi Note 11S, który jest w zasadzie połączeniem Redmi Note 11 Pro i Redmi Note 11. Przyjęto aparat 108 MP z lepszego modelu, ale przyjęto konstrukcję tańszego smartfona. Jest tu też procesor MediaTek, ale tylko 6,43-calowy wyświetlacz 90 Hz. Bateria nadal mierzy 5000 mAh, ale można ją naładować tylko z 33 watami. Ale tutaj również uwzględniono certyfikat IP53, podobnie jak czujnik odcisków palców z boku i wszystkie inne funkcje. To naprawdę może być najlepszy punkt między różnymi modelami .

Redmi Note 11: Tani start

Jeśli nie potrzebujesz aparatu 108 MP i chcesz wydać trochę mniej pieniędzy na smartfona, ale nadal masz pewne wymagania, Redmi Note 11 jest właściwym wyborem. Tutaj otrzymujesz 6,43-calowy wyświetlacz AMOLED o częstotliwości 90 Hz i rozdzielczości FHD+. Z drugiej strony Snapdragon 680 jest zainstalowany jako procesor, jest aparat 50 MP i bateria 5000 mAh z funkcją szybkiego ładowania 33 W.

Oba smartfony ukażą się w styczniu, ale Xiaomi też po prostu nie podało tu żadnych cen. W zasadzie smartfony Redmi od Xiaomi są zawsze stosunkowo niedrogie, ale ostateczną ocenę możemy wydać dopiero przy stałych cenach.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android