Bezpłatnie zamiast 1,99 euro: aplikacja na iPhone'a jest idealnym towarzyszem w nocy

Bezpłatnie zamiast 1,99 euro: aplikacja na iPhone'a jest idealnym towarzyszem w nocy

W pogodną noc Twój wzrok wędruje w gwiaździste niebo. Jeśli chcesz wiedzieć, co faktycznie jest tam oświetlone, przyjrzyj się bliżej dzisiejszej wskazówce dotyczącej aplikacji. Obecnie bezpłatnie na iPhone'a i iPada, zamiast zwykłych 1,99 euro.

Obecnie otrzymujemy bezpłatnie aplikację „Starlight: Sky Map” na iPhone'a i iPada w Apple App Store, w przeciwnym razie zwykle płacimy niecałe 2 euro. Swoją drogą aplikacja jest naprawdę darmowa, nie ma reklam i musimy liczyć się z zakupami w aplikacji. Prawdziwa zaleta dla użytkowników Apple, ponieważ wersja na Androida niestety zawiera reklamy i zakupy w aplikacji.

Oszczędność 1,99 euro: bezpłatna mapa gwiazd na iPhone'a i iPada

Dzięki „Starlight: Sky Map” otrzymujemy jeden na naszego iPhone'a i iPada. Wystarczy skierować urządzenie Apple w stronę nieba, a w stylu AR dowiemy się więcej o wszystkich gwiazdach i planetach, które patrzą na nas na niebie. Dzięki obsłudze kompasu aplikacja zawsze dokładnie wie, gdzie jesteśmy i jakie konstelacje gwiazd unoszą się nad nami.

Aplikacja jest obecnie naprawdę darmowa. Niemniej jednak przed pobraniem sprawdź cenę ponownie w App Store, niestety nie wiadomo, jak długo trwa promocja:

Za naciśnięciem przycisku dostępne są również podstawowe informacje o wszystkich rzeczach. Fascynujący, słynny Wolkanin zachwycałby się tym. W całości aplikacja zawiera 100 000 gwiazd, 88 zachodnich konstelacji i wszystkie planety Układu Słonecznego. Uwzględniono nawet Plutona, chociaż w rzeczywistości nie jest to już planeta, ale twórcy twierdzą, że są nieco sentymentalni.

Jakie inne aplikacje należą do telefonu? W filmie jest odpowiedź:

Co mówią użytkownicy?

Ale jak dobra jest aplikacja, czy warto ją pobrać za darmo? Dotychczasowi użytkownicy są przekonani, że przyznają 4,7 z maksymalnie 5 gwiazdek w App Store. Chwalona jest między innymi prosta i intuicyjna obsługa. Krótko mówiąc: każdy, kto zawsze chciał wiedzieć, czym są wszystkie gwiazdy na nocnym niebie, będzie miał teraz doskonałą okazję do uzupełnienia swoich luk w wiedzy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech