Czy mogę udostępnić moje konto Paramount Plus?

Czy mogę udostępnić moje konto Paramount Plus?

Netflix zaprosił sporo krytyki w związku z ruchami mającymi na celu rozprawienie się z udostępnianiem kont. W rezultacie ludzie przyzwyczajeni do podawania swoich haseł przyjaciołom i rodzinie zamieniają się w alternatywy przesyłania strumieniowego. Wśród wielu alternatyw Netflix jest Paramount Plus, który jest domem dla biblioteki klasycznych i współczesnych filmów i programów telewizyjnych, a także oryginalnych programów, takich jak spinoff Yellowstone 1883, Tulsa King oraz Beavis i Butt-Head Do the Universe. Ale być może zadajesz sobie pytanie: „Czy mogę dzielić się moim Paramount Plus z innymi?” Czy streamer ma takie same ograniczenia jak Netflix? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co możesz zrobić ze swoją subskrypcją, co się stanie, jeśli złamiesz zasady i nie tylko. Jeśli nie jesteś subskrybentem Paramount Plus i chcesz spróbować, możesz kliknąć poniższy link, aby rozpocząć.
ogromny plus od ImpactParamount PlusParamount Plus zawiera tysiące filmów i programów telewizyjnych z CBS, Showtime i Paramount Pictures. Zawiera także nowe i oryginalne filmy, takie jak The Good Fight, Infinite i inne.

Czy możesz udostępniać Paramount Plus w różnych lokalizacjach?

Tak, rzeczywiście możesz udostępnić swoje konto Paramount Plus. Nie ma rzeczywistego limitu liczby osób, którym możesz udostępnić swoje hasło, ale istnieje kilka ograniczeń. Możesz utworzyć tylko sześć odrębnych profili użytkowników. Poza tym jesteś ograniczony do trzech jednoczesnych strumieni. Oznacza to, że jeśli udostępnisz swoje konto pięciu osobom, aby korzystać ze wszystkich sześciu profili, tylko troje z was może jednocześnie przesyłać strumieniowo na osobnych urządzeniach. Podobnie jak większość usług przesyłania strumieniowego, warunki użytkowania Paramount Plus ograniczają korzystanie z konta do posiadacza konta gospodarstwo domowe. Obowiązkiem każdego abonenta jest ochrona swoich danych logowania i udostępnianie ich tylko osobom, z którymi mieszka. Takie są zasady. W praktyce wydaje się, że Paramount Plus nie podejmuje żadnych kroków w celu egzekwowania tej polityki. Podobnie jak w HBO Max, Disney Plus i innych streamerach, ograniczenie jednoczesnych strumieni znacznie utrudnia zapobieganie nadmiernemu udostępnianiu kont Paramount Plus. Paramount Plus może zdecydować się na ograniczenie udostępniania kont, takich jak Netflix w przyszłości, jeśli firma zdecyduje się na to.

Oto jak udostępnić Paramount Plus

najważniejsze filmy plusUdostępnianie konta Paramount Plus jest dość proste. Nie musisz nikogo zatwierdzać ani tworzyć zaproszenia. Wystarczy, że podasz swoje dane logowania wszystkim, którym je udostępniasz, i mogą zacząć. Możesz tworzyć profile dla osób, ustawiać ograniczenia rodzicielskie i nie tylko, albo pozwolić znajomym i rodzinie założyć własne. w, mogą korzystać z Twojego konta do woli. Pamiętaj tylko, że nie możesz transmitować jednocześnie więcej niż trzech osób, więc jeśli udostępnisz swoje konto zbyt wielu osobom, możesz zostać zablokowany podczas oglądania najnowszego odcinka 1883.

Czy mogę pobrać tytuły Paramount Plus do przeglądania w trybie offline?

Abonenci planu Premium mogą również pobierać treści do przeglądania w trybie offline. Jest to jeden ze sposobów na obejście limitu trzech ekranów. Pobierając wszystko, co planujesz oglądać, możesz oglądać offline, podczas gdy trzech innych użytkowników przesyła strumieniowo online. Wymaga to planowania z wyprzedzeniem, co jest główną wadą.

Często zadawane pytania

Ile kosztuje Paramount Plus? Paramount Plus jest oferowany w dwóch poziomach cenowych. Plan Essential, który obejmuje przerwy na reklamy, kosztuje 4,99 USD miesięcznie. Abonament Premium, który obejmuje lokalne programy CBS i pobieranie offline, bez przerw na reklamy poza programami na żywo, kosztuje 9,99 USD miesięcznie. Czy mogę tworzyć różne profile użytkowników w Paramount Plus? Możesz utworzyć do sześciu różnych profili użytkowników Paramount Plus, ale tylko trzy mogą transmitować jednocześnie. Czy mogę korzystać z konta Paramount Plus podczas podróży? Tak. Jeśli podróżujesz w dowolnym miejscu, w którym dostępny jest Paramount Plus, możesz uzyskać dostęp do swojego konta, chociaż oferta treści może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji w momencie logowania. Czy Paramount Plus rozprawia się z udostępnianiem kont, tak jak Netflix? W tej chwili Paramount Plus nie wydaje się przejmować tym, że użytkownicy udostępniają swoje konta znajomym spoza gospodarstwa domowego. Jednak udostępnianie osobom, które z Tobą nie mieszkają, jest niezgodne z warunkami użytkowania. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android