5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu i wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące aplikacji – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu i wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące aplikacji – Android Apps Weekly

Witamy w 527. wydaniu tygodnika Android Apps Weekly, w którym omawiamy najnowsze wiadomości na temat urządzeń mobilnych i przyglądamy się bliżej najciekawszym nowym aplikacjom i grom. Przejdźmy od razu do rzeczy i przyjrzyjmy się najważniejszym wydarzeniom ostatniego tygodnia: w końcu po raz pierwszy przyjrzeliśmy się Asystentowi Gemini w Messengerze. Nadchodząca funkcja nie została jeszcze oficjalnie wdrożona, ale nie powstrzymało to ludzi z TheSpAndroid przed nakłonieniem Gemini do pracy nad wersją beta Messengera. Nowy asystent będzie mógł pomóc, polecając miejsca, generując kod, tworząc obrazy i wiele więcej. W najbliższej przyszłości Epic Games Store nie tylko pojawi się na iOS. Firma Epic potwierdziła, że ​​udostępni tę samą funkcjonalność Epic Games Store również na Androidzie. Chociaż istniała już aplikacja Epic innej firmy do pobierania gier takich jak Fortnite, ta nowa wersja będzie lepiej ujednolicona z wersją na komputery stacjonarne i iOS. Nie ma jeszcze konkretnych dat premiery. Chociaż wiedzieliśmy już, że ta funkcja jest w przygotowaniu, Google w końcu udostępnia nowe Najważniejsze informacje o aplikacji. Krótko mówiąc, ta funkcja wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania podsumowań podkreślających kluczowe aspekty każdej aplikacji w Sklepie Play. Ideą zmiany jest to, że łatwiej będzie zorientować się, co aplikacja ma do zaoferowania, eliminując niepotrzebne opisy i inne bzdury. W zeszłym tygodniu o WhatsAppie było głośno kilka razy. Po pierwsze, Whatsapp testuje nową funkcję, która umożliwia użytkownikom publikowanie filmów dłuższych niż 60 sekund w aktualizacjach statusu. Poza tym niedawne wyłączenie pakietu APK ujawniło również, że aplikacja może wkrótce umożliwić użytkownikom Androida transkrypcję wiadomości głosowych – funkcja, która wcześniej była dostępna tylko w aplikacji na iOS. Nowa aktualizacja pakietu APK aplikacji Wiadomości Google ujawnia kilka odniesień do wiadomości satelitarnych w systemie Android, wskazując system, który będzie działał podobnie do awaryjnego SOS firmy Apple. Co więcej, oczekuje się, że ta zmiana zostanie wprowadzona w systemie Android 15. Google wprowadza nową zmianę w aplikacji Kontakty, dodając nową opcję Dzwonki kontaktów, która pozwala szybko dodawać, zmieniać lub usuwać unikalny dzwonek kontaktu z jednego miejsce. Chociaż jest to niewielka zmiana, nadal jest to mile widziana zmiana, która jest nieco łatwiejsza niż obecny system. Nie jesteś fanem nowego paska zadań, który zadebiutował z systemem Android 12L dla tabletu Pixel i nowszych urządzeń, takich jak Pixel Fold? Najnowsza wersja zapoznawcza Androida 15 pozwala coś z tym zrobić, dając opcję powrotu do klasycznego, trwałego paska zadań. Chociaż dla większości z Was prawdopodobnie nie jest to wielka sprawa, cieszę się, że Google nadal poważnie podchodzi do dostosowywania.

Tygodnik aplikacji na Androida: nowe aplikacje i gry

Szukasz nowych aplikacji i gier na Androida, które zajmą Cię? W tym tygodniu nie pojawiły się żadne istotne nowe aplikacje, ale było sporo gier wartych podkreślenia.

Pocałunek w piekle: Fantasy Otome

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Jeśli lubisz programy takie jak Demon Slayer czy Hazbin Hotel, a także jesteś fanem symulatorów randkowych, prawdopodobnie zechcesz sprawdzić najnowszą wersję StoryTaco, Kiss in Hell: Fantasy Otome. W tym wyjątkowym symulatorze randkowym masz do wyboru czterech Władców Demonów i masz na to trzydzieści dni. Chociaż gra jest darmowa, należy pamiętać, że zawiera sporo reklam, choć możesz dodatkowo zapłacić, aby się ich pozbyć. Istnieje również wiele innych opcji zakupów w aplikacji, takich jak odcinki ze specjalnymi randkami, co oznacza, że ​​jest bardzo prawdopodobne, że wydasz przynajmniej trochę na ten tytuł, jeśli chcesz w pełni wykorzystać grę.

O moja Aniu

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Większość gier polegających na dopasowywaniu 3 elementów nie ma zbyt dużej fabuły, Oh My Anne jest wyjątkiem. Ta nowa gra logiczna polegająca na łączeniu 3 elementów została opracowana przez należące do Neowiz studio ROUND8 i stanowi w zasadzie reinterpretację kanadyjskiej powieści „Ania z Zielonego Wzgórza”. W grze wcielisz się w Annie, która poznaje nowych przyjaciół, odnawia Zielone Wzgórze i nie tylko, wykonując przy tym proste łamigłówki polegające na dopasowywaniu 3 elementów. Gra jest darmowa, choć dostępne są w niej zakupy i reklamy.

Bumerang RPG

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Setki lat temu Świat Dude został zniszczony przez grupę demonów, które pojawiły się nie wiadomo skąd. Niczym bohater z legend, na świat przyszło genialne dziecko o imieniu Koleś, obdarzone niezwykłą mocą bumerangu. Tak, to naprawdę ta historia. Grafika gry i minimalna fabuła są dziwaczne i zabawne, ale gra zawierała pewne błędy, ponieważ zawieszała się dwukrotnie w ciągu zaledwie dwudziestu minut. Jeśli szukasz czegoś zabawnego i innego, warto spróbować, ale pamiętaj, że gra nie jest obecnie najbardziej stabilna. Mamy nadzieję, że ten poprawi się dzięki przyszłym aktualizacjom.

Wojna Strażników: Edycja Ostateczna

Cena: Bezpłatne podstawowe korzystanie z reklam, wersja premium za 0,99 USD
wojna strażnikówGuardian War to jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek stworzyła ZITGA, a teraz staje się jeszcze lepsza dzięki nowej Edycji Ultimate. Ta nowa edycja zawiera ekskluzywną nową klasę bohatera, możliwość zmiany pogody w grze, nowe światy do odkrycia i wiele więcej. Chociaż gra jest darmowa, zalecamy odblokowanie wersji premium za jedyne 0,99 USD.

CookieRun: Zamek Czarownicy

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Witch's Castle to najnowsza część serii łamigłówek CookieRun, oferująca tę samą uroczą grafikę i styl, jakich można oczekiwać od innych tytułów z tej serii. Ogólnie gra jest całkiem fajna, ale mam wrażenie, że postępy na poziomach dzieją się trochę za szybko, a system Gatcha jest daleki od doskonałości. Jeśli chodzi o stabilność, na szczęście nie napotkałem żadnych błędów. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android