Amazon sprzedaje zestaw słuchawkowy do gier z ANC po okazyjnej cenie

Amazon sprzedaje zestaw słuchawkowy do gier z ANC po okazyjnej cenie

Zestaw słuchawkowy do gier HyperX Cloud Alpha oferuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. (Źródło obrazu: HyperX)


Dobry zestaw słuchawkowy nie tylko przyspiesza bicie serca graczy, ale także oferuje wiele korzyści w domowym biurze. Obecnie możesz kupić zestaw słuchawkowy do gier HyperX Cloud Alpha od Amazon w najwyższej cenie. Pokażemy Ci, dlaczego oferta jest tego warta.

Mega oferta: HyperX Cloud Alpha w Amazon

Jeśli obecnie szukasz dobrego zestawu słuchawkowego do gier lub domowego biura, powinieneś przyjrzeć się bliżej HyperX Cloud Alpha. W Amazon otrzymujesz przewodowy zestaw słuchawkowy do gier Redukcja szumów obecnie tylko 44 Euro (Zobacz listę na Amazon). Alternatywnie możesz również otrzymać urządzenie od Saturn w tej samej cenie, jeśli odbierzesz zamówienie w oddziale – w przeciwnym razie zostaniesz obciążony kosztami wysyłki w wysokości 2,99 euro.

HyperX HX-HSCA-RD Cloud Alpha

HyperX HX-HSCA-RD Cloud Alpha

Zamiast 63,12 euro: nauszne słuchawki do gier z wbudowanym sterowaniem audio, kompatybilne z PS5 i Xbox Series X.

Cena może być teraz wyższa. Cena na dzień 21.09.2022 09:03

To Zestaw słuchawkowy dla profesjonalnych graczy HyperX Cloud Alpha jest odpowiedni zarówno dla profesjonalistów, jak i graczy. Pianka z pamięcią kształtu i miękka skóra syntetyczna zapewniają wysoki poziom komfortu nawet przy długotrwałym noszeniu. Zapewnia dobrą izolację akustyczną i doskonały dźwięk. Ponadto dzięki Wtyczka jack 3,5 mm być podłączony do różnych konsol do gier lub komputera. Odłączany mikrofon ma również redukcja szumów. W przypadku „Dual Chambers Drivers Design” zainstalowano osobne komory dla basów, średnich i wysokich tonów, co oznacza, że ​​tony można lepiej odróżnić od siebie i zminimalizować zniekształcenia.

Funkcje zestawu słuchawkowego HyperX Cloud Alpha dla graczy

Dwukomorowe przetworniki HyperX zapewniają czystszy dźwięk i mniej zakłóceń Wytrzymała aluminiowa rama z regulowanym pałąkiem na głowę Odłączany kabel w oplocie ze zintegrowanym sterowaniem dźwiękiem Odłączany mikrofon z redukcją szumów Certyfikaty Discord i TeamSpeak Kompatybilny z wieloma platformami (PC, PS4, PS5, Xbox One / Series S, X) Zobacz ofertę na Amazon

Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Alpha dla graczy: bliższe spojrzenie

Więcej ofert zestawów słuchawkowych w Amazon, MediaMarkt i Saturn

Jeśli wolisz kupić bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, być może zainteresuje Cię ta oferta na urządzenie Sony. Zestaw słuchawkowy jest obecnie dostępny również w wersji z kablem w okazyjnej cenie – więc masz tutaj dobry wybór.

Sony Inzone H7

Sony Inzone H7

Zamiast 211,95 euro: bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier z przestrzennym dźwiękiem 360° i wysokiej jakości mikrofonem, kompatybilny z PC / PlayStation 5.

Cena może być teraz wyższa. Cena na dzień 21.09.2022 13:04

Sony Inzone H3

Sony Inzone H3

Zamiast 99,99 Sugerowana cena detaliczna: Zestaw słuchawkowy do gier z dźwiękiem przestrzennym 360° i wysokiej jakości mikrofonem na wysięgniku, kompatybilny z komputerami PC / PlayStation 5.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 21.09.2022 08:54

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech