Co warto obejrzeć po finale serialu Walking Dead?

Co warto obejrzeć po finale serialu Walking Dead?

Po 11 sezonach i wielu spin-offach, finał The Walking Dead AMC dobiegł końca. Finał serialu wyemitowano 20 listopada, kończąc prawdziwie epicką serię opartą na serii komiksów autorstwa Roberta Kirkmana i Tony’ego Moore’a. Z jego konkluzją wynika wielka dziura w programowaniu zombie. Jakie programy, takie jak The Walking Dead, warto obejrzeć jako następne?
Kasy: Najlepsze horrory do streamowania w tej chwili Sporządziliśmy listę 11 programów, które mogą Ci się spodobać, jeśli jesteś fanem Walking Dead. The Walking Dead podążyło za obrotowymi drzwiami ocalałych z plagi zombie, torując sobie drogę przez zmieniony świat. Wybraliśmy programy skupiające się na końcu świata, zombie i dystopijnych przyszłościach, które w pewnym stopniu pokrywają się z ulubioną serią fanów. Czytaj dalej, aby znaleźć kolejną obsesję na punkcie przesyłania strumieniowego. Obecnie możesz oglądać The Walking Dead sezon 11 na AMC Plus, klikając poniższy link. Obejmuje to finał serialu. Pozostałe 10 sezonów jest transmitowanych na Netflix.
amc plusAMC Plus AMC Plus oferuje wolny od reklam dostęp na żądanie do biblioteki programów i filmów z rodziny usług telewizji kablowej i transmisji strumieniowej AMC Networks.

Seriale takie jak The Walking Dead

Bój się żywych trupów

Kim Dickens jako Madison Clark i Lennie James jako Morgan Jones w Fear the Walking Dead – pokazuje jak żywe trupyMoże to trochę oczywiste, ale żadna lista programów takich jak The Walking Dead nie byłaby kompletna bez uznania istniejących spin-offów serialu, w tym The Walking Dead: World Beyond i Tales of the Walking Dead. Pierwszy taki spinoff, Fear the Walking Dead, jest najbliższy pod względem struktury i stylu oryginalnemu programowi. Podąża za innym zestawem ocalałych przez apokalipsę zombie, z których wielu przeszło już z The Walking Dead.
Logo HuluHuluHulu oferuje nie tylko tysiące filmów i programów telewizyjnych do strumieniowego przesyłania, ale także oryginalne programy i filmy, takie jak Opowieść podręcznej. Możesz uaktualnić do Hulu Plus Live TV, aby uzyskać dostęp do kanałów na żywo, w tym stacji lokalnych.

Wszyscy jesteśmy martwi

wszyscy jesteśmy martwi netflix 1Koreańskie oryginały Netflix były ostatnio wielkimi światowymi hitami dla streamera. Ostatnim wyróżnikiem był All of Us Are Dead, program o zombie, taki jak The Walking Dead, który może zadrapać znajomą swędzenie. Uczniowie liceum nagle znajdują się w strefie zerowej epidemii zombie. Czy uda im się przeżyć i uniknąć zarażenia przez kolegów z klasy?
Ikona NetflixaNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą transmisji strumieniowej premium, z ponad 200 milionami abonentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.

Naród Z

Ludzie polują na zombie w Z Nation – serialach takich jak The Walking DeadWiele lat po wybuchu epidemii zombie jeden człowiek może dzierżyć klucz do przetrwania ludzkości. Wydaje się, że jest jedyną osobą odporną na wirusa, co oznacza, że ​​jego krew może zostać wykorzystana do wytworzenia szczepionki. Ale jedyne laboratorium, które mogłoby zsyntetyzować taką szczepionkę, znajduje się w Kalifornii, a on w Nowym Jorku. Zróżnicowany zespół ocalałych musi zebrać się, aby pomóc mu się tam dostać, zanim wszyscy zginą.

Czarne lato

Jaime King celuje z karabinu, patrząc za siebie na opustoszałą ulicę w Czarnym lecie – najlepsze programy, takie jak Resident Evil na NetflixJeśli lubisz Z Nation, prawdopodobnie spodoba ci się jego spin-off, Black Summer. Oryginalna seria Netflix opowiada o grupie ekspertów sił specjalnych, którzy przedzierają się przez apokalipsę zombie, próbując stworzyć lepszą przyszłość dla ocalałych.

