Jak zdobyć Amazon Prime za darmo przed Prime Day 2022

Jak zdobyć Amazon Prime za darmo przed Prime Day 2022

Już tylko kilka dni dzieli nas od Amazon Prime Day 2022. Coroczna impreza wyprzedażowa odbędzie się w dniach 12-13 lipca i zaoferuje najlepsze oferty poza Czarnym Piątkiem dzięki niemal nieskończonej liczbie ofert. W zeszłym roku było ponad dwa miliony transakcji. Ale aby zdobyć jakąkolwiek tegoroczną ofertę od Amazona, musisz być członkiem Amazon Prime. Podczas gdy inni główni detaliści również będą mieli własną sprzedaż, aby konkurować z Amazonem, żadna z tych sprzedaży nie będzie nawet zbliżona do Prime Day 2022. Amazon podniósł cenę rocznego członkostwa Prime do 139 USD, a miesięczną cenę do 15 USD wcześniej. W tym roku. Jeśli chcesz kupić wyprzedaż, ale nie jesteś członkiem, istnieją sposoby na uzyskanie członkostwa Amazon Prime za darmo lub drastycznie zniżkowego. Poniżej podsumowaliśmy Twoje bezpłatne opcje Amazon Prime. Aby uzyskać więcej informacji na temat wielkiej wyprzedaży, zajrzyj do naszego centrum Amazon Prime Day. A jeśli szukasz konkretnych ofert, rzuć okiem na nasze zestawienia najlepszych wczesnych ofert Prime Day:

Zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnej 30-dniowej wersji próbnej Amazon Prime

Jeśli nigdy nie byłeś subskrybentem Amazon Prime, najprostszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest zapisanie się na bezpłatny okres próbny . Amazon oferuje 30-dniowe bezpłatne wersje próbne nowym członkom. Po zakończeniu 30-dniowego okresu próbnego zostanie naliczona opłata za roczne członkostwo w wysokości 139 USD lub 15 USD miesięcznie – w zależności od tego, którą opcję rozliczeniową wybierzesz podczas rejestracji.


Zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego Prime Student

Studenci z aktywnym uniwersyteckim adresem e-mail mogą zarejestrować się w bezpłatnej sześciomiesięcznej wersji próbnej Amazon Prime . Po zakończeniu sześciomiesięcznego okresu próbnego studenci płacą 69 USD rocznie za korzyści Amazon Prime.


Użyj Amazon House

Jeśli jeden z członków Twojej rodziny ma członkostwo w Amazon Prime, możesz poprosić o dodanie do swojego konta. Amazon Household umożliwia dwóm dorosłym i czworgu dzieciom dzielenie się korzyściami Prime na wielu kontach Amazon bez dodatkowych opłat. Haczyk polega na tym, że musisz zgodzić się na udostępnianie metod płatności, więc musi istnieć wysoki poziom zaufania między użytkownikami Amazon Household.


Wykorzystaj punkty premiowe karty kredytowej

Chociaż nie jest to do końca darmowe, punkty lojalnościowe kartą kredytową są bezpłatne. A jeśli jesteś nieważnym członkiem Prime, który obecnie nie kwalifikuje się do 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, karta Visa Signature Amazon Prime Rewards może być dobrym rozwiązaniem. Ta karta, której można używać wszędzie tam, gdzie akceptowana jest Visa, zapewnia zwrot 5% gotówki przy każdym zakupie dokonanym w Amazon. Następnie możesz wykorzystać punkty nagród, aby kupować przedmioty w Amazon. Karta podpisu Visa Amazon Prime Rewards daje Ci kartę podarunkową Amazon o wartości 100 USD po zatwierdzeniu, która spłaca większość rocznego członkostwa Prime. Połącz to z 5% zwrotem gotówki przy każdym zakupie w Amazon, a koszt członkostwa Prime może zostać spłacony do czasu zakończenia Prime Day. Amazon oferuje również standardową kartę Visa Amazon Rewards dla członków innych niż Prime, która zawiera 3 procent zwrotu z zakupów dokonanych w Amazon. Otrzymasz również kartę podarunkową Amazon o wartości 50 USD, gdy zostanie zatwierdzona dla tej karty. Ale jeśli szukasz najlepszego zwrotu za swoje pieniądze, zechcesz wybrać wersję Signature.


Wybrane grupy otrzymują zniżki na członkostwo Prime

Jak wspomniano powyżej, niektóre osoby są uprawnione do zniżek na członkostwo Prime bezpośrednio przez Amazon. Osoby korzystające z pomocy rządowej (EBT) mogą uzyskać Prime za 7 USD miesięcznie.


Uwaga redakcji: artykuł zaktualizowany 10 lipca 2022 r. Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games