Oto najlepsze programy, takie jak The Office, dla fanów hitu NBC

Oto najlepsze programy, takie jak The Office, dla fanów hitu NBC

The Office pozostawił ogromny ślad w telewizji, kiedy wyszedł z anteny w 2013 roku. Fani spanikowali, gdy został wycofany z Netflix, gdzie mogli do woli ponownie obejrzeć ulubionego ulubieńca, ale obecnie można go złapać na najwyższej klasy alternatywie Netflix Peacock NBCUniversal, gdzie jest to jedna z najlepszych komedii do transmisji strumieniowej. Jakie inne programy, takie jak The Office, warto obejrzeć? Nakręcony jak dokument, The Office śledzi pracowników Dunder-Mifflin, firmy papierniczej w Scranton w Pensylwanii, kierowanej przez ich nieudolnych ossów i niedoszłych mentora Michaela Scotta. Pracownicy spędzają czas, robiąc psikusy, planując wydarzenia i robiąc wszystko, co w ich mocy, aby uniknąć pracy. Przeczytaj listę 10 programów, takich jak Biuro, które mogą zadrapać podobne swędzenie jak klasyk NBC. Lub, jeśli chcesz obejrzeć The Office, możesz to sprawdzić teraz w Peacock.
Duże logo pawiaUsługa przesyłania strumieniowego PeacockNBCUniversal Peacock oferuje wiele świetnych filmów i programów telewizyjnych do przesyłania strumieniowego na żądanie, a także wiadomości na żywo i sport. Co najlepsze, możesz oglądać wiele jego treści za darmo lub oglądać je wszystkie w ramach płatnej subskrypcji już od 4,99 USD miesięcznie.

Programy takie jak Biuro

Biuro (2001-2003)

BiuroCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Czas działania: 30 minut na odcinek
Twórca: Ricky Gervais, Stephen Merchant
Główna obsada: Ricky Gervais, Martin Freeman, Mackenzie Crook, Lucy Davis
Gatunek muzyczny: Komedia/mockument w miejscu pracy
Oceny: 8,5 – IMDB / 97% – Rotten Tomatoes W tym oryginalnym filmie BBC menedżer firmy papierniczej David Brent uważa się za zabawnego, sympatycznego szefa. W rzeczywistości jego pracownicy codziennie znoszą jego wybryki, ponieważ mają niewiele innych opcji. Być może nie jest niespodzianką, że program numer jeden, taki jak Biuro, to, hm, Biuro. Brytyjska wersja programu oferuje znacznie bardziej suche, bardziej cyniczne podejście do polityki biurowej. Podczas gdy jego amerykański odpowiednik oparł się na komedii dobrego samopoczucia, pozwalając wielu postaciom wyrosnąć na znalezioną rodzinę, oryginał, ze swoją krótszą serią, pozostaje znacznie bardziej satyryczny przez cały czas.

Parki i rekreacja (2009-2015)

Najlepsze pokazy pawi w Parkach i RekreacjiCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-14
Czas działania: 22 minuty na odcinek
Twórca: Grega Danielsa, Michaela Schura
Główna obsada: Amy Poehler, Rashida Jones, Aziz Ansari, Nick Offerman, Aubrey Plaza, Chris Pratt, Adam Scott
Gatunek muzyczny: Sitcom/komedia w miejscu pracy/mockument
Oceny: 8,6 – IMDB / 93% – Rotten Tomatoes Leslie Knope robi wszystko, co w jej mocy, aby uczynić swój dom lepszym dla wszystkich. Często oznacza to stawienie czoła zmęczonym, znudzonym, przepracowanym i ogólnie bezinteresownym biurokratom oraz wrogiej opinii publicznej, nie wspominając o jej współpracownikach z działu Parks and Rec. Pierwotnie pomyślany jako spin-off The Office, Parks and Recreation ostatecznie poszedł inną drogą, ale zachował format dokumentu i ogólne poczucie humoru swojego odpowiednika z NBC, stając się ukochaną komedią w miejscu pracy z własną odrębną tożsamością twórczą i obsadą kolorowych postaci.

Siły kosmiczne (2020-2022)

Siły KosmiczneCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Czas działania: 28-37 minut na odcinek
Twórca: Steve Carell, Greg Daniels
Główna obsada: Steve Carell, John Malkovich, Diana Silvers, Ben Schwartz, Jimmy O. Yang
Gatunek muzyczny: Komedia w miejscu pracy
Oceny: 6,7 – IMDB / 58% – Rotten Tomatoes Po ogłoszeniu przez prezydenta Trumpa, że ​​chce sformatować Siły Kosmiczne i wysłać więcej Amerykanów na Księżyc, Netflix wypuścił tę komedię w miejscu pracy o zespole, który ma to zrobić. Z mieszanymi recenzjami i krótkim, dwoma – sezon, Space Force nie jest hitem, ale jest serialem podobnym do The Office na kilka ważnych sposobów. Dzieli twórcę i, co ważne, przedstawia Steve Carell jako kierownika komicznego miejsca pracy.

