Etui do Samsunga Galaxy S23 – warto wziąć to pod uwagę przy zakupie

Etui do Samsunga Galaxy S23 – warto wziąć to pod uwagę przy zakupie

Szukasz odpowiedniego etui do swojego Samsunga Galaxy S23? Pokażemy Ci, jakie etui są dostępne i jak dobrze chronią Twój smartfon.

Niewiele rzeczy jest bardziej irytujących niż upadek zupełnie nowego smartfona na ziemię, a następnie pęknięcie. Zwłaszcza jeśli chodzi o drogie urządzenia premium, takie jak nowy Samsung Galaxy S23, warto kupić etui ochronne. Z pewnością nie oznacza to, że Twój telefon komórkowy jest niezniszczalny. Niemniej jednak nie należy lekceważyć jego działania ochronnego, które potrafi uchronić smartfony przed większością nieuwagi dnia codziennego. Tutaj dowiesz się, jakie są rodzaje etui na telefony komórkowe.

Warto też założyć pokrowiec ochronny na testowany w poniższym filmie aparat Samsung Galaxy S23 Ultra. Ponieważ zadrapania na obiektywie pogarszają jakość nagrań.

Na to należy zwrócić uwagę przy wyborze etui na telefon komórkowy

Niewłaściwe akcesoria mogą nawet uszkodzić telefon. Dlatego ważne jest, aby o tym pomyśleć. Nowoczesne smartfony mają dziś często tył wykonany ze szkła lub aluminium. Wydaje się to cenne, ale jednocześnie gwarantuje, że urządzenia szybko wyślizgną się z rąk. Więc jeśli szukasz odpowiedniego etui do swojego Samsunga Galaxy S23, powinieneś upewnić się, że to właśnie to przyczepna powierzchnia mający. Oznacza to, że zawsze masz pewny chwyt telefonu komórkowego, a tym samym zapobiegasz jednemu lub drugiemu upadkowi. Istnieją również różne rodzaje etui na telefony, z których każdy ma swoje zalety i wady. Przyjrzyjmy się bliżej, czym one są poniżej.

Znalezienie odpowiedniego etui do Samsunga Galaxy S23 – porównanie trzech typów

Aby znaleźć odpowiednie etui do telefonu Samsung Galaxy S23, powinieneś wiedzieć, jakie rodzaje etui są dostępne. Tutaj masz przegląd:

Klasyczny przypadek: Nie bez powodu to najpopularniejszy wariant etui ochronnych na Twój telefon komórkowy. Ponieważ występują w wielu różnych kolorach i kształtach. Na przykład jako miękkie etui wykonane z gumy lub silikonu lub jako twarde etui wykonane z drewna, metalu lub tworzywa sztucznego. W tej kategorii często znajdziesz szczególnie proste i niedrogie etui na telefony komórkowe, które zwykle chronią tylko krawędzie i tył smartfona.Etui z klapką: Etui, które chroni również Samsunga Galaxy S23 z przodu. Przynajmniej wtedy, gdy nie używasz urządzenia. Ponieważ wtedy po prostu zamykasz etui z klapką i tym samym zapobiegasz zadrapaniom na wyświetlaczu. Jednak osłona na przód niestety sprawia, że ​​telefon często nie leży tak dobrze w dłoni podczas pisania.Powłoka zewnętrzna: Etui z tej kategorii są nieco grubsze i mają wzmocnioną ochronę krawędzi. Często dołączana jest specjalna osłona ekranu lub szkło kuloodporne. Ogólnie rzecz biorąc, obudowa zewnętrzna często sprawia, że ​​smartfon wydaje się znacznie większy i nieporęczny. Urządzenie nie musi jednak obawiać się nieco mocniejszych upadków.

Ponadto istnieje kilka specjalnych typów skrzynek, z których każda ma określone funkcje. Na przykład etui na baterie zapewnia dłuższe działanie Samsunga Galaxy S23 z dala od gniazdka. Jednak niektóre obudowy mają również zintegrowane osłony aparatu lub małe podstawki, na których można ustawić smartfon pionowo. Możesz także dokupić osobną ochronę aparatu do swojego Samsunga Galaxy S23.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech