Najlepsze prezenty na Boże Narodzenie w Hartlauer

Najlepsze prezenty na Boże Narodzenie w Hartlauer

Święta są tuż za rogiem i co roku nasuwa się to samo pytanie: co daję moim bliskim? Każdy, kto chciałby w Wigilię podarować fotoksiążki, gadżety, aparaty fotograficzne czy smartfony i odpowiednią taryfę za darmo, na pewno znajdzie to, czego szuka w Hartlauer.

Zdjęcie: Hartlauer

Zdjęcie: Hartlauer

Dla przykładu, fotografowie hobbyści i profesjonalni, opłacają się w Hartlauer i oprócz szerokiej gamy aparatów cyfrowych i akcesoriów, mogą również znaleźć aparaty natychmiastowe z Fujifilm lub Polaroid w szczególnie niskich cenach. Migawki z ostatnich wakacji lub uroczystości rodzinnych można wydrukować bezpośrednio w punktach fotograficznych w sklepach Hartlauer, wygodnie umieścić online w fotoksiążce w Hartlauer Photo World lub zrobić jako spersonalizowany prezent fotograficzny.

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia i regularnie ćwiczyć, najlepiej korzystać ze smartwatchy. Dzięki nim można rejestrować nie tylko zajęcia sportowe, ale także dane dotyczące zdrowia. Linia Hartlauer jest również przekonująca w tej dziedzinie i obejmuje smartwatche znanych marek, takich jak Garmin . Dla tych, którzy mierzą wysoko, firma ma również w ofercie drony, w tym akcesoria i części zamienne. Wśród bestsellerów znajdują się samoloty producenta DJI, takie jak Air 2S lub nowy Mavic Air 3.

Jeśli nowy smartfon ma znaleźć się pod choinką na Boże Narodzenie, Hartlauer również dostarcza na niego odpowiednią taryfę. Taryfy świąteczne dla Drei i Magenta są obecnie bardzo popularne. Podczas gdy Drei oferuje obecnie swoje taryfy świąteczne za pół podstawowej opłaty miesięcznej przez całe życie, Magenta wyposażyła wszystkie taryfy na smartfony w 5G.

Zdjęcie: Hartlauer

Zdjęcie: Hartlauer

Bez względu na to, co wybierzesz, przy odrobinie szczęścia otrzymasz zwrot ceny zakupu w gotówce dzięki zakładowi na śnieg*. Promocja obowiązuje w przypadku zakupów w sklepach stacjonarnych i internetowych do 5 grudnia 2022 r. włącznie. Zwycięzcy otrzymają wartość zakupu w gotówce od 3 do 31 stycznia 2022 w każdym sklepie Hartlauer.

* Wszystkie informacje i szczegóły dotyczące zakładu na śnieg można znaleźć tutaj .

Artykuł Najlepsze prezenty na Boże Narodzenie w Hartlauer po raz pierwszy pojawił się na Androidmag .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech