Amazon redukuje bestsellery Echo – ale który jest najlepszy?

Amazon redukuje bestsellery Echo – ale który jest najlepszy?

Inteligentny głośnik Echo Dot jest oferowany w 3., 4. i nowej 5. generacji. Niektóre modele są teraz przecenione w ramach Czarnego piątku 2022. Który najlepiej kupić? Pokazujemy różnice i dajemy rekomendacje zakupowe.

Amazon Echo Dot: 3 modele w skrócie

Teraz zmniejszoneEcho Dot trzeciej i piątej generacji.
Czwarta generacja jest obecnie dostępna tylko w normalnej cenie.

Którą Echo Dot najlepiej kupić?

Umierać 5. Generation des Echo Dot został zaprezentowany w październiku 2022 roku i jest najbardziej zaawansowany technicznie. Oto ulepszenia w jakość dźwiękuale także z mikrofony (ważne dla poleceń głosowych Alexa) napłynęło do rozwoju.

Amazon Echo Dot (5. generacji, 2022) z zegarem

Amazon Echo Dot (5. generacji, 2022) z zegarem

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 21.11.2022 16:01

Zintegrowany jest również nowy czujnik temperatury dla procedur opartych na temperaturze. Za rozsądną dopłatą, Wersja z zegarem najbardziej polecana Echo Dot. Matryca LED pokazuje czas, ale także inne przydatne informacje, takie jak tytuły utworów czy informacje o pogodzie. Z Echo Dot (5 gen.) usunięto gniazdo jack poprzedników.

W naszym filmie szczegółowo przedstawiamy piątą generację Echo Dot:

Jeśli chodzi o każde euro, to tak Echo Dot der 3. Generation (2018) Warte zobaczenia. Jest szczególnie tani w przypadku ofert poniżej 20 euro, ale normalna cena 49,99 euro nie jest już odpowiednia.

Amazon Echo Dot (3. gen.)

Amazon Echo Dot (3. gen.)

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 21.11.2022 16:19

Odstaje jednak pod względem dźwięku, brakuje też czujnika temperatury. Ale ma wyjście audio 3,5 mm, dzięki czemu można go podłączyć do istniejącego systemu stereo i uczynić go „inteligentnym”. Muzyka uruchomiona na Echo Dot za pomocą polecenia głosowego Alexa będzie następnie odtwarzana na dużych głośnikach. Niezbędny kabel połączeniowy (jack-to-cinch) należy zakupić osobno.

Aktualna uwaga: Kupuj tanio – ale kiedy? Doświadczenie pokazuje, że najlepsze rabaty pojawiają się pod koniec roku. z Czarny Piątek odbędzie się w tym roku 25 listopada 2022 r., a bezpośrednio po nim Cyberponiedziałek 28 listopada 2022 r.

Echo Dot od Amazon: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy możesz dobrze słuchać muzyki z Echo Dots?

Tylko z ograniczeniami. Nawet jeśli Amazon mówi o lepszym dźwięku z każdą nową generacją – w tej klasie wielkości są fizyczne ograniczenia. Głęboki bas i poziomy koncertowe są nieosiągalne, podobnie jak ładna panorama stereo, jaką oferuje prawdziwy kompaktowy system (patrz porady dotyczące zakupów GIGA). Zamiast tego duże Echo Studio z portfolio Echo jest idealne do słuchania muzyki. Dwa z nich połączone jako para stereo grają bardzo dobrze i potrafią odtwarzać muzykę w całej okazałości. Z drugiej strony Echo Dots są bardziej dla wiadomości radiowe, Podcasty i zraszacze w tle muzycznym.

W naszych poradach dotyczących zakupu przedstawiamy inne głośniki sieciowe (niektóre ze sterowaniem głosowym):

Czy w zakresie dostawy znajduje się odpowiedni zasilacz?

Tak, wszystkie Echo Dots są dostarczane z zasilaczem (15 watów) do zasilania. Jednak Amazon używa Nie obecnie popularne USB-C, ale okrągłe gniazda dla wtyczka niskiego napięcia.

Jaki jest pobór mocy Echo Dots?

Echo Dots stale zużywają energię, nawet gdy nie gra muzyka. W końcu cyfrowa asystentka Alexa musi cały czas słuchać i zwracać uwagę na polecenia głosowe. Amazon określa zużycie energii dla Echo Dot (3. generacji). 1,4 i 2 waty na. Jest to rozsądna wartość, ale nie należy jej lekceważyć przy zwiększonych kosztach energii elektrycznej, a zwłaszcza w gospodarstwach domowych z kilkoma głośnikami Echo.

Czy wiele osób w gospodarstwie domowym może tworzyć profile?

W porządku:

Wskazówki dotyczące czytania

Marco Kratzenberga

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android