11-calowy iPad Pro firmy Apple z procesorem M1 kosztuje 50 USD w Amazon

11-calowy iPad Pro firmy Apple z procesorem M1 kosztuje 50 USD w Amazon

Panie i Panowie, jeszcze raz to jest weekend — teraz z dodatkową godziną słońca, czy ci się to podoba, czy nie. Jeśli chodzi o oferty, Amazon oferuje obecnie 11-calowego iPada Pro w konfiguracji z obsługą Wi-Fi 128 GB za 749 USD. To o 50 USD mniej niż zwykła cena wywoławcza tabletu 2021 wynosząca 799 USD, co odpowiada cenie 10,9-calowego iPada Air 2022 z 256 GB pamięci. iPad Air może być nowym ulubieńcem linii tabletów Apple, ale iPad Pro wciąż ma kilka dodatkowych funkcji wartych rozważenia, ponieważ są one dziś w tej samej cenie. Po pierwsze, ma ekran z częstotliwością odświeżania 120 Hz dla płynniejszego przewijania i grania, Face ID dla łatwiejszego odblokowywania (powietrze wykorzystuje Touch ID) oraz cztery głośniki dla lepszego dźwięku, gdy przychodzi czas na objadanie się. Jednak zarówno model Pro, jak i nowy Air mają procesor Apple M1, więc powinny być równie szybkie. Który jest najlepszy? Cóż, jest to temat, który był intensywnie dyskutowany w ostatnim odcinku The Vergecast i chociaż prawdopodobnie nie możesz się pomylić z żadnym tabletem, fajnie jest zaoszczędzić pieniądze w tym procesie (iPad Pro jest lepszym wszechstronnym wyborem ). Przeczytaj naszą recenzję iPada Pro 2021. Elden Ring jest nadal – bez wątpienia – najgorętszą grą w tej chwili, sprzedając ponad 12 milionów kopii i wywołując dyskusje na temat całej serii w grach i poza nią. Podczas gdy wymagająca, mroczna fantazja RPG początkowo miała niewielkie zniżki na Steamie, zanim została wydana, gracze konsolowi, którzy mają Xbox One lub Series X / S, nie mieli szczęścia, aż do dziś. Eneba oferuje obecnie cyfrową wersję Elden Ring za 46,49 USD, jeśli użyjesz kodu promocyjnego Pierścienie Xbox w kasie. Ta zniżka prawie 25 procent to najlepsza cena, jaką widzieliśmy w przeboju FromSoftware z otwartym światem, ale obowiązuje tylko do 6 rano ET w poniedziałek 21 marca. Tak więc, jeśli masz ochotę zobaczyć, o co chodzi w całym tym szumie, teraz jest świetna okazja, aby wsiąść na upiornego rumaka i wskoczyć do środka. Przeczytaj naszą recenzję.

Pierścień Eldena (Xbox)

Najnowszy tytuł FromSoftware, Elden Ring, wykorzystuje formułę Dark Souls do rozległego, otwartego świata. Teraz do godziny 6:00 ET 21 marca cyfrowa wersja na konsolę Xbox kosztuje tylko 46,49 USD w Eneba, jeśli użyjesz kodu promocyjnego Pierścienie Xbox w kasie. Jeśli szukasz dodatkowych ofert gier, Eneba oferuje obecnie 40-procentową zniżkę na Xbox Game Pass Ultimate firmy Microsoft. Teraz do 6 rano ET w poniedziałek, 21 listopada, możesz odebrać trzymiesięczną subskrypcję za 26,50 USD, jeśli użyjesz kodu promocyjnego XGPU3Marzec. Game Pass regularnie kosztuje 14,99 USD miesięcznie, więc ta trzymiesięczna oferta pozwala zaoszczędzić łącznie 18,49 USD. Wielu z nas w The Verge twierdzi, że Game Pass to jedna z najlepszych ofert, jakie można obecnie uzyskać w grach. Usługa premium zapewnia dostęp do ponad 100 tytułów na Xbox Series X, Series S i PC, w tym do nowych wydań, takich jak Halo Infinite i doceniona przez krytyków Tunika. Subskrypcja Xbox Game Pass zapewnia również dostęp do gier wieloosobowych online i bezpłatnych gier miesięcznych w ramach promocji Games with Gold firmy Microsoft.

