Amex Blue: Bezpłatna karta kredytowa z 45 € doładowania startowego i Apple Pay

Amex Blue: Bezpłatna karta kredytowa z 45 € doładowania startowego i Apple Pay

Chcesz skonfigurować płatności zbliżeniowe za pomocą Apple Pay i nadal potrzebujesz do tego odpowiedniej karty kredytowej? W takim razie nie możesz przegapić tej oferty American Express: karta kredytowa Amex Blue jest dostępna dla nowych klientów z kredytem startowym do 45 euro. Mamy dla Ciebie wszystkie szczegóły.

Amrican Express: Karta kredytowa z kredytem startowym do 45 €

Jeśli szukasz jednego? bezpłatna karta kredytowa są, dzięki którym możesz łatwo zbliżeniowo i za pośrednictwem Apple Pay powinieneś przyjrzeć się bliżej ofercie American Express. Obecnie istnieje Niebieska karta kredytowa Amex w tym kredyt na start w wysokości 45 Euro (Zobacz ofertę w American Express).

Od tego zależy wysokość kredytu startowego Osiągnięcie określonej sprzedaży w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od aktywacji karty kredytowej. Otrzymasz pierwszy częściowy kredyt w wysokości 7,50 euro z obrotu w wysokości 100 euro. Za każde dodatkowe wydane 100 euro otrzymasz kolejne 7,50 euro – aż do osiągnięcia maksymalnego salda początkowego w wysokości 45 euro. Musisz więc wydać łącznie 600 euro na kartę kredytową, aby otrzymać pełne 45 euro kredytu startowego.

Niebieska karta kredytowa Amex: Sprawdź ofertę

Roczna opłata za Amex Blue została trwale zniesiona. Ponadto nie musisz otwierać dodatkowego konta czekowego: po prostu podłącz konto karty kredytowej do istniejącego konta. Wydatki są nieoprocentowane z terminem płatności do 30 dni, a karta kredytowa jest zgodna z Apple Pay. Dzięki aplikacji możesz przez cały czas śledzić swoje transakcje w czasie rzeczywistym, możesz natychmiast zablokować i odblokować kartę w nagłych wypadkach i jednocześnie rejestrować na niej kilka kart.

Amex Blue: To są plusy i minusy darmowej karty kredytowej

Amex Blue ma pewne zalety, ale także pewne wady. Poniżej podajemy szczegóły bezpłatnej karty kredytowej dla Ciebie.

Zalety
Niedogodności

Nie ma opłaty rocznej, nie jest wymagane dodatkowe konto czekowe
45 Euro Saldo początkowe Płatności zbliżeniowe w strefie euro za darmo
Apple-PayPrzydatna aplikacja do przejrzystego zarządzania, w tym 1 dodatkowa karta Wypłać pieniądze za darmo: to będzie 4 procent kwoty
i przynajmniej 5 euro Termin wymagalności w przypadku wypłaty gotówki w walucie obcej
jeszcze raz 2 procent opłat Brak Google Pay Aby wziąć udział w programie nagród, musisz zapłacić dodatkowe 30 euro rocznie Karta kredytowa Amex Blue: Zobacz ofertę

Apple wyjaśnia o Apple Pay: Jak dodać kartę do iPhone’a

Czy karta kredytowa American Express Amex Blue jest tego warta?

Jeśli szukasz tylko karty kredytowej, której możesz używać do płatności zbliżeniowych w UE, warto Amex niebieski tylko z tego powodu 45 euro kredytu startowego. Jeśli szukasz karty VISA, za pomocą której możesz płacić za darmo za granicą i wypłacać gotówkę, karta kredytowa Barclaycard będzie dla Ciebie.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech