Broń Call Of Duty: Modern Warfare 2 – Najlepsze wyposażenie

Broń Call Of Duty: Modern Warfare 2 – Najlepsze wyposażenie

Call of Duty: Modern Warfare 2 może pochwalić się mnóstwem broni i dodatków do wyposażenia, a czasami dostosowanie najbardziej optymalnego wyposażenia broni w rusznikarzu może być nieco przytłaczające. Tutaj polecamy niektóre z najlepszych zestawów broni dla wielu graczy w Modern Warfare 2, które pomogą Ci rozpocząć grę w trybie wieloosobowym.

M4

Karabin szturmowy M4 Jednym z najbardziej niezawodnych wyborów do gry wieloosobowej w Modern Warfare 2 jest karabin szturmowy M4, który jest łatwym w obsłudze karabinem szturmowym o dużym zasięgu. Zalecane dodatki zapewnią najlepszą wydajność podczas walki na średnim i długim dystansie.

Pysk: RF Crown 50 Lufa: Hightower 20″ Lufa: Cronen Mini Red Dot Chwyt tylny: Chwyt Sakin ZX Pod lufą: FSS Sharkfin 90

Kastów 762

Karabin szturmowy Kastov 762Karabin szturmowy Kastov 762 Innym mocnym wyborem karabinu szturmowego jest Kastov 762, który jest w zasadzie AK47 pod nową nazwą. Ten karabin szturmowy naprawdę ma moc, ale jak większość AK47, trzeba sobie poradzić z odrzutem. Polecane dodatki pomogą ci zmniejszyć odrzut i zwiększyć ilość amunicji. Przyrządy celownicze tego pistoletu są naprawdę czyste, więc niekoniecznie potrzebujesz optyki do walki na średnim dystansie. W razie potrzeby można jednak zamienić nasadkę pod lufę na optykę.

Pysk: Kastovia DX90 Lufa: Kastovia 343 Chwyt tylny: Ivanov ST-70 Chwyt Magazynek: 40 Round MagPod lufą: FSS Sharkfin 90

Lachmann Sub

Pistolet maszynowy Lachmann SubPistolet maszynowy Lachmann Sub Lachmann to jeden z najpotężniejszych i najłatwiejszych w obsłudze pistoletów maszynowych w grze Modern Warfare 2. Zalecane akcesoria pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości okrętu Lachmann, w tym lufa zwiększająca zasięg obrażeń, pocisk prędkość i pomóc ci trzymać się z dala od minimapy podczas strzelania z pistoletu.

Kufa: Singuard MKVLaser: Schlager ULO-66 LaserOptyka: Cronen Mini Red DotMagazine: 40 Round MagPod lufą: FSS Sharkfin 90

Ważniew-9K

Pistolet maszynowy Vaznek-9kPistolet maszynowy Vaznek-9kVaznek-9k to kolejny solidny wybór dla opcji pistoletu maszynowego do walki w zwarciu. Wykorzystuje podobne dodatki jak Lachmann Sub, ale prawdopodobnie będziesz chciał tylny uchwyt zamiast podlufy, aby zapewnić dodatkową mobilność.

Kufa: Singuard MKVLaser: Schlager PEQ BOX IVOptic: Cronen Mini Red Dot Chwyt tylny: True-Tac GripMagazine: 40 Round Mag

Sakin MG38

Lekki karabin maszynowy Sakin MG38 Lekki karabin maszynowy Sakin MG38 Najlepszą opcją lekkiego karabinu maszynowego w Modern Warfare 2 jest Sakin MG38. Broń ma najlepszą moc i zasięg w swojej klasie, a chociaż jest to powolna i potężna opcja, zalecane dodatki pomogą ci w poruszaniu się i prowadzeniu.

Pysk: Polarfire-SOptyka: VLK 4x Kolba: Gepard Kolba STM Tylny chwyt: Bruen G305 Grip Wrap Pod lufą: FSS Sharkfin 90

MCPR-300

Karabin snajperski MCPR-300Karabin snajperski MCPR-300 Ground War w Modern Warfare 2 oferuje wiele możliwości snajperskich na mapach o dużej skali, więc będziesz potrzebować snajpera zbudowanego z myślą o zasięgu, a karabin snajperski MCPR-300 jest tutaj świetnym wyborem. Zalecane dodatki pomogą zwiększyć prędkość pocisku, pomogą kontrolować odrzut i mobilność.

Lufa: 19″ lufa Silentfire Laser: Corio Laz-44 V3 Tylny chwyt: Cronen Cheetah Grip Amunicja: .300 Mag High VelocityMagazyn: 5 Round Mag

Przyspiesz 12

Przyspiesz 12 strzelbStrzelba Expedite 12 Jeśli szukasz mocnej strzelby, która pomoże Ci oczyścić pomieszczenia i obszary celów, Expedite 12 to najlepszy wybór. Jest to strzelba półautomatyczna, ale polecane przez nas dodatki pomogą zwiększyć szybkostrzelność tej i tak już potężnej broni.

Laser: Point G3P 04 Kolba: FSS Rama Stock Śruba: Przyspieszona Śruba L Tylny uchwyt: Schlager Fang Grip Pod lufą: Przedni chwyt operatora

P890

Pistolet P890Pistolet P890Dla drugorzędnego pistolet P890 to dwustrzałowa potęga. Zalecane dodatki zwiększą liczbę twoich ilości, zwiększą szybkostrzelność i pomogą w kontroli.

Pysk: Forge-DX90-F Lufa: XRK Tacops Lufa Tylny chwyt: FJX DVF60 Chwyt Magazyn: 10 nabojów MagTrigger Akcja: Bruen ExpressWskazówka: Modern Warfare 2 oferuje przydatną strzelnicę, więc po dostosowaniu wyposażenia możesz zabrać broń na strzelnicę, aby przetestować odrzut i ogólne wrażenie broni. Dzięki temu możesz odpowiednio dostosowywać załączniki, aż uzyskasz najlepszą dla siebie broń. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać swoje wrażenia, sprawdź nasze zalecane ustawienia dla Modern Warfare 2, które pomogą ci w całej kampanii, w trybie wieloosobowym , oraz Spec Ops. Tutaj wyróżniamy wszystkie mapy, profity i serie zabójstw dostępne w grze. Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games