Hit Apple: iPhone 11 z taryfą 10 GB w okazyjnej cenie

Hit Apple: iPhone 11 z taryfą 10 GB w okazyjnej cenie

Potrzebujesz nowego smartfona Apple z tanią taryfą na telefon komórkowy? W takim razie nie przegap tej aktualnej oferty od Blau. Tam możesz dostać iPhone’a 11 z taryfą 10 GB za niecałe 28 euro miesięcznie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i wyjaśniliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty pakietowej.

Wskazówka Apple: iPhone 11 z niebieską taryfą Allnet XL w okazyjnej cenie

Jeśli nie musisz zawsze mieć najnowszego smartfona i chciałbyś mieć swojego iPhone’a, to Blau ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. iPhone 11 jest dostępny z 64 GB przestrzeni dyskowej, w tym taryfą „Blau Allnet XL” w szczególnie przystępnej cenie: 27,99 euro miesięcznie oprócz telefonu komórkowego otrzymujesz zryczałtowaną stawkę za całą sieć/SMS 10 GB Limit danych (patrz oferta na niebiesko). Jednorazowe koszty to tylko 5,99 euro (dopłata plus wysyłka), nie ma opłaty za połączenie.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Pakiet Apple w Blau: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
27,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
677,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 479 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 198,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
8,28 Euro

Do oferty w Blue

To Apple iPhone 11 z 64 GB Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 479 euro (wliczając wysyłkę). Jeśli odejmie się tę wartość od całkowitych kosztów przez minimalny okres 24 miesięcy, pozostanie 198,75 euro na taryfę. Odpowiedni 8,28 euro miesięcznie – to bardzo niska cena za ryczałt Allnet/SMS z 10 GB danych i smartfonem premium. Jeśli ilość danych nie jest dla Ciebie wystarczająca, dostaniesz za 2 euro więcej miesięcznie w taryfie Allnet-Plus z 5 GB na górze.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Co oferuje Apple iPhone 11?

Choć iPhone 11 nie jest już najnowszym modelem telefonu Apple, to nadal jest urządzeniem z wyższej półki, które zachwyca mocnym procesorem, bardzo dobrym aparatem, jasnym i kontrastowym wyświetlaczem oraz długim czasem pracy na baterii. Na GIGA znajdziecie też szczegółowy test iPhone’a 11.

Możesz zobaczyć, do czego zdolny jest iPhone 11 w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech