CMF by Nothing wprowadza na rynek słuchawki douszne, smartwatch i ładowarkę (aktualizacja: dostępność)

CMF by Nothing wprowadza na rynek słuchawki douszne, smartwatch i ładowarkę (aktualizacja: dostępność)

TL;DR CMF by Nothing to nowa submarka, która korzysta z tego samego wewnętrznego zespołu projektowego, co główne produkty Nothing. Pierwsze trzy urządzenia tej submarki to słuchawki douszne, smartwatch i ładowarka GaN. Produkty są niewiarygodnie niedrogie i początkowo trafią do Wielkiej Brytanii. Następne w kolejności są Indie, a pod koniec roku spodziewane są Stany Zjednoczone i Europa.

Aktualizacja z 26 września 2023 r. (13:37 ET): Pierwotnie w artykule tym stwierdzono, że produkty trafią do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Było to spowodowane tym, że CMF by Nothing podało nam ceny w USD i GBP, nie wspominając o innych krajach dostępności. Teraz jednak CMF wyjaśniło, że urządzenia będą najpierw dostępne w Wielkiej Brytanii za pośrednictwem jej fizycznego sklepu detalicznego. Indie natychmiast podążą śladem wybranych sprzedawców detalicznych online i offline. Stany Zjednoczone i Europa zobaczą produkty przed końcem roku. Ponadto CMF powiedział nam, że Buds Pro są dostępne tylko w kolorze jasnoszarym i ciemnoszarym, mimo że dostarczone zdjęcia przedstawiały model pomarańczowy. Okazuje się, że dostępny jest również model pomarańczowy. Oryginalny artykuł poniżej został zredagowany, aby dokładnie odzwierciedlić te informacje.


Oryginalny artykuł, 26 września 2023 r. (05:30 ET): W sierpniu oficjalnie dowiedzieliśmy się, że submarka Nothing pojawi się gdzieś w 2023 roku. Współzałożyciel i dyrektor generalny Nothing, Carl Pei, powiedział wówczas, że marka skupi się na zwiększaniu dostępności (czytaj: tańszych) projektów z najwyższej półki. . Dziś wreszcie widzimy, jak ta obietnica staje się rzeczywistością. CMF by Nothing — oficjalna, niezgrabna nazwa submarki, chociaż samo CMF też będzie działać — wprowadza na rynek zestaw słuchawek dousznych, smartwatch i ładowarkę GaN. Są to odpowiednio Buds Pro, Watch Pro i Power 65W GaN. Wszystkie trzy produkty zostały zaprojektowane przez tych samych ludzi odpowiedzialnych za produkty premium Nothing, w tym dobrze oceniane Nothing Phone 2 i Nothing Ear 2. Jeśli jesteś ciekawy, „CMF” oznacza kolory, materiały i wykończenia. Jest to odniesienie do każdego zdjęcia produktu tutaj. Sprawdź każdy produkt bardziej szczegółowo poniżej.

CMF od Nothing Buds Pro

CMF od Nothing Buds ProNic nie jest obce prawdziwym bezprzewodowym słuchawkom dousznym, ponieważ wypuściliśmy już trzy różne zestawy (Ear 1, Ear 2 i Ear Stick). Pierwsze słuchawki CMF wyglądają jak nieprzeźroczyste wersje tamtych modeli. Jednak będzie znacznie mniej funkcji i niższa jakość dźwięku dzięki niesamowitej rozbieżności cenowej między CMF Buds Pro a głównymi produktami Nothing. Nie oznacza to jednak, że Buds Pro są okropne. Wyposażone są w hybrydową aktywną redukcję szumów o mocy 45 dB, technologię Clear Call i potężne wzmocnienie basów. Każda słuchawka jest wyposażona w baterię 55 mAh, która według CMF by Nothing może zapewnić do 11 godzin odtwarzania muzyki przy wyłączonej funkcji ANC. Dzięki etui ładującemu możesz uzyskać łącznie 39 godzin — ponownie, według Nic i przy wyłączonej funkcji ANC. Możesz także szybko naładować etui. Już po 10 minutach ładowania powinieneś uzyskać kolejne pięć godzin odtwarzania muzyki bez ANC. Oczywiście wszystkie te liczby znacznie spadną, jeśli włączysz funkcję ANC. Najbardziej godne uwagi jest to, że aplikacja Nothing X steruje Buds Pro. Jest to ta sama aplikacja, z której korzystają zaawansowane produkty audio Nothing, co oznacza, że ​​będziesz mieć dostęp do konfigurowalnego korektora i możliwości dostosowania sterowania dotykowego (tak, te słuchawki douszne obsługują sterowanie dotykowe).