Współczesna rodzina (2009-2020)

Obsada Współczesnej rodziny stoi razem u podnóża schodów w domu Dunphy'egoCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-PG
Czas działania: 22 minuty na odcinek
Twórca: Christophera Lloyda, Stevena Levitana
Główna obsada: Ed O’Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet
Gatunek muzyczny: Sitcom/mockument
Oceny: 8,5 – IMDB / 85% – Rotten Tomatoes Ten długo emitowany sitcom ABC podążał za tytułową nowoczesną rodziną. Patriarcha Jay mieszkał ze swoją nową żoną i pasierbem, jego córka wraz z mężem i dziećmi prowadziła rodzinę nuklearną, a syn wychowywał adoptowaną córkę z mężem. Trzy rodziny były sobie bliskie i polegały na sobie od odcinka do odcinka. Chociaż nie jest to komedia w miejscu pracy, Modern Family jest jednak serialem takim jak Biuro w jego ogólnym formacie jako mockument, łączący kilka programów, które czerpały z ogromnego sukcesu The Office, umożliwiając postaciom bardziej bezpośrednią interakcję z kamerą w celu uzyskania efektu komediowego. To przezabawny serial, pełen wzruszającej rodzinnej miłości i komedii, z którą można się utożsamić.

Abbott Elementary (2021-w trakcie)

Szkoła podstawowa AbbottaCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-PG
Czas działania: 22 minuty na odcinek
Twórca: Quinta Brunson
Główna obsada: Quinta Brunson, Tyler James Williams, Janelle James, Lisa Ann Walter, Chris Perfetti, Sheryl Lee Ralph, William Stanford Davis
Gatunek muzyczny: Komedia/mockument w miejscu pracy
Oceny: 8,2 – IMDB / 99% – Rotten Tomatoes Abbott Elementary podąża za nauczycielami z tytułowej szkoły publicznej Philedephia. Seria śledzi relacje międzyludzkie i politykę biurową, jednocześnie badając szersze problemy strukturalne, takie jak niedofinansowanie, nierówności i szkoły społeczne. Wielokrotnie nagradzany Abbott Elelmentary to jeden z najlepszych programów emitowanych obecnie na antenie. Ma wiele wspólnego z DNA Biura, przede wszystkim jego mockumentarny format. W przeciwieństwie do większości swoich poprzedników, Abbott Elementary bardziej wyraźnie przyznaje, że ekipa filmowa kręciła film i wprowadza ich fikcyjny projekt dokumentalny do narracji serialu.

Supermarket (2015-2021)

Pracownicy domu towarowego stoją razem w SuperstoreCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-14
Czas działania: 22 minuty na odcinek
Twórca: Justina Spitzera
Główna obsada: America Ferrera, Ben Feldman, Lauren Ash, Colton Dunn, Nico Santos, Nichole Sakura, Mark McKinney, Kaliko Kauahi
Gatunek muzyczny: Komedia/sitcom w miejscu pracy
Oceny: 7,8 – IMDB / 93% – Rotten Tomatoes Ten serial NBC opowiada o pracownikach fikcyjnego supermarketu podobnego do Walmart w St. Louis w stanie Missouri. Opowiedziana prawie w całości w dużym pudełku Cloud 9, seria koncentruje się wyłącznie na relacjach w sklepie, w tym rywalizacjach i romansach personelu, złym zarządzaniu i groźbie skrócenia godzin pracy. Głównym punktem wspólnym między Superstore i The Office jest zakres postawy i doświadczenia w miejscu pracy. Podczas gdy niektórzy szukają długoterminowej kariery, inni po prostu robią wystarczająco dużo, aby nie zostać zwolnieni, ponieważ widzą swoją przyszłość gdzie indziej. Seria nigdy nie patrzy z góry na pracowników handlu detalicznego, ale nadal znajduje komizm w ich codziennych zmaganiach, ambicjach i frustracjach.