Deszcz

Ocaleni w miejskiej dystopii w The Rain – pokazują jak żywe trupyTen dystopijny dramat o dorastaniu w serwisie Netflix rozgrywa się po deszczu przenoszącym wirusy, który zmiótł większość ludzkości. Kiedy dwoje rodzeństwa Duńczyków wychodzi z bunkra, w którym ukrywali się przez lata, mają nadzieję pomóc w stworzeniu nowej cywilizacji. Oczywiste wyzwania pojawiają się w postapokaliptycznym świecie.

Królestwo

KrólestwoKolejny koreański oryginalny serial o zombie Netflix, taki jak The Walking Dead, Kingdom odbiega od każdego tytułu z tej listy w jeden główny sposób. To dramat epoki. W XVI wieku, za panowania koreańskiej dynastii Joseon, zmarły król powraca z martwych, przynosząc ze sobą tajemniczą zarazę. Teraz książę musi walczyć z nowymi, nieumarłymi wrogami, aby chronić swój lud.

Widzieć

Zobacz sezon 2 w Apple TV Plus MomoaJeden z najwcześniejszych sukcesów Apple TV Plus, See nie jest serialem o zombie, ale przedstawia świat po globalnym upadku, gdy ocaleni przedzierają się przez brutalną dystopię. Kiedy światowa populacja staje się ślepa, powstają nowe frakcje i rozwija się nowy sposób życia. Ale kiedy rodzi się dwoje widzących dzieci, wojna o przyszłość ludzkości zagraża wszystkiemu, na co ludzie pracowali.

Stacja jedenasta

Mackenzie Davis jeździ konno wśród swojej wędrownej grupy teatralnej jako Kirsten w Station Eleven – najlepszych oryginalnych programach transmitowanych strumieniowoKolejna seria bez zombie, jednak o tym, jak ludzie spotykają się, aby przetrwać po końcu świata, Station Eleven jest z pewnością jednym z najlepszych programów, takich jak The Walking Dead. Po tym, jak śmiertelna pandemia zabija większość ludzkości, ocaleni odbudowują społeczności z nieoczekiwanymi powiązaniami. Przeskakując tam iz powrotem w czasie, serial bada upadek cywilizacji wraz z jej odrodzeniem.

Brzask

Nastolatkowie, którzy przeżyli apokalipsę w Daybreak – pokazują jak żywe trupyPrzyjmując podejście do zombie z filmów dla nastolatków, Netflix Daybreak to serial komediowo-akcyjny osadzony w postapokaliptycznym świecie. W tym świecie jest nastoletni wyrzutek, który ma nadzieję znaleźć swoją utraconą miłość tam, w groźnym piekle.

Szczep

Mężczyzna i wampir stoją razem w The Strain - pokazuje jak rezydent złaStworzony przez Guillermo del Toro i Chucka Hogana i oparty na serii powieści o tym samym tytule, The Strain rozpoczyna się od awaryjnego lądowania samolotu, w którym wszyscy na pokładzie nie żyją. Na pokładzie są również oznaki wybuchu epidemii wirusowej, przypominającej starożytną odmianę wampiryzmu. Teraz ludzkość znajduje się na rozdrożu, próbując powstrzymać powstanie nowej rasy wampirów.

Resident Evil

Ella Balinska celuje z pistoletu do ciemnego tunelu w Resident Evil na Netflix – recenzjaOdwołany po zaledwie jednym sezonie, Resident Evil miał swoje wady, choć jest kilka świetnych bitów. I bez wątpienia jest to program taki jak The Walking Dead, dla fanów, którzy potrzebują więcej akcji zombie. Oparty na grach wideo o tej samej nazwie, serial śledzi losy młodej kobiety walczącej o przetrwanie po tym, jak śmiercionośny wirus zabił większość światowej populacji. Seria przeskakuje w czasie, ujawniając, w jaki sposób wirus został uwolniony, a także jakie szkody wyrządził. To są nasze typy programów, takich jak The Walking Dead, dla każdego, kto potrzebuje naprawy zombie po finale serii. Daj nam znać, jakie są twoje ulubione programy o zombie w komentarzach, jeśli ich tutaj nie widzisz! Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android