CMF od Nothing Watch Pro

CMF od Nothing Watch ProWatch Pro to zdecydowanie najciekawszy produkt w ofercie CMF. Dzieje się tak dlatego, że nie ma głównego smartwatcha Nothing, więc jest to coś zupełnie innego niż wszystko, co widzieliśmy w tej marce. Projekt zegarka wygląda, jakby ktoś zmiażdżył telefon Nothing i Apple Watch Ultra. Pomarańczowy pasek naprawdę przywołuje atmosferę Apple Watch Ultra. Oczywiście w niczym nie przypomina Apple Watch Ultra. Ma bardzo prosty charakter i charakteryzuje się prostym i ograniczonym systemem operacyjnym. Oznacza to, że będzie miał mało funkcji, nie będzie całkowicie zintegrowany ze smartfonem i nie będzie miał dostępu do sklepu z aplikacjami. Mimo to CMF firmy Nothing Watch Pro zapewni podstawy. Będzie odzwierciedlać powiadomienia ze smartfona, monitorować stan zdrowia (w tym 110 trybów sportowych), a nawet obsługuje wielosystemowy GPS, co oznacza, że ​​możesz wyjść pobiegać i zostawić smartfon w domu. Ma dość pojemną baterię 340 mAh, stopień ochrony IP68 (!!), a nawet obsługuje połączenia Bluetooth za pomocą wbudowanego głośnika i mikrofonu. Choć brak aplikacji może dla niektórych być smutny, prosty system operacyjny umożliwia popijanie zegarka bateria. CMF obiecuje do 13 dni pracy na baterii, co jest dość szalone, biorąc pod uwagę, że to urządzenie ma 1,96-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 410 x 502.

CMF firmy Nothing Power 65W GaN

CMF firmy Nothing Power 65W GaNWreszcie CMF by Nothing wprowadza na rynek ładowarkę GaN, odpowiednio nazwaną Power 65W GaN. Jak sama nazwa wskazuje, może zwiększyć moc z prędkością do 65 W. Oznacza to, że powinien być w stanie szybko naładować smartfon, słuchawki douszne, smartwatch, a nawet większość laptopów. Posiada trzy porty: dwa USB-C i jeden USB-A. Jest również szeroko kompatybilny, obsługując protokoły PD3.0, QC4.0+/3.0/2.0, SCP, FCP, PPS, AFC, Samsung 9V2A, DCP i Apple 2.4A. Obsługuje również szeroki zakres napięć od 100-240 V, dzięki czemu można go bezpiecznie używać na całym świecie.

Cena i dostępność

Zgodnie z obietnicą, pierwsze trzy produkty CMF by Nothing są niedrogie. W rzeczywistości można nawet powiedzieć, że są absurdalnie tanie w stosunku do tego, co dostajesz. Oto, ile zapłacisz:

CMF Buds Pro — 49 USD / 49 GBP
Zegarek CMF Pro — 69 USD / 69 GBP
Moc CMF 65W GaN — 39 USD / 39 GBP Buds Pro będą dostępne w kolorze pomarańczowym, ciemnoszarym lub jasnoszarym. Tymczasem CMF Watch Pro jest dostępny w kolorze Metallic Grey z pomarańczowym paskiem, ciemnoszarym z szarym paskiem lub ciemnoszarym z jesionowym paskiem. Ładowarka GaN jest dostępna w kolorze szarym lub pomarańczowym. Produkty te będzie można kupić jeszcze w tym miesiącu w Wielkiej Brytanii i Indiach. Choć CMF nie podało konkretnej daty zamówień internetowych, firma podała, że ​​pierwszym miejscem, w którym będzie można je kupić, będzie Nothing Store Soho w Londynie. Wyprzedaż rozpocznie się 30 września, więc spodziewamy się, że mniej więcej wtedy zacznie się ogólna dostępność online. Tymczasem produkty CMF trafią do Stanów Zjednoczonych i Europy w pewnym momencie przed końcem 2023 r. Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android