Pakiet Apple w świetnej cenie: iPhone 13 Pro Max z taryfą bez limitu

Pakiet Apple w świetnej cenie: iPhone 13 Pro Max z taryfą bez limitu

Jeśli nie chcesz iść na kompromis w sprawie taryfy iPhone lub telefonu komórkowego, powinieneś wiedzieć o tej ofercie. W Curved Shop można obecnie kupić iPhone’a 13 Pro Max z umową 5G z nieograniczoną ilością danych w bezkonkurencyjnie niskiej cenie. Ujawniamy, dlaczego transakcja jest tego warta.

iPhone 13 Pro Max z nieograniczoną ilością danych znacznie zmniejszoną

W Curved masz właśnie to iPhone 13 Pro Max (128 GB) z taryfą „Free Unlimited Max” włącznie z nieograniczona ilość danych LTE/5GAllnet i ryczałt SMS w sieci o2 za jedyne 69,99 Euro miesięcznie (zamiast 109,99 euro) plus jednorazowa opłata tylko 5,99 euro (dodatkowa opłata + wysyłka). Nie ma żadnych dodatkowych kosztów (zobacz ofertę na Curved). Więc oszczędzasz dwa razy: Zarówno z miesięczną opłatą podstawową obniżoną o ogromne 50 euro, jak i z ceną połączenia 39,99 euro.

Zobacz ofertę na Curved

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Bezpłatna Nieograniczona Maks. Sieć: o2 Nieograniczony wolumen danych 5G (do 500 MBit/s) Płaska stawka Allnet i SMS w roamingu w UE z 24-miesięcznym okresem umowy, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

iPhone 13 Pro Max z umową o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
69,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
1.685,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 1180 euro Cashback 150 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 505,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
21,07 Euro

Zobacz ofertę

Według idealo.de iPhone 13 Pro Max (128 GB) kosztuje obecnie co najmniej 1180 euro (od zaufanych sprzedawców, wliczając w to wysyłkę). Po odjęciu tej wartości od całkowitego kosztu 1685,75 euro za pakiet, pozostanie 505,75 euro. Oznacza to, że efektywnie płacisz 21,07 euro miesięcznie za taryfę – bardzo niską cenę za nieograniczony wolumen danych 5G, w tym ryczałtową stawkę Allnet i SMS.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc od 2022 roku.

Zobacz ofertę na Curved

iPhone 13 Pro Max: topowy telefon firmy Apple

Wraz z iPhonem 13 Pro Max, Apple dostarcza najsilniejszego i najszybszego iPhone’a do tej pory. Dzięki chipowi bionicznemu A15 i procesorowi graficznemu z 5 rdzeniami przewyższa pod względem wydajności prawie wszystkie obecne na rynku smartfony. Ponadto ma 6,7-calowy wyświetlacz Super Retina XDR z 2778 x 1284 pikselami przy 458 ppi. Zmienna częstotliwość odświeżania od 10 do 120 Hz zapewnia płynne wyświetlanie bez nadmiernego rozładowywania baterii. Szczególną uwagę zwrócono na obiektywy modeli Pro: potrójny aparat ma nowe sensory i obiektywy oraz umożliwia nawet 6-krotny zoom optyczny.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech