Samsung huk: Galaxy Book S z taryfą 15 GB za efektywnie 2 euro

Samsung huk: Galaxy Book S z taryfą 15 GB za efektywnie 2 euro

Ci, którzy zamiast nowego smartfona woleliby zafundować sobie topowy notebook Samsunga w taryfie telefonu komórkowego, powinni przyjrzeć się bliżej aktualnej ofercie Blau.de. Smukły Galaxy Book S to dodatek do taryfy ryczałtowej dla wszystkich sieci/SMS z 15 GB. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego transakcja jest tego warta.

Samsung Galaxy Book S w pakiecie taryfowym na Blau.de

Potrzebujesz taryfy na telefon komórkowy, a nowy laptop też nie byłby zły? Wtedy możesz teraz dużo zaoszczędzić, ponieważ dyskont Telefónica Blau.de ma to Samsung Galaxy Book S Zwłaszcza w pakiecie z taryfą „Allnet Plus” za dopłatą 19 euro i opłatą podstawową 29,99 euro. Taryfa obejmuje 15 GB ilość danych, zryczałtowana stawka dla wszystkich sieci i SMS-ów i zwykle kosztuje 14,99 EUR miesięcznie. Tak więc za Galaxy Book dopłacasz 15 euro miesięcznie i otrzymujesz bardzo dobrze wyposażony, smukły i wydajny notebook od Samsunga. Naprawdę dobra oferta, jak pokazuje nasza szczegółowa kalkulacja kosztów poniżej.

Zobacz ofertę na Blau.de

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Sieć Blue Allnet Plus: o2
15 GB LTE-Objętość danych (do 25 Mbit/s) Allnet i SMS ryczałtowe Minimalny okres obowiązywania umowy Minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Samsung Galaxy Book S z taryfą komórkową: dlatego oferta jest tego warta

Samsung Galaxy Book S + Blue Allnet Plus: przegląd kosztów

Opłata podstawowa (na miesiąc)
29,99 euro

dodatkowa opłata (raz, na początku umowy) 19 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
743,75 euro

wartość urządzenia (aktualna najlepsza cena online według idealo.de wraz z wysyłką) 700 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia i premię) 43,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
1,82 euro

Zobacz ofertę

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Samsung Galaxy Book S kosztuje obecnie co najmniej 700 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitych kosztów przez minimalny okres 24 miesięcy, pozostanie 43,75 euro za taryfę. Odpowiada to 1,82 euro miesięcznie – bardzo niska cena za zryczałtowaną stawkę dla wszystkich sieci i SMS-ów z 15 GB danych.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc

Zobacz ofertę na Blau.de

Samsung Galaxy Book S: oto, co potrafi stylowy notebook

To Galaktyczna Księga imponuje swoim smukły i lekki Konstrukcja – waży zaledwie 961 gramów i po zamknięciu ma mniej niż 1,2 cm grubości. Zadbano zatem o elastyczną pracę w podróży. Nie trzeba też ukrywać działania wewnętrznego, ponieważ procesor Qualcomm Snapdragon 8cx w połączeniu z 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej dla prawidłowego działania w codziennej eksploatacji. Galaxy Book S nadaje się do gier tylko w ograniczonym zakresie. Kolejną wadą jest to, że musisz obejść się bez aplikacji 64-bitowych, ponieważ Windows działa tutaj w wersji dla procesorów ARM, a pod spodem można emulować tylko aplikacje 32-bitowe. Jeden żywotność baterii od do 16 godzin sprawiają, że urządzenie jest szczególnie interesujące dla osób, które dużo podróżują.

Jestem Wideo wyjaśniamy, jak samodzielnie rozpoznać dobrą ofertę na umowę na telefon komórkowy:

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android