Xbox Game Pass Ultimate (trzymiesięczna subskrypcja)

Xbox Game Pass Ultimate oferuje dostęp do ponad 100 tytułów, w tym Doom, Hades i Halo Infinite, w które możesz grać na wielu urządzeniach. Przepustka daje również subskrybentom dostęp do ekskluzywnych ofert, trybu wieloosobowego online i usługi gier w chmurze firmy Microsoft, Xbox Cloud Gaming. Trzymiesięczna subskrypcja kosztuje teraz tylko 26,50 USD w Eneba, gdy korzystasz z kodu promocyjnego XGPU3Marzec. Przełączając się z gier do inteligentnego domu, Nest Audio firmy Google oferuje doskonałą wartość. Inteligentny głośnik jest stosunkowo kompaktowy, a pięć opcji kolorystycznych ułatwia dopasowanie go do większości ustawień wystroju domu. Co najważniejsze, Nest Audio zapewnia doskonałą jakość dźwięku dla głośnika o tej wielkości i cenie, która zwykle kosztuje 99,99 USD za sztukę. Ta cena jest prawie tak dobra, jak teraz, a mianowicie dlatego, że Google sprzedaje dwupak głośników za 129 USD. To obniża cenę do 64,50 USD za sztukę. To stawia Nest Audio bardzo blisko jego najniższej w historii ceny 59,99 USD, co pozwala na niedrogie wyposażenie dwóch pokoi w domu w inteligentny głośnik lub skonfigurowanie pary do pracy obok siebie w układzie stereo. Nest Audio natywnie obsługuje Asystenta Google, dzięki czemu możesz sterować innymi podłączonymi urządzeniami inteligentnymi za pomocą głosu lub otrzymywać na żądanie wiadomości i prognozę pogody. Te małe głośniki mogą nie mieć wszystkich basów i dynamicznej głośności na świecie – a Google ostatnio obniżyło niektóre z ich funkcji wielu głośników z powodu pozwu – ale ten dwupak to wciąż świetny, wielopokojowy huk za każdą złotówkę. Przeczytaj naszą recenzję.

Dźwięk Google Nest

Inteligentny głośnik Google o lepszej jakości dźwięku niż Google Home. Sparowanie dwóch w stereo może zapewnić lepsze wrażenia podczas grania przy ulubionych utworach. Mówiąc o inteligentnych głośnikach, B&H Photo ma w ofercie obszerny pakiet Sonos, który rzadko otrzymuje zniżkę. Sonos Immersive Set składa się z soundbara Sonos Beam drugiej generacji, dwóch inteligentnych głośników Sonos One SL i jednego Sonos Sub za łączną cenę pakietu wynoszącą 1499 USD (zniżka 97 USD). Jeśli znasz głośniki Sonos, wiesz, że rzadko trafiają do jakiejkolwiek wyprzedaży, warto więc zaoszczędzić kilka dolarów, kiedy tylko możesz. Ten pakiet to kompleksowe rozwiązanie do konfiguracji dźwięku przestrzennego. Najnowszy Sonos Beam obsługuje Dolby Atmos, pozwalając na lepsze zanurzenie się w dźwięku, i jest wyposażony w HDMI eARC, który zapewnia lepszą wydajność przez HDMI i zmniejsza problemy z opóźnieniami. Tymczasem dwa głośniki Sonos One SL są odpowiednikiem inteligentnego głośnika Sonos One (bez mikrofonu) i są zaprojektowane do obsługi tylnego kanału w tym układzie. Wreszcie, Sonos Sub radzi sobie z niskimi basami podczas oglądania programów telewizyjnych i filmów. Ta uproszczona konfiguracja to skuteczny sposób na dodanie dźwięku przestrzennego do domu bez prowadzenia kabli w każdym miejscu. Jest to również w pełni rozwinięta konfiguracja Sonos, co oznacza, że ​​działa bezproblemowo i bezprzewodowo z innymi produktami w ekosystemie Sonos.

Sonos Immersive Set z wiązką

Sonos Immersive Set to pakiet dźwięku przestrzennego 3.1 firmy Sonos, który zawiera dwa inteligentne głośniki Sonos One SL, Sonos Beam drugiej generacji i Sonos Sub.

Jeszcze kilka sobotnich kradzieży

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android