Karty podarunkowe Disney Plus: wszystko, co musisz wiedzieć

Karty podarunkowe Disney Plus: wszystko, co musisz wiedzieć

Jeśli w tym roku spóźniasz się na świąteczne zakupy, dlaczego nie dać komuś prezentu Disney Plus? Dopóki odbiorca nie jest jeszcze zasubskrybowany w usłudze przesyłania strumieniowego, może użyć kodu cyfrowego, aby zarejestrować się w Disney Plus, kiedy tylko jest to wygodne. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, gdzie można otrzymać karty podarunkowe Disney Plus i jak one działają.
Czytaj więcej: Potrzebujesz prezentów na ostatnią chwilę? Sprawdź te cyfrowe prezenty

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Aby kupić roczną subskrypcję w prezencie do Disney Plus, odwiedź tę stronę. Subskrypcje podarunkowe mogą być realizowane tylko przez nowych subskrybentów Disney Plus. Nie można ich użyć do opłacenia istniejącej subskrypcji.


KLUCZOWE SEKCJE

Czy Disney Plus ma karty podarunkowe?

TAk! Disney Plus ma cyfrowe karty podarunkowe na subskrypcje, ale jest pewien haczyk. Subskrypcje podarunkowe mogą być realizowane tylko przez nowych subskrybentów Disney Plus. Oznacza to, że jeśli ktoś ma już konto Disney Plus, to: nie być w stanie wykorzystać każdą podaną im kartę. Dlatego zalecamy skontaktowanie się z osobą, której zamierzasz podarować kartę, zanim zdecydujesz się na zakup.Karty podarunkowe Disney Plus będą działać tylko w regionie, w którym zostały zakupione. Oznacza to, że możesz je podarować tylko komuś z tego samego kraju co Ty. Oto krótkie zestawienie cen według regionu, ile kosztuje roczna subskrypcja Disney Plus. USA – 79,99 USD Kanada – 119,99 USD Wielka Brytania – 79,90 GBP Australia – 119,99 USD Francja – 89,90 EUR Niemcy – 89,90 EUR Więcej informacji na temat kosztów pakietów i przyszłych podwyżek Disney Plus znajdziesz w naszym pełnym przewodniku po cenach Disney Plus.

Jak podarować subskrypcję Disney Plus

Karty upominkowe Disney Plus można kupić bezpośrednio na stronie Disney Plus. Przy zakupie rocznej subskrypcji w prezencie zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail odbiorcy, wybranie daty dostawy i możliwość napisania osobistej wiadomości. Następnie, w wybranym przez Ciebie dniu, Disney wyśle ​​Ci e-maila odbiorcy, powiadamiając go, że jest to prezent od Ciebie, oraz z instrukcjami, jak wykorzystać jego subskrypcję w prezencie. Pamiętaj, że te karty podarunkowe są przeznaczone tylko dla nowych subskrybentów, więc upewnij się, że odbiorca nie jest już zarejestrowany w usłudze przesyłania strumieniowego. Za pierwszy rok Disney Plus zapłacisz przy zakupie subskrypcji podarunkowej. Po roku będą mogli dodać własne szczegóły płatności i kontynuować subskrypcję.

Czy można otrzymać fizyczne karty podarunkowe Disney Plus?

Może to być trochę trudne, jeśli masz nadzieję podarować komuś plastikową kartę podarunkową Disney Plus. Fizyczne karty są trudne do znalezienia w sklepach i są dostępne głównie w wybranych sklepach Disney Store i Disney Parks w Ameryce Północnej. Wybór kodu cyfrowego oszczędzi ci podróży. Posiadanie karty w rękach może nie wydawać się czymś wyjątkowym, ale przynajmniej karty cyfrowe ograniczają ilość odpadów i zanieczyszczenia. Jeśli planujesz podarować Disney Plus komuś młodemu, kto nie ma jeszcze adresu e-mail, możesz wysłać go rodzicom i poprosić ich o wydrukowanie karty na papierze.


Czytaj więcej: Najlepsze cyfrowe prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Często zadawane pytania

Czy istnieje karta podarunkowa Disney Plus dla obecnych użytkowników? Nie, nie można wykorzystać kart podarunkowych Disney Plus do istniejących subskrypcji. Obecni subskrybenci będą musieli utworzyć nowe konto pod innym adresem e-mail, aby korzystać z cyfrowej karty podarunkowej. Czy możesz użyć karty podarunkowej Disney do programu Disney Plus? Obecnie Disney+ nie akceptuje kart podarunkowych Disney jako formy płatności. Możesz użyć karty podarunkowej Disney, aby kupić 12-miesięczną kartę abonamentową Disney+ dostępną w punktach sprzedaży detalicznej w Disney Parks and Resorts w USA. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android