Zerwanie (2022-w toku)

Adam Scott, Patricia Arquette, John Turturro, Tramell Tillman i Zach Cherry w biurze w Severance - programy podobne do zerwaniaCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Czas działania: 55 minut na odcinek
Twórca: Dana Ericksona
Główna obsada: Adam Scott, Zach Cherry, Britt Lower, Tramell Tillman, Jen Tullock, John Turturro, Patricia Arquette
Gatunek muzyczny: Thriller/dramat/sci-fi
Oceny: 8,7 – IMDB / 97% – Rotten Tomatoes W niedalekiej przyszłości eksperymentalna procedura pozwoli pracownikom oddzielić umysły pracy od umysłów czasu wolnego. Kiedy kończysz pracę, wspomnienia z miejsca pracy znikają i odwrotnie, co pozwala ci być najlepszym możliwym pracownikiem, pozostawiając stres związany z pracą tam, gdzie jego miejsce. Ale kiedy mężczyzna otrzymuje wiadomości ze świata zewnętrznego podczas pracy, zaczyna badać, nad czym tak naprawdę pracuje. Zerwanie może na pierwszy rzut oka nie wydawać się oczywistym serialem, takim jak Biuro, i jest to wprawdzie najbardziej nieprawdopodobny dodatek do tej listy. Przede wszystkim dlatego, że jest to mroczny thriller z elementami science-fiction. Mimo to seria, jedna z najlepszych Apple, bada monotonię pracy biurowej ze świeżej perspektywy, która jest przekonującym uzupełnieniem komediowej interpretacji The Office.

Brooklyn Nine-Nine (2013-2021)

Brooklyn Nine Dziewięć najlepszych pokazów pawiCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-14
Czas działania: 22 minuty na odcinek
Twórca: Dan Goor, Michael Schur
Główna obsada: Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Melissa Fumero, Joe Lo Truglio, Andre Braugher
Gatunek muzyczny: Sitcom/policyjny film proceduralny/komedia w miejscu pracy
Oceny: 8,4 – IMDB / 95% – Rotten Tomatoes Ten sitcom współtwórcy Parks and Recreation, Muchaela Schura, śledzi gliniarzy i innych pracowników komisariatu policji Brooklyn 99. Jako zespół, grupa rozwija się razem, stawiając czoła różnym wyzwaniom, starając się służyć i chronić. Brooklyn Nine-Nine to jedna z najlepszych komedii w miejscu pracy, a jej premiera miała miejsce tuż po zakończeniu The Office. Koncentruje się na zupełnie innym miejscu pracy i ma bardziej tradycyjny format, w przeciwieństwie do mockumentarycznego podejścia Urzędu. Ale ta dwójka ma zwariowane poczucie humoru, głupie biurowe sztuczki i emocjonalnie satysfakcjonujący rdzeń, a pracownicy Dziewiątki-Dziewiątki stają się zastępczą rodziną.

Party Down (2009-w toku)

Impreza w dółCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-14
Czas działania: 26-31 minut na odcinek
Twórca: Johna Enboma, Roba Thomasa, Dana Etheridge’a i Paula Rudda
Główna obsada: Adam Scott, Ken Marino, Jane Lynch, Ryan Hansen, Martin Starr, Lizzy Caplan
Gatunek muzyczny: Sitcom/komedia w miejscu pracy
Oceny: 8,2 – IMDB / 94% – Rotten Tomatoes Grupa bezrobotnych aktorów z Kalifornii pracuje dla firmy cateringowej w tej przezabawnej komedii o wiązaniu końca z końcem, gdy spełnianie marzeń trwa trochę dłużej niż planowano. nieudolny szef, który po prostu chce, aby wszyscy dali z siebie wszystko, Party Down to program podobny do The Office w traktowaniu hierarchii w miejscu pracy, w którym większość pracowników niskiego szczebla spuszcza głowy i czeka na swój czas, podczas gdy kierownictwo błaga o szerokie uśmiechy i może -rób postawy. Wraz z rosnącym kultem, serial doczekał się długo opóźnionego trzeciego sezonu, transmitowanego tylko na Starz.

Zarośla (2001-2010)

PeelingiCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-14
Czas działania: 22 minuty na odcinek
Twórca: Billa Lawrence’a
Główna obsada: Zach Braff, Sarah Chalke, Donald Faison, Neil Flynn, Ken Jenkins, John C. McGinley, Judy Reyes
Gatunek muzyczny: Komedia w miejscu pracy
Oceny: 8,4 – IMDB / 83% – Rotten Tomatoes Nowi studenci medycyny uczą się podstaw szpitala Sacred Heart w tym znakomitym sitcomie z pierwszej dekady XXI wieku. Seria podąża za postaciami przez ich wczesne kariery jako lekarze, chirurdzy i pielęgniarki, koncentrując się na mentoringu, rozwoju zawodowym i innych lekcjach życia. Pomimo niepewnego ostatniego sezonu, Scrubs pozostaje jedną z najlepszych komedii w miejscu pracy, takich jak The Office ze względu na liczne wybitne wczesne pory roku. Podobnie jak The Office, serial zawiera żarty w miejscu pracy, rażące niegospodarność i kilka szczerych chwil łączących bohaterów.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android