Pomysł na prezent: 15 najlepszych kalendarzy adwentowych 2022 dla nerdów i geeków

Pomysł na prezent: 15 najlepszych kalendarzy adwentowych 2022 dla nerdów i geeków

Boże Narodzenie jest tuż za rogiem, a co może być przyjemniejszego niż rozpoczęcie odliczania 1 grudnia kalendarzem adwentowym. Wybraliśmy kilka ciekawych kalendarzy adwentowych dla entuzjastów technologii, hobbystów i graczy, które idealnie nadają się do wręczania prezentów sobie lub innym.

Jak szybko czas leci… już niedługo będziemy mogli ponownie otworzyć pierwsze drzwi naszego kalendarza adwentowego. Ale czasy, w których za drzwiczkami chowano tylko czekoladowe lub bożonarodzeniowe obrazki, dawno minęły. Dziś są kalendarze adwentowe na najróżniejsze tematy , wypełnione nie tylko słodyczami dla młodszych i starszych.

Poniżej przedstawiamy 15 kalendarzy adwentowych, których możesz jeszcze nie znać.

Źródła obrazu: producent, jeśli nie podano inaczej.

W serii Dragon Ball Z Goku i jego przyjaciele muszą chronić ziemię przed nowymi niebezpieczeństwami po pokonaniu Piccolo. Masz szczęście i musisz tylko chronić swój kalendarz, aby zdobyć 24 urocze postacie.

Z tym kalendarzem adwentowym Carrera możesz zbudować swój własny zdalnie sterowany samochód z 24 komponentów. Oczywiście w zestawie znajduje się również odpowiedni pilot.

Z tym uroczym kalendarzem adwentowym masz więcej niż tylko 24 drzwi. Pionowa diorama ze światłem i dźwiękiem to prawdziwa atrakcja. Po otwarciu drzwi odtwarzane są popularne melodie bożonarodzeniowe, które można również później przywołać za naciśnięciem przycisku. Kolorowe diody LED tworzą przytulną świąteczną atmosferę.

Kalendarz zawiera łącznie 16 ekskluzywnych figurek Pokémon Christmas i 8 akcesoriów do 6 ozdób świątecznych dioramy.

Drzewo ??? są kultowe i możesz teraz pomóc rozwiązać ich zagadki. Kalendarz adwentowy ma do zaoferowania 24 oryginalne thrillery niespodzianki – ekscytujące thrillery do zagadki.

Ten kalendarz „Harry Potter ” to pozycja obowiązkowa dla prawdziwych fanów. Oferuje 24 urocze figurki, które można ustawić na dioramie. Użyj go, aby odtworzyć własne przygody.

W kalendarzu adwentowym Minecrafta za każdymi drzwiami czekają fajne licencjonowane przedmioty Minecraft, takie jak zeszyty, długopisy, zakreślacze i wiele innych.

Kalendarz adwentowy „ Woozle Goozle ” oferuje 24 różne treści do zabawy i eksperymentowania. Należą do nich ciekawe zajęcia, takie jak hodowanie kryształów, tornado butelek, iluzje optyczne, figurki Woozle Goozle 3D i wiele innych.

Kalendarz adwentowy „ Super Mario ” jest pełen niespodzianek, takich jak figurki i akcesoria, w tym 3 specjalne figurki z limitowanej edycji – uczta dla prawdziwych kolekcjonerów.

Baby Yoda ” swoją słodyczą szturmem podbił serca fanów. Teraz cały kalendarz z praktyczną papeterią został poświęcony zielonemu maluchowi. Cóż, sam Mandalorianin też jest reprezentowany.

Kalendarz adwentowy Marvela jest pełen twoich ulubionych superbohaterów i super złoczyńców. Każdego dnia czeka na Ciebie nowa niespodzianka – czas na ponowne odegranie ulubionych przygód.

Zabierz swoje ulubione licencjonowane postacie do domu dzięki kalendarzowi adwentowemu Funko Fortnite. 24 urocze winylowe figurki czekają na Ciebie w tej kultowej grze.

Five Nights at Freddy's nie jest dla graczy o słabym sercu, ponieważ strach przed skokiem jest zaprogramowany w grze. Prawdopodobnie nie ma ich w kalendarzu adwentowym, zamiast tego czekają na Ciebie kolekcje w uroczy, kompaktowy i poręczny sposób.

Ten elektroniczny kalendarz oferuje zabawę w piłkę nożną , uczucie stadionu i wiedzę o elektronice w jednym. Każdego dnia odkrywasz nowy komponent, który możesz złożyć za pomocą prostej technologii teckboard – bez lutowania i z arkuszem rękodzieła, aby uzyskać jeszcze więcej piłkarskich wrażeń.

Ten kalendarz oferuje zabawę z dekoracją, idealną dla dzieci. Twórz własne dzieła sztuki jako dekorację i choinkę. Każde z 24 pudełek ma gotowe wspaniałe rękodzieła.

Skarbiec pełen niespodzianek! Oficjalny kalendarz adwentowy Fallouta ma dla Ciebie nie tylko 24, ale 25 prezentów: od wyjątkowych pamiątek po zabawne papierowe dodatki, miniksiążki i wiele więcej. Idealny prezent dla graczy, samotnych wędrowców i specjalistów od przetrwania.

To 15 kalendarzy adwentowych, którymi Ty, znajomi lub rodzina możecie osłodzić czas oczekiwania do Świąt. Ho Ho Ho!

Jeśli masz ochotę na jeszcze więcej Świąt, polecamy naszą galerię zdjęć 17 rzeczy, które chcieliśmy na Boże Narodzenie na początku XXI wieku.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech