MediaMarkt wyprzedaje topowy smartfon Xiaomi z taryfą 12 GB

MediaMarkt wyprzedaje topowy smartfon Xiaomi z taryfą 12 GB

Xiaomi 12T, w tym ryczałtowa opłata za całą sieć i 12 GB wolumenu danych, jest obecnie dostępny w świecie taryf MediaMarkt za mniej niż 13 euro miesięcznie. Flagowego smartfona dostajesz więc z umową taniej niż bez. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego warto strajkować.

Świat taryf MediaMarkt: Xiaomi 12T w śmiesznej cenie

Xiaomi 13 prawie nie pojawia się na rynku, gdy ceny poprzednika, który wciąż jest bardzo silny, spadają. Możesz to zrobić Xiaomi 12T z pamięcią 256 GB, w tym ryczałt Allnet i SMS oraz 12 GB ilość danych w o2-Główne teraz w Sklep z urządzeniami AGD Świat taryf za jedyne 12,99 Euro sprowadzić miesiąc. Istnieje jednorazowa dodatkowa opłata w wysokości 29 euro, cena połączenia 39,99 euro i 4,95 euro za wysyłkę. To wyjątkowo niska cena jak na topowego smartfona, o czym świadczy nasza poniższa kalkulacja. Jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś się pospieszyć, ponieważ w magazynie pozostało tylko kilka urządzeń.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Freenet zielony LTE
12 GB LTE– Przepustowość danych (maks. 50 Mb/s) Allnet i SMS w roamingu w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi 12T z umową w sieci o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
12,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 29 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczone koszty miesięczne i jednorazowe)
385,70 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 400 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń) -14,30 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
-0,60 Euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealo, Xiaomi 12T kosztuje obecnie co najmniej 400 euro łącznie z wysyłką. Z umową z MediaMarkt płacisz łącznie 385,70 euro po minimalnym okresie 24 miesięcy, czyli mniej. Nawet jeśli nie potrzebujesz taryfy 12 GB i chcesz tylko flagowca Xiaomi, oferta jest tego warta.

Wskazówka: Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, tylko wtedy niska cena również się sprawdzi. Ale nie martw się, jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale może być rozwiązana co miesiąc od początku 2022 roku.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Xiaomi 12T: co potrafi wysokiej klasy telefon komórkowy?

Zaznacz to Xiaomi 12T jest z pewnością 6,73-calowyWyświetlacz AMOLEDzdjęcia z szybko 120Hz powtórzone i rozwiązane w WQHD +. z Główny aparat 108 MP Z tyłu można nagrywać filmy 4K. Ponadto wysokiej klasy urządzenie ma ultraszerokokątny 8 MP, makro 2 MP i aparat do selfie 20 MP. Wewnętrzne działanie również wiele robi: Xiaomi 12T polega na mocy Procesor MediaTek Dimensity 8100 Ultra, 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Telefon komórkowy ładuje się od zera do stu w błyskawicznym tempie 18 minut, w razie potrzeby bezprzewodowo.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android