iOS 17 i wielka niespodzianka: Tutaj możesz zobaczyć transmisję na żywo Apple

iOS 17 i wielka niespodzianka: Tutaj możesz zobaczyć transmisję na żywo Apple

Teraz rozpoczyna się WWDC 2023. Konferencja deweloperska Apple’a tradycyjnie otwierana jest przemówieniem. Jeśli chcecie zobaczyć to i premierę iOS 17 na iPhone’a i wiele więcej, musicie śledzić transmisję na żywo.

Aktualizacja z 5 czerwca 2023 r.: Do dzisiejszego przemówienia WWDC, które odbędzie się 5 czerwca, pozostało już tylko kilka minut. Jeśli nie chcesz przegapić innowacji Apple, takich jak iOS 17 dla iPhone’a i wiele więcej, powinieneś przejść do Transmisja na żywo o godzinie 19:00 naszego czasu włączyć coś:

Można to również zobaczyć na stronie wydarzenia Apple, gdzie na żywo będzie również pokazywana myśl przewodnia konferencji programistów. Jeśli wolisz oglądać aplikację Apple TV, nie musisz też odchodzić z pustymi rękami. Tam też znajdziecie dzisiejszą transmisję na żywo.

Oryginalny artykuł:

Co roku konferencja programistów Apple jest wyczekiwana z niecierpliwością. Jak powszechnie wiadomo, WWDC rozpocznie się w tym roku poniedziałek 5 czerwca 2023 r. Widzimy gildię iPhone’a, iPada, Maca, Apple Watch i wielu innych, ponieważ Apple daje pierwsze spojrzenie na nadchodzące systemy operacyjne.

Transmisja na żywo dla iOS 17: Apple ujawnia czas na przemówienie WWDC

Pod tym względem można się spodziewać przedpremierowych wersji iOS 17, iPadOS 17, macOS 14, watchOS 10, a także tvOS 17 dla Apple TV absolutna konieczność dla użytkowników iPhone’a i Apple’a ogólnie. Jeśli chcesz zobaczyć nowe systemy, musisz obejrzeć tradycyjną myśl przewodnią, czyli faktyczne otwarcie.

Ale nie musisz być na miejscu, aby to zrobić, ponieważ Apple będzie transmitować to ponownie w tym roku jako transmisja na żywo w Internecie. Na stronie poświęconej WWDC 2023 producent iPhone’a w końcu ujawnia dokładny czas rozpoczęcia.

Zaczyna się więc o godzinie 10:00 rano 5 czerwca 2023 r. Jest to jednak czas lokalny Kalifornii. Jak wiadomo, u nas w Europie zegary tykają inaczej, bo trzeba wziąć pod uwagę różnicę czasu wynoszącą 9 godzin. Ergo: W Niemczech myśl przewodnia WWDC 2023 rozpoczyna się o godzinie 19:00 punktualnie na koniec dnia.

Otwarte pozostaje pytanie, w jaki sposób zaprezentujecie myśl przewodnią w programie Transmisja na żywo może podążać. Apple udziela również pouczających odpowiedzi. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń, Apple początkowo będzie transmitować transmisję na żywo za pośrednictwem własne kanały udostępnić – strona internetowa (apple.com), programista Apple i aplikacja Apple TV (a więc także na Apple TV i różne inteligentne telewizory).

Ale także na YouTubie Keynote, a tym samym iOS 17 i Co. będą na wyświetlaczu. Apple poda dokładne adresy na krótko wcześniej.

Lata temu Microsoft pokazał prawdziwy zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej:

Poznaj Windows Mixed Reality — zwiastun

Nowy sprzęt Apple i wizja przyszłości

Oprócz iOS 17 na iPhone’a i inne systemy, w tym roku można było jeszcze być świadkiem prawdziwej rewolucji. Apple najwyraźniej planuje zaprezentować swój zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej i powiązany z nim system operacyjny. Na początku Okulary VR/AR nadal będą bardzo drogie, ale za kilka lat urządzenie to ma zastąpić iPhone’a.

Jednak zestawu słuchawkowego nie będzie można kupić bezpośrednio, prawdopodobnie będzie gotowy dopiero pod koniec roku. Jest lepsza szansa MacBook Air z 15-calowym wyświetlaczem. Spodziewana jest również wersja XL popularnego notebooka, którą wkrótce będzie można zamawiać.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech