Morze Złodziei Powrót Potępionych – Lokalizacje dziennika

Morze Złodziei Powrót Potępionych – Lokalizacje dziennika

Bitwa o samo serce Sea of ​​Thieves wydaje się teraz nieunikniona, a w Adventure 9, Return of the Damned, musisz znaleźć wszystkie dzienniki na dwóch wyspach i dwóch Sea Forts, aby wcześniej zdobyć wszystkie przedmioty kosmetyczne dostępne przez ograniczony czas. powraca przerażający Ogniste Serce. To wydarzenie będzie dostępne w grze do 17 listopada i chociaż jest to prawdopodobnie najprostsze z nich do tej pory, wiedza o wszystkich lokalizacjach dziennika wciąż okazuje się trudna, zwłaszcza gdy masz na szyi fantomy, skellie i pełzacze oceaniczne. Tutaj znajdziesz wszystkie dzienniki Powrotu Potępionych.

Dzienniki Sea of ​​​​Thieves – Powrót potępionych

Postacie w Sea of ​​Thieves po prostu uwielbiają pisać w dziennikach, mniej więcej tak samo, jak ludzie w Rapture lubią zostawiać dzienniki audio. W tej przygodzie będziesz musiał znaleźć w sumie cztery dzienniki, dwa od Belle i dwa od Sługi Płomienia. Te dzienniki nigdy nie zmieniają miejsc, a dwa z nich znajdują się niedaleko miejsca, w którym przywitasz się z tymi postaciami. Możesz ukończyć tę Przygodę w dowolnej kolejności, grając ją najpierw jako bohaterowie (Belle) lub złoczyńcy (Sługa). W tym przewodniku wyobrażamy sobie, że najpierw stanąłeś po stronie Belle, ale możesz skakać w razie potrzeby.

Dziennik Belle 1 – Zatoka Wraku

Pierwszy dziennik Belle Po rozmowie z Belle i przed opuszczeniem Shipwreck Bay udaj się do wraku Blackwytche, który znajduje się obok obozu Belle. Wejdź do kajuty kapitana, a następnie wyjdź przez boczne drzwi, które pozwolą Ci obejść wyższy poziom. Przez całą drogę po drugiej stronie – w zasadzie po drugiej stronie ściany, gdzie wisi portret Pendragona – znajdziesz pierwszy dziennik.

Dziennik Belle 2 – Twierdza Herbu Królewskiego

Drugi dziennik BelleDrugi dziennik Belle Musisz przejąć kontrolę nad Sea Forts, aby służyć historii tej przygody. Dogodnie w najbliższym Forcie Morskim z Zatoki Wraków znajdziesz również drugi dziennik z Belle. Po przybyciu do Royal Crest Fortress wejdź do środka i udaj się na piętro z wieloma łóżkami. Na drugim końcu, siedząc na stole, znajdziesz drugi dziennik Belle.

Dziennik sługi 1 – Kości Żniwiarza

Drugi dziennik sługiDrugi dziennik Sługi Gdy skończysz historię dla Belle, będziesz chciał zrobić to także dla złych, jakkolwiek moralnie wątpliwe może się to wydawać. Udaj się do Kości Żniwiarza i poszukaj Sługi poza jego zwykłym namiotem. Porozmawiaj z nim o Przygodzie, a następnie udaj się z powrotem na prawo od jego zwykłego mieszkania. Poniżej konstrukcji z czerwonymi płótnami i drabiną, obok drewnianych beczek i desek, będzie pierwszy dziennik.

Dziennik sługi 2 – Twierdza Kresu Miłosierdzia

Drugi dziennik sługiDrugi dziennik Sługi Podobnie jak Belle, drugi dziennik Sługi znajduje się w Morskim Forcie najbliżej jego nikczemnego miejsca. Udaj się do Fortecy na Mercy’s End, a gdy oczyścisz wiele fantomów lub znajdziesz trochę oddechu, zajrzyj do jadalni, w której znajduje się również duża mapa na ścianie. Obok czaszki wiszącej na ścianie będzie twój czwarty i ostatni dziennik. Po znalezieniu i przeczytaniu wszystkich czterech dzienników zakończysz jedyną trudną część tej Przygody. Poza tym wystarczy przejąć fort dla każdej frakcji, wywiesić jej flagę i zwrócić zaczarowaną lalkę, którą znajdziesz w każdym Forcie Morskim. Biorąc wszystko pod uwagę, jest to dość niefrasobliwa przygoda, nawet jeśli jej konsekwencje fabularne mogą wkrótce ujawnić przerażający powrót wielkiego zagrożenia egzystencjalnego tej historii. To Ogniste Serce kontra Pendragon. Po czyjej jesteś stronie? Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games