Rachunek bieżący Commerzbank: teraz z premią 150 € oraz Apple Pay i Google Pay

Rachunek bieżący Commerzbank: teraz z premią 150 € oraz Apple Pay i Google Pay

Szukasz dobrego konta czekowego? W takim razie nie możesz przegapić tej oferty Commerzbanku. Obecnie otrzymujesz atrakcyjny bonus na swoim nowym koncie: otrzymasz kredyt startowy w wysokości 50 euro i dodatkowe 100 euro jako bonus, jeśli polecisz konto innym. Przyjrzeliśmy się bliżej warunkom i ujawniliśmy, kto może skorzystać na zmianie kont.

Darmowe konto czekowe z bonusem w Commerzbanku

To Rachunek czekowy w Commerzbanku jest tylko wtedy za darmojeśli używasz go prywatnie i raz w miesiącu Otrzymanie gotówki co najmniej 700 euro otrzymane z banku zagranicznego. Jednak wpływ pieniędzy będzie sprawdzany dopiero od drugiego miesiąca, abyś miał wystarczająco dużo czasu na przelanie swojego poprzedniego rachunku bieżącego do Commerzbanku (zobacz ofertę w Commerzbanku). Za każdy miesiąc, w którym nie uda Ci się otrzymać minimalnej kwoty pieniędzy, zostanie naliczona opłata za prowadzenie konta w wysokości 9,90 euro. Dodatkowe opłaty dotyczą czeków i wpłat/wypłat w kasach oddziałów.

Do oferty Commerzbanku

Umierać 50 euro kredytu startowego zostanie zaksięgowana po trzech miesiącach, w których Twoje konto było „aktywne”. W tym celu należy otrzymać co najmniej pięć miesięcznych rezerwacji o wartości powyżej 25 euro. Mogą to być wypłaty wynagrodzenia lub wydatki na czynsz, prąd, taryfę na smartfony, zakupy online i tym podobne. Musisz również otworzyć konto online i nie możesz mieć konta w Commerzbanku w ciągu ostatnich dwóch lat. Jedyny minus: bonus jest dostępny tylko wtedy, gdy zgadzasz się na e-maile reklamowe i połączenia. Możesz jednak cofnąć tę zgodę po wypłacie salda początkowego.

Umierać Bonus za polecenie 100 euro są dostępne w ramach programu Commerzbanku „Klienci polecają klientów”. Możesz wygenerować specjalny link w portalu bankowości internetowej instytutu i wysłać go e-mailem, WhatsApp i SMS-em. Dla każdego, kto kliknie ten link i otworzy konto czekowe, a także aktywnie z niego korzysta przez trzy miesiące, otrzymasz kredyt w wysokości 100 euro. Nowi klienci polecani przez Ciebie również otrzymują 50 euro doładowania startowego.

Otrzymasz bezpłatnie kartę Girocard do wpłat i wypłat bezgotówkowych w bankomatach Commerzbanku i Cash Group wraz z rachunkiem rozliczeniowym, a także wirtualną kartę debetową, z której możesz korzystać Apple Pay oraz Google Pay można używać.

Do oferty Commerzbanku

Dla kogo opłaca się rachunek bankowy Commerzbanku?

Oferta Commerzbanku jest opłacalna w dwóch okolicznościach: albo jeśli nie masz jeszcze rachunku bieżącego – tj. dla młodych profesjonalistów lub studentów – albo jeśli Twój poprzedni rachunek bieżący jest płatny. Saldo startowe 50 euro to fajny bonus, zwłaszcza że konto jest bezpłatne od 700 euro miesięcznie.

W tym przeglądzie podsumowaliśmy, które inne banki oferują bezpłatne rachunki czekowe – z wypłatą wynagrodzenia i bez niego:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech