OPPO Find N3 Flip celuje w Galaxy Z Flip 5 z zapożyczonymi funkcjami OnePlus

OPPO Find N3 Flip celuje w Galaxy Z Flip 5 z zapożyczonymi funkcjami OnePlus

TL; DR OPPO ogłosiło Find N3 Flip w Chinach. Składany telefon z klapką zawiera suwak Alert, okrągły układ kamer z czujnikami OnePlus 11 i ulepszony procesor. W najbliższej przyszłości trafi na rynki światowe. OPPO zaznaczyło swoje wejście na rynek telefonów z klapką dopiero w zeszłym roku dzięki Find N2 Flip. Urządzenie było także pierwszym, kiedy OPPO wypuściło składany telefon poza Chinami. W tym roku firma wprowadza zupełnie nowy projekt, a niektóre z ulubionych przez fanów OnePlus kopiują OPPO Find N3 Flip. I tak, podobnie jak jego poprzednik, będzie miał także światową premierę. Find N3 Flip wygląda jak OnePlus z charakterystycznym logo aparatu Hasselblad na przodzie. Przyjrzyj się bliżej, a znajdziesz z boku rowkowany suwak alertów, nowość na świecie w telefonach OPPO i funkcję, którą firma zapożyczyła od wewnętrznego zespołu OnePlus. Zajrzyj do środka, a ponownie znajdziesz znajomy sprzęt, który widziałeś wcześniej w telefonach OnePlus. Powiedzmy, że jeśli OnePlus stworzy składany telefon z klapką oprócz rzekomo przypominającego książkę OnePlus Open, OPPO przygotowało dla niego całkiem niezły projekt do skopiowania.

OPPO Znajdź specyfikacje N3 Flip

OPPO Znajdź suwak N3 Flip AlertFind N3 zachował pionowy wyświetlacz o przekątnej 3,26 cala. W zeszłym roku ekran ten był większy niż ten, który Samsung oferował w Galaxy Z Flip 4. Jednak Galaxy Z Flip 5 ma teraz nieco większy, 3,4-calowy wyświetlacz na obudowie. Motorola Razr Plus przenosi go jeszcze dalej, do 3,6 cala, więc OPPO nie jest już liderem w kategorii rozmiaru wyświetlacza na okładce. OPPO przetestowało Find N3 Flip pod kątem 400 000 zgięć. Niemniej jednak niezbyt mały ekran zewnętrzny Find N3 Flip umożliwia teraz interakcję z „miniaplikacjami”, w tym WhatsApp, X (dawniej Twitter), Mapami Google, Spotify i Kalendarzem Google. W przyszłości firma doda obsługę większej liczby miniaplikacji. Nadal możesz bawić się interaktywnymi zwierzakami na ekranie tytułowym, tyle że teraz będą one wyświetlane w 3D, a nie w 2D. Znajdziesz tu także więcej tapet i widżetów, którymi możesz bawić się, gdy urządzenie jest złożone. Wewnątrz główną atrakcją jest składany ekran AMOLED o przekątnej 6,8 cala i zmiennej częstotliwości odświeżania 1-120 Hz. Zagięcie wyświetlacza jest prawie niewidoczne dzięki konstrukcji zawiasów OPPO o zerowej szczelinie, dzięki której telefon składa się na płasko. OPPO twierdzi, że przetestowało Find N3 Flip na 400 000 razy. Telefon zyskuje także wodoodporność, aczkolwiek z klasą IPX4, która jest nieco słabsza niż klasa IPX8 Galaxy Z Flip 5. W zestawie znajdziesz także ładowarkę. Pod maską OPPO Find N3 Flip napędzany jest procesorem MediaTek Dimensity 9200, ośmiordzeniowym flagowym chipem, który konkuruje ze Snapdragonem 8 Gen 2. Bateria 4300 mAh i przewodowe ładowanie 44 W po raz kolejny trafiają do Find N2 Przejdź do funkcji Znajdź N3 Flip. Bateria jest nadal największa ze wszystkich składanych klapek, a OPPO twierdzi, że można spodziewać się naładowania do 50% w około 23 minuty. W pudełku telefonu znajdziesz także ładowarkę, co jest obecnie rzadkością. Niestety Find N3 Flip nie obsługuje ładowania bezprzewodowego. W innych miejscach skaner linii papilarnych nadal znajduje się na przycisku zasilania po jednej stronie. Z drugiej strony suwak alertów działa samodzielnie i umożliwia łatwe przełączanie między profilami cichymi, dzwoniącymi i wibrującymi.

Kamery

Konfiguracja głównego aparatu OPPO ze strojeniem Hasselblad obejmuje główny czujnik Sony IMX890 o rozdzielczości 50 MP, ultraszerokokątny czujnik 48 MP i teleobiektyw 32 MP. Nie tylko trzy czujniki aparatu są takie same, jak te w OnePlus 11, ale są również rozmieszczone w okrągłym układzie przypominającym wyspę aparatów flagowego OnePlus. Ze względu na swój kształt Find N3 Flip obsługuje tryb FlexForm. Zatem po złożeniu telefonu podgląd obrazu znajduje się powyżej, a elementy sterujące poniżej. Możesz także na przykład podnieść rękę, aby kliknąć selfie.

OPPO Znajdź cenę i dostępność N3 Flip

OPPO wypuściło na razie Find N3 Flip tylko w Chinach. Wersja telefonu z 12 GB RAM i 256 GB kosztuje 6799 CNY (~932 USD), a model z 12 GB RAM i 512 GB pamięci masowej kosztuje 7599 CNY (~1042 USD). Firma obiecała, że ​​wkrótce nastąpi globalna premiera Find N3 Flip Wkrótce. Find N2 Flip został wyceniony na 849 funtów (~1131 dolarów), gdy stał się dostępny poza Chinami, i spodziewamy się podobnej ceny również w przypadku Find N3 Flip. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android