Czy możesz udostępnić Peacock innym?

Czy możesz udostępnić Peacock innym?

Edgar Cervantes / Android Authority Globalny gigant streamingowy Netflix zwrócił na siebie uwagę niedawnym atakiem na udostępnianie kont. W rezultacie wiele osób szuka alternatywnych usług przesyłania strumieniowego. Wśród głównych graczy jest Peacock NBCUniversal. Ale czy polityka Peacocka faktycznie różni się od polityki Netflixa? Czy możesz udostępnić Peacocka? Lub, co ważniejsze, czy możesz udostępnić go poza domem, aby zaoszczędzić pieniądze na przesyłaniu strumieniowym, łącząc się z przyjaciółmi? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak udostępniać Peacock i na co pozwala usługa. Jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentem Peacock, możesz to sprawdzić, klikając poniższy link.
Duże logo pawiaUsługa przesyłania strumieniowego PeacockNBCUniversal Peacock oferuje wiele świetnych filmów i programów telewizyjnych do przesyłania strumieniowego na żądanie, a także wiadomości na żywo i sport. Co najlepsze, możesz oglądać wiele jego treści za darmo lub oglądać je wszystkie w ramach płatnej subskrypcji już od 4,99 USD miesięcznie.

Czy możesz udostępnić Peacocka?

Rzeczywiście możesz udostępnić Peacock. Usługa umożliwia utworzenie do sześciu oddzielnych profili użytkowników, dzięki czemu możesz nawet pozwolić osobom, którym udostępniasz, mieć własne listy obserwowanych i preferencje. Głównym ograniczeniem jest to, że nie można mieć więcej niż trzech jednoczesnych strumieni. Warunki użytkowania Peacock sugerują, że hasła mogą być udostępniane tylko w gospodarstwie domowym właściciela konta. Oznacza to, że podobnie jak Netflix naruszasz zasady, udostępniając Peacock znajomym i rodzinie, którzy z tobą nie mieszkają. W tej chwili Peacock nie egzekwuje tej zasady, zezwalając na ograniczenie jednoczesnych strumieni wykonują większość pracy polegającej na zapewnieniu, że usługa nie jest udostępniana w niepokojącym stopniu. NBCUniversal zastrzega sobie jednak prawo do zawieszenia kont, które naruszają te warunki.

Oto jak udostępnić Peacock

Paw – zdjęcie 8Edgar Cervantes / Android AuthorityUdostępnianie Peacock to tylko kwestia podania danych logowania każdemu, komu chcesz udostępnić Peacock. Każdy, kto zna Twoją nazwę użytkownika i hasło, będzie miał natychmiastowy dostęp do Twojego konta. Peacock jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, więc pamiętaj, że nie możesz udostępniać go znajomym za granicą. Nie możesz także oglądać podczas podróży poza krajem. Jak wspomniano powyżej, możesz utworzyć profile dla maksymalnie pięciu osób (plus Ty), które współdzielą Twoje konto. Im większej liczbie osób udostępniasz treści, tym więcej będziesz potrzebować do zarządzania jednoczesnymi strumieniami. Jeśli pójdziesz oglądać swój ulubiony program na Peacock, a trzy osoby już oglądają gdzie indziej, zostaniesz zablokowany przed przesyłaniem strumieniowym, dopóki jedna z nich nie skończy.

Czy możesz pobrać zawartość Peacock?

Możesz pobrać do 25 tytułów na różne urządzenia do przeglądania w trybie offline, jeśli masz konto Premium Plus. Oznacza to, że możesz ominąć limit trzech strumieni Peacocka, planując z wyprzedzeniem i oglądając offline, podczas gdy trzy inne osoby współdzielą konto online.Wystarczy poszukać ikony pobierania w prawym dolnym rogu ekranu.Obsługiwane reklamami plany Peacock nie zezwalaj na pobieranie, więc nie będziesz mógł oglądać na więcej niż trzech ekranach jednocześnie, chyba że wybierzesz droższy plan.

Często zadawane pytania

Ile kosztuje subskrypcja Peacock? Peacock jest dostępny z kilkoma ograniczeniami za darmo. Drugi poziom z reklamami jest dostępny za 4,99 USD miesięcznie, a subskrypcja bez reklam kosztuje 9,99 USD miesięcznie. Czy Peacock umożliwia tworzenie różnych profili? Pierwotnie Peacocok nie zezwalał subskrybentom na tworzenie różnych profili użytkowników, ale teraz możesz mieć ich do sześciu, w tym profile dla dzieci z kontrolą rodzicielską. Czy możesz pobrać tytuły Peacock do przeglądania w trybie offline? Tak, abonenci Premium Plus mogą pobrać do 25 tytułów (z pewnymi ograniczeniami) do przeglądania w trybie offline. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android